Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

" dwa do przodu , krok do tyłu " tak ma być :evil: , bo jak nie to "buki"

 

chyba wezmę sobie te słowa do serca i wywalę majstra na zbity pysk bo czekam aż wróci i dokończy pracę od soboty od poprzedniej soboty!!!!

mam totalny Sajgon w domu (gładzie) cały zeszły tydzień do niego dzwoniliśmy i nic myślałam ze coś mu się stało nawet do jego brata

w końcu w niedzię SMS ( hura niech kończy)będzie w pon. bo był chory bardzo (a o 20 na WOŚP był zdrów z jakąś laleczką miał pecha bo spotkać kogoś przypadkiem we wrocławiu?!)

w pon o 9 rano sms że jednak nie bo dalej chory dzisiaj jeszcze go nie ma! Może niech wasze choróbska przejdą na mojego krętacza co?

 

Sorry Aga:) ale musiałam sobie ulżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O matko...teraz to się turnal ze śmiechu:)

 

Kaśka, tzn nie z Twojej sytuacji, tylko sadła, skarpetek i kaszy.:)

 

Zbysiu, jaka sygnaturke masz nowa? Tak samos pikny jak wczesniej. Różnicy nie widzę.

 

Słuchajcie ciotki miłe, podejrzewamy, że pan dr się rąbnął. Dał R summamed (3 tabletki), powiedział ze to zap oskrzeli, ale Ra walnął sobie wieczorem 2 tabletki Gripexu jeszcze, bo szwagros twierdził rano ze objawy grypowe - np koszmarny ból skóry przy wycieraniu się. Ewa, wiem, że nie badałas, nie tykałas, ale możliwe zeby Ra miał 2 w 1?

Ja dzis ok, mi gripex pomógł pieknie. Czuje się dziś 100 x lepiej. Robaczki ok.

 

Dziś rano usłyszałam na TVN24 ze wczoraj w Jeleniej auta stały w dłuuugalasmym korku z powodu ilosci sniegu.

Dziekuje Bogu ze jestem tu nie tam.

I oby w niedzielę było lepiej.

 

Spokojnego i zdrowiego dnia wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, moja Agata przywlokła w czw przed świętami do domu grypę. Rano 39 st gorączki, kaszlu nie za bardzo, trochę chrypa, niewielki katar. P. dr stwierdziła, że ma grypę z zapaleniem tchawicy. Więc może grypę z zap oskrzeli też można mieć...

Oczywiście Agata zaraziła nas wszystkich po kolei. Święta przechorowaliśmy mocno rozgorączkowani, bynajmniej nie z powodu cudnych prezentów ;) nawet Małgosi się dostało choróbska, ale przeszła dużo łagodniej. Za Agatą nadal się coś ciągnie :(

 

Zdrówka życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malka, you've exceeded your stored private messages quota and cannot accept further messages until you clear some space

że tak powiem...;-)

 

już ,ze tak powiem clear

 

a w ogóle, jaki macie limit wiadomości w skrzynce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo wywalam sukcesywnie

przeterminowane

 

Aga, jak się w płucach słyszy coś ponad normę, to się mysli o zapaleniu oskrzeli, przy grypie czy bez niej...

Allle 3 tabl Sumamedu to mało. Trzeba min 5 czyli 2 opakowania wykupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka zza sciany jest fizjoterapeutką (ha! my to mamy szczęście).

To ona jest ta osobą, o której mówił nam nasz p Radek od SI, która robi wkładki do butów na wymiar i ze wszystkimi szykanami. Młody bedzie miał wkładki na wiosnę. Stopy wołaja o pomoc, mówia o tym juz wszyscy bardzo głośno.

Sąsiadka "robi" też cranio-sacralną.

Kusi mnie.

Franio do tej pory miał 2 zabiegi w czasie całego swojego życia.

Jak sądzicie?

Bo mnie kusi bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacralną?dalej 3 zdrowaśki?Żartuje ,nie znam się:)

Wiesz co Aga-duuuża jestem a mnie wciąz wkurza jak dziecko,że rodzic sam ma wiedzieć jaka metoda ,jaka reh.?I wąski dostęp do wszystkich metod.

Jak mamy piszą ,że Tomatis jest b.pomocny-to czemu rodzic nie może kupić słuchawek i pomagać kiedy i ile chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...