Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Ok, dopiszę tylko jedno- ani nie wiem, kto co ci napisał ani w jakiej formie, ale znam ludzi.

Aga, jesteś bardzo emocjonalna. Robisz wrażenie hurra optymistycznej.

Są ludzie, których to drażni. Ale sa też tacy, którzy z dobrego serca chcą cię ustrzeć przed upadkiem. Po prostu uważają, że jak cię ściągną na ziemię z obłoków, to będzie lepiej, niż jak sama spadniesz, a przecież, według ich doświadczenia spaść musisz. Rozumiesz?

Ja zdaję sobie sprawę ile cię kosztuje, żeby tak to wyglądało... Strategia, jak każda inna, choć może nie na polskie warunki?

Wiesz? I mnie czasem ten hurra optymizm drażni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo,

Wieczorem jeszcze raz na spokojnie [rzeczytam sobie Wasze wpisy.

I wdrukuje do łba.

 

Ewa, ale mnie ten optymizm ratuje psychicznie. I naprawdę jak durna cieszę się z każdego sukcesu Frania.

 

No i durna jestem i emocjonalna, przejmuję się wszystkim. NO ale z drugiej strony także ciesze się wszystkim.

 

Choćby tym, ze Franio dziś SAM zainicjował (!) pierwszą w życiu zabawę tematyczną!!!!

To w rozwoju autysty jest jak...bo ja wiem co.. zdobycie Korony Świata zimą. No, chyba ten kaliber.

 

Banie logopedki z PZG były u nas, na Franka oczy wywaliły, ze taki super, że się cieszy że przyszły (bo przygotowany był), ze kontakt wzrokowy nawiązuje (bo wyuczone juz) itd itd.

No.

A potem rozmowa z p dr anestezjolog (to dłuższa historia), analiza dokumentacji Frania, historii leczenia na początku i jej słowa, że on jest naprawdę cudem po takim leczeniu.

No.

 

Pewnie ze mi minie wsio, niech tylko trochę czasu minie.

Nawet nie ma do kogo pójść na kawkę i pogadać sobie, kurka.

 

Ide po ptasi nabiał.

Do lata w drzwiach się nie zmieszczę. Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..., Franio dziś SAM zainicjował (!) pierwszą w życiu zabawę tematyczną!!!!

To w rozwoju autysty jest jak...bo ja wiem co.. zdobycie Korony Świata zimą. No, chyba ten kaliber..

 

BRAWO FRANIO:wave::wave:

 

Aga, przecież TY wiesz o co i o kogo walczysz !!

 

a śmieci do kosza jak spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale ja nie mówię o optymizmie w stosunku do Frania. Tutaj ja też jestem optymistką, jak na mnie wręcz nieracjonalną. I też się cieszę z każdego jego zwycięstwa. ja raczej mam na mysli stosunek do otoczenia, te wszelkie cudowne panie, cudowne terapie, cudowne miejsca... gdzie ktoś za ciężką kasę wykonuje po prostu swoje obowiązki w sposób prawidłowy... a czasem sprzedaje ideologie zamiast produktu... Ale ja nic nie mówię. Byłaś na początku bardzo bezradna, ci "bezpłatni" nie staneli na wysokości zadania zupełnie, musiałaś sama znależć drogę dla Frania, bardzo szanuję twoją determinację i nawet jeżeli optymizm czasem zawiódł cię, to i tak kierunek jest dobry.

Ale nie wszyscy o tym wiedzą, nie pamiętają na co dzień. Nie widzą, jak ciężko na to pracujecie całą rodziną. Nie zrozumieją, że ty się cieszysz, że wreszcie spotkałaś ludzi, którym chce się pracować, choćby za kasę (co nie jest normą) i którzy cię w jakiś sposób prowadzą, mówią, co masz robić, co po początkowej bezradności jest objawieniem.

OK, ale pamiętaj, że nastawienie ludzi, sporej grupy, jest typu - płacę - wymagam. Więc jeżeli płacę i dostaję, to nie ma co się podniecać. Norma. Jeżeli tak chwali, to może ma w tym interes? A to już trzeba przydepnąć ... tak sobie myślę, mysląc o tych, co ci coś pisali ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,jesteś trpchę publiczna,to zaczęli do Ciebie celowaćZe złośliwym można próbować polemiki (złośliwość wymaga inteligencji) ale z zaślepionymi zazdrością zupełnie nie warto.Łatwo Cię dotknąć ,bo masz zawsze w Sobie strach o chore dziecko ale na szczęscie Ciebie ten strach także mobilizuje!Będziesz Się jeszcze wiele razy bać i cieszyć,na przemian...

Rób Swoje,tak jak robisz..I skacz do góry z radości z osiągnięć Frania bo o jego rozwój walczysz:)Bez takiej radości można zwariować.

Była tak stara piosenka(do wścibskiej cioci):nie ciesz się,nie ciesz się nie ma z czego,ja cukierka wezmę jeśli ciocia da;ale cóż ,w domu nic ciekawego-

tata wciąż z mamą jest;wszystko gra!

Masz już wytyczoną drogę,więc przyj Swoją prostą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ta audycja? Złapałam właśnie na komputerze Radio Opole i przed chwilą gadał jakiś facet, a teraz grają. A ja chcę posłuchać Agnieszki:)

 

No miałyśmy wejść na antenę po 18. Między 18 a 20 będą nas puszczać:)

 

O raju , ale mam tremę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga- na pewno będę słuchała, jeśli tylko moje Smerfy mi na to pozwolą.

Arnika, ja wpisałam w wyszukiwarkę po prostu Radio Opole i jest. Słyszę bardzo dobrze. Zresztą Aga już chyba podała linka.

 

A ja weszłam tu:

http://www.radio.opole.pl/posluchaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...