Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Pół roczku krasnala!

 

Dziś TYLKO świętujemy :D Żadnego ćwiczenia ani rozmyślania o rzeczach niefajnych :D Franciu od rana w odświętnym gajerku i ....rajstopkach, białych a jakże :D :D Pierwsze prawdziwe męskie spodnie :D

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/62dca318a606116a88a4e1687d98cd48,10,19,0.jpg

 

Kurcze.. będzie dobrze, krasnalu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochany Franeczku- Mistrzu Uśmiechu!!!

Z okazji Twojego Święta życzę Ci mnóstwa zdrowia, całej masy powodów do tego pięknego uśmiechu i tego aby p tym trudnym starcie nie został najmniejszy nawet ślad- a że życzenia są w 100% szczere wiem, że spełnią się na pewno. A Twojej dzielnej Mamie i całej Rodzince życzę tylko radości z przebywania z Tobą- żebyś był dla nich pociechą i lekiem na cały ten chory świat!!

Ściskam Was wszystkich bardzo, bardzo mocno. I całuję w środkowy palec lewe j stopy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy serdecznie za wszystkie zyczenia :D

 

A teraz powrót brutalny do szarej enefzetowskiej rzeczywistości.

Dzwoniłam do rzecznika praw pacjenta do stolicy. Pani powiedziała: No przeciez jest komunikat w sprawie synagisu, jest już zezwolenie

Ja: Ale tylko na papierze

PR: A to jest jakiś problem??

:o :o :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja...objasniam problem

PR: to proszę jak najszybciej OPISAĆ zaistniałą sytację, pismo wysłać do rzecznika dolnosląskiego, w piśmie prosze zawrzec propozycję (!!!! :o :o :o ) rozwiązania zaistniałeś sytuacji

:o :o :o :o

Na moje pytanie o refundację dotychczasowych kosztów usłyszałam: nie ma takiego przepisu w PL, który zezwalałby na refundację kosztów leczenia poniesionych przez pacjenta.

Koniec kropka.

To samo dostanę na pismie jeśli sobie tego życzę.

 

 

Dziś NIBY Min Zdrowia ma wydac komunikat o przetargach regionalnych (tzn 7 dni) a nie przetargu centralnym (procedura 2 mies.) - to wiem od producenta synagisu, Ale facet powiedział wyraźnie, że.. raczej wątpi w to... Jeśli jednak dziś MZ wyda ten komunikat to najwczesniej synagis bedzie do podania ok 22.02.

 

Dzonię jeszcze do rzecznika dolnośląskiego żeby dowiedzieć się dlaczego w JG nie ma żadnego rehabilitanta Vojty, z którym NFZ podpisał kontrakt, dlaczego za wszystko trzeba tu płacić. Zadałam to pytanie pani rzecznik z Wawy a ona na to: no może po prostu jest gdzieś w pobliżu.. Mówię, że tak, we Wrocławiu. Pani rzecznik: no to, widzi pani, jest :evil: :evil: Tak, mówię do pani, ale to oznacza 5 godzin jazdy z dzieckiem w aucie w obie strony!! :evil: W pobliżu..kuźwa :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia, co tu można powiedzieć? Ręce i nogi opadają...

Ja po 15 latach juz nawet sil nie mam, aby cos od kogoś wymagać i komuś cos udowadniać.., ale mam taka znajoma która załatwi wszystko. Jak Ona to robi, nie mam pojęcia, ale Ona z natury lubi rządzić :wink: wiec może po prostu nie akceptuje Nie jako odpowiedz i draży aż wydrąży... :roll:

Ty się nie poddawaj. To co teraz wywalczysz zwróci Ci sie potem stokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - mogę tylko razem z Tobą wściekać się bezsilnie. :x :x :x

Nie wiem, co to za kraj cholerny.

Wypada maila do samego Tuska napisać i zapytać go, dlaczego w tym kraju wcześniej urodzone dzieci są pozbawione opieki lekarskiej i rehabilitacyjnej. :evil: :evil: :evil:

Cholera! :evil:

 

Ale wierzę, kochana, że Franuś i tak da radę, nie rozchoruje się i już.

Jest tak fenomenalnym dzieciaczkiem, tak walecznym i tak wiernym zasadzie "mimo wszystko", że nie mam żadnych wątpliwości.

Bądź dobrej myśli, twardo jednak cały czas walcz o swoje i Franusia zdrowie.

A ja się będę modlić, żebyś miała siłę i żeby hydra biurokracji Ciebie nie pokonała, żeby nie opadły Ci ręce.

Silna jesteś, dasz radę.

Po kimś Franuś to wziął. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, same krzaki cisną się na usta :evil:

Wy i tak wszystkie przeszkody pokonacie, jesteście niesamowicie silni i waleczni. Ale przydałoby się, żeby tych przeszkód było coraz mniej.

 

Mocno wierzę, i życzę Wam, żeby ich było z dnia na dzień coraz mniej.

A tego słodziaka to ja bym zjadła najchętniej :lol:

 

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aGNESk a Niemcy?

 

W tym kraju na gebe nic nie można załatwiac, na wszystko trzeba mieć kwitki z waznymi pieczątkami Więc ja osobiście bym pisała - rozmowy przez telefon fajnie, ale jak trzeba się podpisać własnym nazwiskiem to mniej fajnie. Przez telefon to ja Ci moge obiecać, że jutro słońce założy spódnice.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...