Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Franiutek bardzo sugestywnie zaprezentował zabawę tematyczną. Gadał do siebie,bo nie było z kim pogadać.Wszystko się uda,nie ma innej opcji:yes:

Właściwie to tylko z przyzwyczajenia zamieszam,nawrzucam i znowu zakręcę:stirthepot::stirthepot::stirthepot:Powinnam poczytać o tym Makatonie.

Aga cieszy mnie,że planujesz kolejne rolki z Natką. Niech Wam się dobrze jeździ i gada:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"_

Arnika...Franek usadzał tatę za stołem..:)

{Przeca mówił mniam-mniam:)

 

Kurcze, chcielibyśmy Franiowi tablet kupić. Musze zadzwonić do naszej fundacji czy jest możliwość.

Dzwoniłąm do pfromu, jest program przełamywania barier w komunikacji. A bariery to mają dorośli nie dzieci.

Na turnusie jedno dziecko miało tablet z piktogramami. Mały oszalał. I były tam też gry wgrane - taki sam, róznice, podobieństwa..super.

I wszytko na monitorze paluszkiem.

Jutro mamy wypad do Wrocka, jak wrócimy to moze jeszcze jutro, na bank pojutrze dryndnę do fundacji porozmawiać nt możliwości zakupu tabletu z subkonta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Aga.. a ja myślałam, że On tego Tatę do szafki chowa... :lol2:

Ja słyszałam, że cos mówił, ale mnie trzeba by było Go przetłumaczyć...

 

A po co Ty do tego Wrocka jedziesz???????

W/g mnie da się nabyć tableta z subkonta.. na pewno.. zobaczysz... o ile kasę masz na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jest taka mozliwość. Wiem bo moja znajoma kupowała z Fundacji dla swojej córci kiedyś komputer a teraz też juz chce tego tableta czy jak mu tam. Tak, że smiało działać!!!

A zabawa Frania w domek była cudowna. To jest coś niesamowitego, zwłaszcza u dziecka autystycznego, nie. Ja na prawdę mocno wierzę, mocniej niz kiedykolwiek, że za rok, za dwa Franio będzie nie do zdijagnozowania bo nic juz mu nie będzie dolegać. Róbcie to co dotychczas i będzie więcej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo bym zapomniała. Aga czy Ty słyszałaś już, na pewno tak, bo Ty wszystko wiesz, ale tak na wszelki wypadek pytam, o usługach specjalistycznych

Moja znajoma która ma syna z autyzmem, ma załatwione usługi specjalistyczne i z tego co wiem, bardzo dużo zajęć Jej syn z tego ma. Płaci tylko 7%, reszta płaci gmina. Ma z tego logopedę, psychologa i rehabilitacje. Teraz kiedyś na wakacjach mówiła, że Syn miał 3 godziny dziennie i tak dwa dni w tygodniu z psychologiem. Do domu przyjeżdża. Do logopedy i na rehabilitacje jeżdżą gdzies tam.

Ja chciałam Stefciowi coś załatwić a mi powiedzieli, że nam się nie należy, bo przekraczamy jakis tam limit, nie pamiętam tysiąc i coś tam na osobę. Ale potem jak z tą znajomą rozmawiałam ona mówiła, że to nie ma nic do rzeczy, bo po prostu jak zarabiasz więcej więcej płaciś Ty a mniej gmina, ale zawsze jest to jakaś pomoc. ale ja już drugi raz tam nie poszłam, więc nie wiem jak to z tym jest i czy nie jest to tylko dla autystów.

Piszę, bo jak nie wiesz, może Ci się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...