Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelko, tu link do licytacji do urządzenia podobnego do tego, który ma Franuś:

 

http://allegro.pl/apple-ipad-32g-srebrny-etui-i3061947453.html

 

Ten sam model, ale z opcją KUP TERAZ - niestety - dość drogi:

 

http://allegro.pl/apple-ipad-wi-fi-32-gb-i3067118842.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak znajdziesz czas to napisz, albo podaj linka gdzie mozna doczytać cos więcej na temat tych tabletów i tych programów dla dzieci, ok? Bo ja kompletnie nie wiem czego mam szukać. Bo jak czytam mi wszystko pasuje. :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na szybko bo roboty mam qpę dziś.

 

Jutro z domu przyślę nazwy aplikacji.

 

Jak pisze Markoto jest Apple z systemem IOS i reszta z androidem (chyba upraszczam, coo?)

Ale tablet applowski jest b intuicyjny (= prosty w obsłudze) i na appla jest więcej aplikacji.

 

Nam z tym tabletem naprawdę się fuksnęło, bo dziewczyna po prostu wpadła na pomysł z uzywanym sprzętem szybciej niz ja..

 

Ten link , co podaje anSi do tableta - Franula ma cienszą wersję, 16 nie 32 (pojemność), ale narazie ma zajęta 3 pamięci tylko a ma już kilkanaście aplikacji i połowę potrzebnych piktogr.

 

Żeluś, jak się obserwuje all można upolować kąsek za 300-500 zł. Mówię oczywiście o tych najstarszych tabletach bez aparatu foto, z pojemnością 16 GB.

 

 

 

 

 

 

 

Kości zostały rzucone. W robocie.

Odwrotu brak.

 

A mnie choroba rozkłada.

Szlag!

Krasnal wyhodował w sobie jakieś wstrętne mikroby mutanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, dzięki! O to, dla nas wystarczy, bo mi w zyciu nie opanujemy tyle programów co ma teraz Franio. Będę na pewno szukać. Nam też do muzyki się przyda, to może jak znajdziemy coś z więcej na przykład 32, to do muzyki jak znalazł będzie.

A zdjęcia Frania boskie! Normalnie nieziemskie etui, tak jak Franio!!! Bomba po prostu!

Aga, kurka czy to nie ta grypa. Mój mąż dziś calutki dzień tylko śpi. Nigdy jeszcze od kiedy go znam tak nie miał. Jakby to było to, kurka do Frania się nie zbliżaj raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, kiedyś w wojsku na przeziębienie serwowano polopirynę i trampki . Rozumiem, że chcesz sprawdzić, czy stary wojskowy sposób się sprawdza? Ale to nie joga tylko marszobieg 10 km z pełnym ekwipunkiem ... joga za laitowa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Aga... chyba Cię za sobą prosto z Jeleniej przyciągnęłam:)

 

Melduję, ze dojechałam. Rozłożona na łopatki.

Sąsiadka tez rozłożona - chyba nasze niedzielne spotkanie przed moim wyjazdem było owocne chorobowo. kurka

 

Netu nie mamy - koparka kable przecięła

lece na playu mobilnym

 

kończę i zaraz z sokiem pod kołdrę sie ładuję

 

szlag by to!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

Dużo zdrówka.

Aga :eek:, wszelki duch... gdzieś Ty się podziewała...?

 

Franio wygląda jak prawdziwy znawca tematu.

Aga, mój sąsiad, gdy go coś brało, to na godzinkę szedł biegać. I to nieważne, że lało, wiało- szedł się wypocić :eek::eek::eek:. Żona biedna ręce załamywała, lamentowała, a on na drugi dzień był zdrów jak ryba. Tylko, że to komandos..., w dodatku maratończyk. Ale coś jest w tym wysiłku fizycznym na początku choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Agę tu chyba moim telefonem do niej z 2 tyg temu ściągnęłam:)

 

Słuchajcie, przyszłam tu, ba...przybiegłam z zawałem na ustach, bo..dostaliśmy zaproszenie do Warsiawy..do Sali Kolumnowej Sejmu..Jezus Maria

wszysto przez ten konkurs

kurka wodna

kto mnie z roboty zwolni????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...