Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ha ha:)

Żeluś prawda jest nie taka że ja złośliwa jędza, tylko że internet mam tu fatalny:)

 

NIe wiem czy dam radę zrobić wpis na blogu, kurka wodna

 

A pisanki na samym końcu aukcji są:)

Jesoo Aga to nie są lampki jeno ciasto! Nie widzisz, że to ciasto, taka babka podana na tacy z ozdobnym czymś tam... :wiggle:Ja nie mogę ..., lampka!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech będzie i lapma byle by Franiowi pomogła.;) A ja Wam mówie, że te dwa ostatnie jajka z babką świateczną, na żywo są cuuudne i są na prawdę dużeee.. Jak ktoś ma w domu szarości i nowocześnie to taki komplecik na stole wielkanocnym, to będzie cacko. A jeszcze jak się popatrzy na to, to bedzie widać uśmiechniętego Frania! No Wielkanoc jak się marzy!!! :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dla mnie nie ma znaczenia co kto widzi, ale dla kupujacych może być, bo teraz taka moda na babeczki, mufinki itp, jak napiszesz babeczka to może komus lampka zielona się zaświeci, bo chcę być modny. ;-) No i powalczy troszkę o taką pisaneczkę. :cool:

Mi Net juz prawie wcale nie działa. Cały limit poleciał na szukanie kwater w Chorwacji. Ja durna myslałam, że to łatwo będzie znaleźć. A tu się okazuje, że w styczniu juz to co dobre i nie drogie poszło. ale to nic, do mojej mamy i tak muszę pojechać. Mama ma 79 lat i juz raczej do nas się nie wybierze. Najwyższy czas odłozyć strach na bok i pojechać w daleką podróż.

Aguś, napisz proszę, ile Ty tego miodu Manuka dajesz Franiowi. Ja Stefkowi jedną łyżeczkę ranno przed śniadaniem. Popija to letnią wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia - pojęcia nie masz, jak ja się cieszę, że wreszcie JEDZIECIE DO CHORWACJI!!! :D :D :D

Po tylu latach, w końcu!!! :D

Należy Ci się od dawna jakiś wyjazd, a już taki w rodzinne strony i do Mamy - wyczekany i naodkładany... Cudownie, Kochana! :hug:

 

Aga - czy Ty możesz w aukcjach (treści) pozmieniać? Bo przy tej sukni to ja się zawstydziłam normalnie, tak nie można, to nie żadne wielkie mi co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem doczytam, teraz szybko - byliśmy dziś u neurologa z Franiem - potem napisze dlaczego.

 

Opinia pana dr - Ewa, prosze Cię o interpretację:

 

Zespół piramidowy, odruchy wygórowane (zawsze takie były)

Na moje pytanie, o co chodzi z zesp piramidowym dr powiedział: ma trochę encefalopatii niedotlenienno- niedokrwiennej

i niewłaściwe napięcie mięśniowe

Zalecił regularne kontrole eeg

 

Proszę napisz jak widzisz taką opinię, o ssooo chodzi

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół piramidowy czyli neuronu ruchowego to bardzo szerokie pojęcie. Może być bardzo nasilony a może być ledwo zaznaczony, generalnie chodzi o zespół zaburzeń ruchowych. Encefalopatioa oznacza cechy uszkodzenia mózgu w tym wypadku poniedokrwienne. Obie rzeczy wiesz od urodzenia Frania i nie zmienia to faktu, ze radzi sobie z nimi świetnie. Wiem, że nazwanie czegoś "po imieniu" budzi strach, ale w tym przypadku nie martwiłabym się nazwami. Dodam jeszcze, ze strasznie trudno odróżnić u dzieci cechy encefalopatii od niedojrzałości mózgu i tak na prawdę to dopiero po 10 rż ma to sens. Chyba, ze czegoś nie wiem, bo powód wizyty u neurologa może mieć znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, dziękuję CI:*

Nazwy medyczne są faktycznie baaardzo...brrrrrrr:)

Powód - tami mus, co 3-4 mies tu, zeby korzystać z określonych terapii

nic niepokojącego się nie działo

 

 

a dziś w planach jeszcze mamy wizytę na policji

matko jedyna..co w tym opolu się dzieje;-)

 

no i SI

Prodeste wypadło bo ciocia Ewelina chora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...