Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie martw się na zapas. Palcem można piękne bul wywołać. Może mu niechcący wyszło.

Zdjecia mi sie wcale nie otwierają w blogu. Pewnie coś z moim netem, albo cóś?

Kciuki w piątek zarezerwowane dla Ciebie. Znaczy jeden, bo drugiego będę od 9 do 11 trzymała za Małgo - konkurs recytatorski, etap powiatowy (gminny wygrała). Potem oddam Ci też drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś gratuluję Córce, i tzrymam kciuki za dalszy etap.

Aga za Was to ja kciuków nawet nie puszczam. ;-)

Mnie dopadła jakaś niemoc. stefek po leczeniu, nerwy puściły i teraz mnie telepie. Dziś mi sie taaaak wstać nie chciało. A Stefek skubaniutki o 3.30 wstał.

:-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, te nerwy i stres ci wychodzą pewnie..

Uważaj na siebie,d ziewczyno...

 

A Franulka juz po pobraniu krwi.

Inaczej zupełnie niz poprzednio - do ostatniej chwili wiedział, co będzie..nie płakał przed, tylko takim żałosnym bojaźliwym głosikiem mówił kuj-kuj..

Boże jaka bida kochana.

Zła jestem na siebie bo z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć zeby od razu morfologię kontrolną małemu zrobili i poszła tylko krew na biochemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga, przypomniałaś mi,że młodemu muszę ASO i żelazo powtórzyć :oops:

 

 

 

Dzielniacha z Franka :lol:

 

 

Żelka , toż Stefek wcześniej wstaje niż ja chodzę spać :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Ależ Ty musisz być zmęczona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio już nie panikuje wie co go czeka i jest dzielny jak zawsze :rolleyes:

 

Ja ostatnio kułam 5 - latkę, która pierwszy raz prz pobraniu nie płakała.

Tato bardzo zdziwiony, a mała na koniec mówi tak : - po co ja się tak zawsze darłam, jak to nic nie boli ...

Mało z ojcem nie padliśmy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wszystkie wpisy z dużą uwagą i właściwie nic mądrzejszego bym nie napisała. Trzymam za Was kciuki i jestem pewna, że wszystkie kłopoty z niefajnymi wpisami pójdą w niepamięć i nigdy już nie zagoszczą w Waszym życiu. Franuś jest cudnym dzieckiem i tylko dzięki rodzince jaką ma tak świetnie się rozwija pomimo swoich niedoskonałości.

1% podatku staram się zawsze przekazać od wszystkich którym rozliczam Pity ( oczywiście za ich zgodą):)

Przesyłam całuski dla dzielnego Franusia, Natalce a rodzicom życzę wiele spokoju i radości z osiągnięć wspaniałych dzieci.

Forumowa babcia Franusiowa.:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich córek w wieku 6 lat tak panikowała przed szczepieniem, że we dwie z lekarką nie mogłyśmy jej utrzymać (pielęgniarka usiłowała kłuć), dopiero z pomocą jakiegoś tatusia, który siedział w poczekalni, nam się udało. Kiedy w trzeciej klasie miała mieć pobraną krew (badanie było warunkiem dostania się do klasy sportowej), chciała zrezygnować z klasy sportowej. Pielęgniarki w sile trzech czarowały ją godzinę, zanim się udało. A inna z moich córek mając kilka lat czekała na szczepienie z uśmiechem (fakt, że nieco wymuszonym w chwili ukłucia). Dzieci są różne... A Franio, który wie, co to kłucie jak niewiele dzieci, jest prawdziwym mocarzem, że tak pięknie i dzielnie to zniósł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy:hug:

 

Na blogu umieściłam Orzeczenie o Kształceniu Specjalnym.

 

Nie dziwcie się zapisowi o oczach - to na zalecenie okulistyczne, żeby można było ćwiczyć Franiowe oczka

 

Pismo , muszę na trzy razy czytać :jawdrop:bo tracę koncentrację .;)

Zrozumiałem ,że idzie w dobrym kierunku ?

 

Świetne zdjęcie Frania z piłką.

Fryzura bomba . Dzisiejsza młodzież ma dobrze / za moich czasów .... /:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...