Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, prababka wszystko napisała

po co go truć na zapas? leki nie działają profilaktycznie ale na chorobę. Będzie choroba, to będziesz leczyć.

A sama się zakop do łóżka, wypnij pupą na rodzinę i dużo pij. Aspirynę wziąć możesz, nawet z colą

 

to ponizej to próba cosgana .. udało się ;) http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/k020.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego cosgana?:)

 

Słuchajcie, znacie ośrodek Komandor w Pogorzelicy?

Dostałam maila z fundacji w sprawie tych naszych wakacji, musza już coś bukować, bo za tydzień uroczystość w Wawie

w necie opinie o ośrodku różne

my chcemy spokoju kurka..pomóżcie plizz

http://www.owkomandor.pl/galeria-zdjec-1200/osrodek-5396/

Npcleg w murowanym domku

tu opinie z netu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,192,134873582,,OW_Komandor_w_Pogorzelicy.html?v=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomogę bo nie znam, ale poradzę - weź silną farelkę albo jakiś olejak. Jeżeli by była stęchlizna, to nagrzejesz i wywietrzysz. W lesie to możliwe. Morze jest morze, proponują coś innego? A i w jakim terminie? Bo to najważniesze. Wiosną to weź... 3 farelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Pogorzelicę.. Emil jedzie tam na zielona kolonię od 1.06 ale do innego ośrodka.

Ośrodek ten jest w bocznej uliczce.. więc nie przy głównej przelotowej do Niechorza.

Cała Pogorzelica jest wśród lasów sosnowych.. jest dość sporą dziurką, ale ma dużo ośrodków wczasowych i jeszcze więcej kolonijnych..

Jest gwar pod sklepami, ale to przy głównej ulicy..

Plaża ładna..

Z Natką przejdziesz spokojnie do Niechorza na spacerek na zakupy bo tam bardzo dużo sklepików sezonowych..

Ja lubię tą część wybrzeża.. I dojedziesz bardzo fajnie na Gorzów- Szczecin-Kamień - Pobierowo- Pogorzelica...

Nic więcej nie napiszę bo nie znam tego ośrodka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, sęk w tym, że my nie chcemy nigdzie jeździć na zakupy itp. Chcemy spędzić tydzień razem, na plaży, spacerach itd.

Byął murza zainfekowanych mózgów.

Zaproponowałam coś innego - ośrodek geovita w Dąbkach Bobolinie, 100 m od plazy, z basenem.

Byliśmy w ub roku na turnusie w pobliżu tego ośrodka.

Przestrzelimy budżet fundacyjny o ok 1000 zł. Ale ok, sami w życiu nie zapłacilibyśmy za tydzień nad morzem w takim ośrodku.

A mama może sobie nawet kilka masaży wykupi? A co...Jezu, ale fajnie by było:)

ide zlec na sofie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Bobolin jak najbardziej....

I knajpę z krową w starej stodole mają fajną klimatyczną...

 

A Pustkowo Zem Turist.. fajny jest, bdb jedzenie, bufet śniadanie/kolacja obiad serwowany.. trochę bardzo duża stołówka.. ale..

Dwa baseny odkryte.... jeden dla Natki drugi cudny brodzik.. zabiegi są...

Ja tam jadę z młodym.. ma gdzie pływać, nie mam problemu co dzisiaj lubi, a czego nie... ma gdzie kija zamoczyć .. i jest gdzie pochodzić i pojeździć na rowerze...

Pustkowo małe jest, nie ma tego hałasu jak w innych miejscowościach..

 

Ja nadal zakochana jestem w Poddąbiu... ja bym w Poddąbie na odpoczynek celowała...!!! Jak sklepy i basen nie jest konieczny

Z ośrodków jest Słowiniec i chyba Bałtyk...

Cudna szeroka plaża.. duuużo miejsca.. cudne lasy bukowe.... ścieżki leśne kilometrowe... mrauuuu..

Ale nie było basenu, nie było gdzie pływać, kija moczyć , nie zabrałam roweru.. i było źle:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Komandorze nie mieszkałam. ale z racji miejsca zamieszkania znam okolice i mogę powiedzieć jedno: jeżeli Franek źle adaptuje się wśród ludzi to..do plaży z tego ośrodka jest spory kawałek Pod górkę,Mijacie po drodze inne ośrodki, przeważnie kolonijne lub zielone szkoły. Hałas będzie. Klimat Pogorzelicy jak najbardziej na plus-powietrze jak w lesie. Mnóstwo drzew iglastych. Ale tłumy, dosyć uboga infrastruktura, plaża rzeczywiście piękna, chociaż w sezonie ciężko o spokojne miejsce. Ośrodek jest w lesie, jak każdy w Pogorzelicy. Domki nieogrzewane, czyli stęchlizna na bank. Wilgoć też. Ogólnie Pogorzelica opiera się na jednym dużym,luksusowym ośrodku. reszta jest taka sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silvayo, dzięki za Twoją opinię. Tylko utwoerdziłą mnie w słuchności zmiany na Dąbki:)

 

Prababko, dzieki. Lepiej tylko kaszel koszmarny mnie męczy. Ale pan dr dał mi antybola i mam nadzieję ze pomoże.

 

Pan dr rozbawił mnie lekko, bo spytał czy chcę na dziś L4. Powiedziałam, że na dziś i może na jutro skoro antybola mam brać.

Dał. Poszłam do apteki, pani przyniosła 2 opakowania leku, pytam na ile dni to. 11.

No umierająca to ja nie jestem! I nie będę się tak szprycowała skoro mam 2 dni ino być w domu. Poprosiłam więc, aby sprzedała mi tylko 1 opakowanie.

 

A u nas słońce. Radek ubrał Franca i poszli na pół godziny na spacer. Od środy ma zacząć lać to niech chłopaczek choć trochę pobryka.

A ja dziś nic nie robię.

NIC

Tylko obiad zrobiłąm.

Będe leżała na sofie i pięknie rzęziście kaszlała.

Taki mam plan. A co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...