Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Memo nie wchodzi w rachubę. Znaleźliśmy 1 sandały, które spełniały wszystkie warunki odnośnie góry, co z tego, jak podeszwa była zupełnie płaska (bez uniesionego ku górze czubka ułatwiającego przetaczanie stopy)

 

W internecie trochę butów jest, ale nie będziemy młodemu butów przez net kupowali, kurka

Tak na oko moje, te powinny być ok, ale trzeba młodego w nie wsadzić i zobaczyć jak trzymają mu stopę

No i super by było gdyby Frankowe sandacze miały zakryte palce

http://medyczno-zielarski.pl/pl_PL/p/Obuwie-ortopedyczne-buty-Memo-Classic-Szafir-kolor-granatowo-czerwony/987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Memo to są buty diagnostyczne.

 

Z ecoo z zakrytymi palcami były mimic - czy jest jeszcze ten model ?? szukaj w necie :)

A takie bardziej zabudowane - model radar - te sa na pewno, jeszcze kilka tygodni temu widziałam w sklepie..

Zerknij na te -geox craze c1295

Chciałam zanabyć młodemu, ale nie było rozmiaru :(

 

Aga, daj cynk kiedy mogę zadzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko, jaką dziurkę???;-)

 

Malka, mam lekcje o 17, do 18.30.

Od 19 będę miałą już luzik

 

Te geoxy wyglądają super! NIe wiem tylko co "wujek Radek" powie na brak zapiętka. Wysłałam mu już model do konsultacji

 

A.nie pisałam Wam - po raz pierwszy dostaliśmy dofinansowanie do tunrusu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1300 z groszami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, dałabym ale nam się skończył już z tydzień temu. Dopiero w Jeleniej kupię.

Byłam z Natką u lekarza, właśnie wróciłyśmy.

Diagnoza: angina ropna po zbóju:(

Dostała Augmentin w dawce 625 mg ("bo jest co leczyć").

Jestem wpieniona, bo wyjeżdżam jutro, wracam dopiero w środe (wyjątkowo tak) i zostawiam R z zatokami na antybolu z N na antybolu - we wtorek egzaminy, Fr z zielonym gilem (dr powiedziała ze trzebaby mu było zrobić wymaz z nosa), z niejeżdżacym fiatem (przewody hamulcowe poszły se i nie wróciły).

Fuck and shit!

Lepszej kumulacji nikt nie mógł wymyślić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z Natką? Co mówił lekarz?

Na sandalkach też się nie znam, ale cos w tym rodzaju widuję w sklepach rehabilitacyjnych, może też warto do takiego sklepu zerknąć, bo mają nie tylko takie ale inne też.

http://allegro.pl/sandaly-dzieciece-zdrowotno-profilaktyczne-r-23-i3176340679.html

Aguś a takie jak te mogą być?

http://allegro.pl/bartek-sandaly-dzieciece-r-26-wyprzdaz-i3133197028.html

Albo takie

http://allegro.pl/bartek-sandaly-dzieciece-r-26-wyprzdaz-i3133205502.html

A jaki Franio ma numer?

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. R dołóż steryd do nosa a jeżeli zatoki nie będą chciały puścić to moze ten sinupred, nawet działa.

Natka powinna na wtorek czuć się jako tako, płucz jej gardło wodą utlenioną. Serio, szybciej zejdzie. Jeżeli ma naloty na migdałach i samozaparcie, to może sobie drewnianą szpatułką (albo patyczkiem z wacikiem) wydłubać, szybciej temperatura spada, choć zwykle to laryngolog robi. Ale krzywdy sobie sama nie zrobi, jak będzie boleć, to przestanie.

Frania na razie pewnie odpuść, choć czy od taty i Natki czegoś nie złapie, to nie wiem. Będziecie się martwić jakby co.

Byłam na konferencji i mam dla F lekarza usznego ale to, jak ochłoniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, cudna jesteś!!!!:)

A ten pan doktor to skąd jest?:)

 

Natka miałaby sobie coś wydłubywać??? dzieci moich nie znasz:) Dla niej problemem jest otwarcie paszczy u lekarza:)

Jakbym jej powiedziała o dłubaniu w mogdałakch to by było...już to widzę..

 

R dostał do nosa flixonase - to chyba steryd, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...