Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewa,są konkursy i olimpiady. Szumne nazwy,ale to są testy wiedzy organizowane przez wydawnictwa lub towarzystwa upowszechniania wiedzy (np.ten matematyczny jest już rangi światowej "kangur").

Nie przekłada się to na żadne profity, poza nagrodą książkową dla laureata i jakąś serią wydawniczą dla szkoły.

Aczkolwiek, wyniki z tych konkursów i olimpiad mają wpływ na ocenę z danego przedmiotu i w klasach szkoły podstawowej, są traktowane jako"osiągnięcia" do stypendium naukowego.

 

 

Prababka, co Ty :o

 

drogi był :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, nic to,w takiej intencji niech pęka! Gratuluję zdolnego Syna. Gaz niech grzeje i ...tanieje.

Rower ciut nie za bardzo,spacer byłby w sam raz,ale to jutro dopiero.Natalka da radę,bo bystra dziewczxyna jest no a dodatkowo ma parenaście kciuków w zanadrzu:yes:Będzie dobrze:stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko! Malka stanik zrzuca a mnie tu nie ma???

;-)

 

 

Jestem w Karpaczu.

No.

Pojechałam dziś po pocztę do sąsiadki, babci Zuzi (pamiętacie jeszcze?)

Jezu jak sie poryczałam

Ale ja głupia jestem..

Powiedziałam zeby poczty juz nie odbierała, niech poczta zwraca. Ja tam jeździć nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka gratuluję to on teraz w szkole będzie VIP

 

Aga będzie dobrze Natalka zdolna bestia wykosi konkurencję dobrze że wyniki już w czwartek ja mam się wykazać cierpliwością aż do czerwca brrr....

ale wogóle to ostateczne potwierdzenia czy się dzieci dostały będą końcem czerwca to jest uważam głupie bo dzieciaki te co im zależy jednak się stresują

 

 

trzymajcie kciuki za moją małolatę dziś maraton matma chemia fizyka biologia i cała zabawa polega na tym że jak Karolina chce się dostać do wymarzonej klasy to musi napisać świetnie

 

wczorajsze testy były trudne ( wiem bo rozwiązałam na próbę....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój młody wygrał ogólnopolską olimpiadę przyrodniczą :lol:

no dumna jestem strasznie :)

 

a druga miła rzecz, to zagazowali mnie dzisiaj:)

Gratulację dla Syna!

 

Aguś, situlam mocno! ale Depsia ma rację, wiesz. Jak już miasto nie będzie Wam potrzebne, to mozecie wrócić. Nigdy nie wiadomo czy akurat wtedy ci państwo co teraz tam mieszkają, nie będą szukać czegoś w mieście. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam się wykazać cierpliwością aż do czerwca brrr....

ale wogóle to ostateczne potwierdzenia czy się dzieci dostały będą końcem czerwca to jest uważam głupie bo dzieciaki te co im zależy jednak się stresują

 

 

trzymajcie kciuki za moją małolatę dziś maraton matma chemia fizyka biologia i cała zabawa polega na tym że jak Karolina chce się dostać do wymarzonej klasy to musi napisać świetnie

 

wczorajsze testy były trudne ( wiem bo rozwiązałam na próbę....)

 

rozwiązania są już w necie, można sprawdzić, przynajmniej te pytania testowe. Matematyka, wg mojej córki była dość łatwa, ale to pojecie wzgledne. Ona ma 2 odp źle z fizyki. Fizyka! moje oczko w głowie, przedmiot, który ja kocham i jej w głowę osobiście wbijałam! Czyli chyba było trudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisała gimnazjalny czyli po. Czy dobrze, ze trudne? Może i dobrze. Ja jestem po prostu na nią zła, że z fizyki jej nie poszło. Bo z czego, jak z czego, ale fizykę powinna umieć. Nie czepiałabym się geografi czy wosu, te przedmioty są mi obojętne, niech nie umie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...