Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga,fajnie się na to patrzy.Po zamianie "największej",wielu takich dni i wypraw:)

W ub. roku widziałam w tv rodzinę jeżdżącą tak po Polsce z dwójką dzieci.Chyba ich spotkałam w knajpie w Darłówku,oni i ja ,jakaś taka pora,że ogródek knajpiany nasz-chciałam zagadnąć,ale tata rodu był tak niesympatyczny,że zwyczajnie szybciej zajdłam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskie te fotki, a pojazd odlotowy jest!!! Gdzie się takie cos kupuje? Nigdzie tego nie widziałam wcześniej. Super, że robi i za wózek i za przyczepę.

A jak przy pojazdach jestem to wykorzystam okazję i zapytam, bo może ktoś wie. Na wycieczkę naszą do Chorwacji nie chcemy zabierać wózka inwalidzkiego jaki mamy, bo jest to ten zwykli, duże koła, ckężki, cały bagażnik zajmuje itp. Jednak Stefek nie daje rady długo chodzić, męczy się, boli go lewa noga, plecy , wiadomo... Szukam czegoś co by się nadawało dla niego. Takie, że lekkie i można pchać, dużo miejsca w bagażniku nie zajmuje, a nadaje się na to by na tym usiaść, odpocząć i troszkę też pojeżdzić. Jest coś takiego? Widział ktoś gdzieś?

Będę wdzięczna za inforamcaję u mnie, kontakt w podpisie - pogaduszki tutejsze. ;-)

Kciuki za Natkę trzymam by się dostała na to swoje wymarzone. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskie są!!! Szkoda, że takiego czegoś nie było jak Stefcio był mały.

A te fotki wszystkie, to Natka robiła? Nioo ma talent nawet do fotografii. :yes: Modela ma fajowego to tyż prawda. Ten uśmiech Frania rozbrajający jest! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia,są kompaktowe wózki inwalidzkie,składa je się jak dziecięce wózki typu parasolka.

Niestety ceny powalają.

Są też wózki podróżne i tu już cena nie jest zaporowa, niemniej ok. 1300 zł, będzie kosztować.

Szukać ?

 

Jest jeszcze opcja z wypożyczeniem takiego wózka, choć przyznam,że w naszych okolicznych wypożyczalniach nigdy się z takim nie spotkałam, ale w stolicy - kto wie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malko jak takie drogie to nie kupimy, ale wypożyczyć bysmy mogli, tylko co, czego szukać? Pytać o kompaktowe wózki inwalidzkie?

O na allegro uzywany znalazlam, nawet ładny ale za maly dla nas, jest tylko do 50kg

http://allegro.pl/maclaren-wozek-inwalidzki-specjalny-spacerowka-i3208471271.html

Kurka może ktoś ma do odsprzedania bo takie nowe to majątek jest, własnie patrzałam, auto mozna by kupić.

O fla nas cos takiego

http://www.janmedic.pl/index.php?route=product/product&path=78_82_93&product_id=1692

ceny nie ma, ciekawe ile tysięcy :-(

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, w Boże Ciało jesteśmy!!!!! Ale super, bardzo chcielibyśmy się z Wami spotkać:)

 

Żeluś a mogę zamieścić pytanie na blogu? Może akurat ktoś ma i pożyczy Wam na 2 tygodnie?

 

Oby do jutra, oby do jutra..

skupić na niczym się nie mogę..

Dobrze ze w domu mnie teraz nie ma

Jutro będę pędziła do Opola ile fabryka mocy srebrnej strzale dała

W razie czego puszcze smsa do ciotki DPS, to Wam napisze tu

O 14 ogłoszenie wyników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka widzialam za ok 4tys ten wózek :(

No ja też wczoraj znalazłam za 3500, podstawowy bez dodatków. Porąbało ich chyba. :eek: Ale dałam ogłoszenie na stronie naszej fundacji, że szukam czegoś takiego używanego, zobaczymy. NFZ daje dofinansowanie do 1800zł, resztę trzeba samemu dopłacić. Jakby Stef był wózkowym dzieckiem to by trzeba było, a tak, tylko na wyjazdy do miasta i na długie spacery, może znajdę coś używanego. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...