Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie dostaliśmy telefon z Wrocławia.

Mamy dzwonić w przyszły poniedziałek, może w następny czwartek zaczną podawać Synagis.. Jutrzejszy termin odwołany.

Po prostu ręce mi opadały..

W następny czwartek Franuś ma stanąć też przed komisją ds orzekania niepełnosprawności - wczoraj dostaliśmy wezwanie. Cudownie..

 

Durna jestem, że uwierzyłam, że program MZ ruszy. Durna i naiwna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostaliśmy telefon z Wrocławia.

Mamy dzwonić w przyszły poniedziałek, może w następny czwartek zaczną podawać Synagis.. Jutrzejszy termin odwołany.

Po prostu ręce mi opadały..

W następny czwartek Franuś ma stanąć też przed komisją ds orzekania niepełnosprawności - wczoraj dostaliśmy wezwanie. Cudownie..

 

Durna jestem, że uwierzyłam, że program MZ ruszy. Durna i naiwna :evil:

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, SUPER!!!!!

Jaki dzielny krasnal!! :D

To jak długo był w sumie w szpitalu?? Jakoś tak chyba szybko się pozbierał? :)

 

 

 

Nie napisałam z tego wszystkiego, że pan rehabilitant bardzo dziś pochwalił Franka :D Dostaliśmy nowy zestaw cwiczeń, żeby skłonić krasnala do obracania się na boczki. Cholernie trudne.. :-? jak każde nowe ćwiczenie :-? Franek chyba własnie z tego powodu na samym poczatku rehabilitacji obsiurał mnie koncertowo :D :D No kłopotów z prostatą ten chłopaczek nie ma :D Siur jak fontanna, cały bok miałam mokry :D

W piątek znowu idziemy do p rehabilitanta, żeby skontrolowac to ćwiczenia na boku. Trzeba je wykonywac dość sprawnie, bo łapka małemu szybko sinieje.

XX, Ty wykonywałaś z Marcelinką takie ćwiczenie na boku z uciskaniem talerza biodrowego i łopatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, dlaczego ja nie jestem zdziwiona, że cos z NFZ zadziałało, że coś się robi dla dobra pacjenta. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Franuś oczywiście i tak da radę, jak zawsze, tak jak z EEG.

Nie wiem, Aguś, czemu Ty się denerwowałaś, przecież mówiłam Ci, że WIEM, iż wszystko jest OK. 8) 8) 8) :D :D :D

I ta reszta też się wyrówna, też WIEM. 8)

Limit przypadłości zdrowotnych jest u Frania wyczerpany na długi, dłuuuuugi czas, więc wszystko teraz będzie OK. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgneK z MARCELINKA jeszcze nic nie wykonywalam :p ale z MARTYNKA tak;)

hhihih

tak robiłam- naciskasz biodro od środka, a łopatkę do środka. mi było łatwiej wykonać to ćwiczenie jak miałam otwarte dłonie może spróbuj

 

to ćwiczenie na boczki w 2 DNI spowodowało, że młoda zrobiła sama FIK na boczku i potem już poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgneK z MARCELINKA jeszcze nic nie wykonywalam :p ale z MARTYNKA tak;)

hhihih

tak robiłam- naciskasz biodro od środka, a łopatkę do środka. mi było łatwiej wykonać to ćwiczenie jak miałam otwarte dłonie może spróbuj

 

to ćwiczenie na boczki w 2 DNI spowodowało, że młoda zrobiła sama FIK na boczku i potem już poszło

 

XX..jesssu...przepraszam..

Co mi z Marcelinką????? Może dlatego, ze wcześniej czytałam o dziewusi wczesniaczku, Marcelince własnie :oops: :oops: :oops:

Martynko kochana...ciotka przeprasza.. :oops: :oops:

 

No dobra, to Franek ma ambitny plan.. dwa dni mówisz?.. Jutro rano w bloki startowe z krasnalem :lol:

ja mam jeszcze trzymać Frankowi przepuklinę i on taki robi.. koci grzbiet.. to samo było przy leżeniu na brzuchu, ma taka reakcję unikania.. No i głowe odchyla do tyłu więc w trakcie ćwiczeń musze mu moim łokciem do klatki piersiowej przyginać. Najgorsze jest to, ze mnie zaczynają już po prostu strasznie boleć palce w czasie ćwiczeń. Kurdupelek jest coraz większy i coraz silniejszy (chwała Bogu :lol: ).. ale jak dwa dni to dam jeszcze radę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesK własnie w tym cwiczeniu jak dobrze je zrobisz to z odgietej głowy będzie szedł do przygięcia głowy - bo będzie mu tak łatwiej. I wtedy własnie nastąpi moment fiknięcie do przodu bo to najpierw główka musi pokazać jak ten ruch zrobić.

cokolwiek to znaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotko Ziabo, ochrona może się nam teraz bardzo przydać... :lol: :lol:

Dostałam pismo od Rzecznika Praw Pacjenta.. i.. padłam..

Moje pismo ze skarga na jakoś usług rehabilitacyjnych zostało przesłane do ... przychodni rehabilitacyjnych z prośbą o ustosunkowanie się doń.. :o :lol:

Ciekawam skutku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit przypadłości zdrowotnych jest u Frania wyczerpany na długi, dłuuuuugi czas, więc wszystko teraz będzie OK. :D :D :D

 

Cioteczko kochana, trzymam Cię za słowo! :D

 

Kochana, u mnie słowo droższe pieniędzy, masz to jak w banku. 8) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

&$#!*^ ich mać. :evil:

 

Agniesiu,trzymam płetwy za bój z NFZ o wszelakie dodatki.

 

Jak by co, podsyłam grupę bodźca zachęcającego...

 

 

http://www.wfp.pl/artykuly-zdjecia/bol-komandosi-02.jpg

 

Ten facet z przodu wygląda grożnie ale bardziej liczyłabym na postac stojąca z tyłu.to chyba kobieta bo na akcję wyrwali ją w trakcie porządków i zaplątała się w rurę od odkurzacza.Ot ,babska dola :D

Pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...