Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Franio cudny jest i tyle! Szalał normalnie u Dziadków!!! Nie z byle powodu od urodzenia dostał drugie imię - Waleczny!!! A mówić będzie, nie mam żadnych wątpliwości co do tego!!! Tyle cioć i wujków w garach miesza, że nie ma innej opcji. A ten ktoś kto wydał taką opinię, niech się, że tak powiem (pardon) stuknie. Nie dawno Franio na blogu pokazywał jak to się trzeba stuknąć. :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

A pisałąm wam ze jakiś miesiąc temu usłyszałam ze na mowę szanse marne?

No usłyszałam.

W Prod terapeutka Franiapowiedziała, zebym się do tej opinii nie przywiązywała;-)

Tako i czynię;-)

od kogo usłyszałaś?

A coś z tym Poznaniem?

 

A, czy on zjeżdżał z góry czy tylko skakał na dole??? nawet samo skakanie jest super. Terapia SI... szkoda, że nie ma kontrolnego Frania bez SI ale stymulowanego inaczej. Nie mówię, że nie działa. Działa, jasne :)

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he Ewa, wiesz ze cię kocham:)

Wiedziałąm ze się do grupy kontrolniej odniesiesz:lol2::hug:

 

Tylko skała, nie dał rady wdrapać się

 

 

Mamy wkładki!

Na maila dostanę analizę chodu

babka powiedziała ze stopy nędzne, ale pokłony dla rehab Franka, bo przy tak nędznych stopach problem nie przeszedł na kolana.

Przykurcz w stawie biodrowym nadal jest

 

wieczorem fotki wkładek wrzucę (ma podklejone 2 punkty młody)

teraz do roboty lecę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ładnej godzinie Się wpisałaś:)Kawałek mojego peselu:)

Ja się b. cieszę ,że Franek pokazał ,że chce do tego zamku.I atmosfera festynu go nie zniechęcała.Mnie się zdaje,że Franio uwielbia właśnie kiedy coś sie dzieje.łaził na czworaka ,a niedawno Sie zastanawiałaś jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ty masz prawo być hurra-optymistka, ja nie. Ja mam wrażenie, że każda terapia ruchowo-czuciowa prowadzona z takim oddaniem i nasileniem zadziałała by podobnie :) Ale cieszmy siez tego, co jest zamiast mówić o technikach i nazwach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałam się z komentarza DPS:)

 

Jak tu by było nudno bez Ewy tylko z moim hurraoptymizmem i Waszymi zachwytami:)

 

I tak jestem szczęsliwa:)

Franek cudny jest, biega non stop w butach z wkładkami, jest uśmiechnięty.. Bolek bryka po ogródku, Natka śmiga na rowerze

Mam takie uczucie ze wszystkoz aczyna grać, układać się..

Byle jescze robota

Jest dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, powiem Wam, że Franek zmienia się niewiarygodnie.

To jest niesamowite.

Nasze wolontariuszka powiedziała mi wczorej, ze ostatatnio w Prod. była rozmowa terapeutów o Franku i wszyscy mówią, że w ciągu roku zmienił się niewiarygodnie.

Rozmaiwałam o tym z szefową Prod, która teraz prowadzi Franka. Wydaje mi się, ze fakt, ze mały tak fajnie wszedł w terapię i ze są tak niewiarygodne postępy to także dlatego, że od zawsze był objęty terapią. Potwierdziłą moje przypuszczenia.

Nie było diagnozy, ale były określone deficyty i praca nad nimi. Inaczej jest w przypadku dzieci, któe nigdy nie miały terapii i po długich poszukiwaniach dostają diagnoze w wieku 3 lat..

 

 

Od wczoraj mamy problem z Frankiem - koszmarnie boi się...much..

Pojawiły się nagle i wywołują panikę.

Wczoraj ok 16 musieliśmy zasłonić wszystkie rolety w domu. Dziś cały dzień rysowanie i tłumaczenie, tłumaczenie i rysowanie

kurka wodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robactwo jest wielce pozywne... przynajmniej tak twierdzi FAO :)

 

A wracajac do pytania, o co dzieciom chodzi. Moze o szybkosc?

 

Mucha bardzo gwaltownie zmienia polozenie, podobnie jest z obserwowaniem rozbijajacej sie kropli - nie nadaza ze za detalami - a widac, ze sa. To meczy uwaznego kilkuletniego badacza.

 

Tak mysle - a Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...