Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Ja mam liska. Operę lubiłam, ale nie chciała działać na lapku. Coś tam nie konweniowało im. Lapek ma 64 bity, a Opera tego nie lubiła czy jakoś tak. Lisek współpracuje i nawet go polubiłam. Chrom w ogóle mi nie podszedł. Nie zaiskrzyło między nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o matko matko matko.miałam przed sekundę rozmowę z osobą-która-dużo-może-w-sprawie-wiadomoej (Arbeit Arbeit) i jest szansa coraz wyrazniejszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no matko jedyna bo osiwieje! Oni mnie chcą i trza czekać na procedury (moje ulubione słowo). ale mnie wkurza ten problem z edycją!!!:) he he

Jesoo Aguś, to byłoby super!!!! Kurka, aż łzy mam w oczach. Franio do przedszkola, Ty Ar.. w Opolu, coraz normalniej. Myślę, że jak to wszystko już będzie, to Franio bardzo na tym zyska. Z resztą Natka też. No to kciuki mocno, mocno, mocno trzymam kciuki! A w ogóle to dumna jestm z Frania, że tak ładnie dał rady w tej grupie. Zobacz kurka, jeszcze tak nie dawno panicznie bał się dzieci, nawet wymiotował jak był w grupie, a teraz spokoooo. Co znaczy dobra terapia!!! Twoja decyzja o przeprowadzce do Opola, pamiętam jak pisaliśmy by spokojnie, że macie czas, a Ty uparcie, że szkoda Franiowego czasu.., no i zobacz jak wychodzi, że jednak miałaś rację we wszystkim. Franio ma szczęścia, że ma taką mamę! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, w mojej głowie coraz wyraźniej w słowa ubiera się podsumowanie tego roku szkolnego.Ale na razie jeszcze go nie poczynię. Jutro ostatnie zajęcia w JG, potem jeszcze tylko 2 wyjazdy.Teraz mam przed oczami tylko przejazd przez Maciejową - to miejscowość przylegająca do JG - i rzekę płynącą wzdłuż drogi Wroc-JG. Jeśli do jutra jej nie zaleje, to będzie cud.. A przeglądarki po prostu po jakimś czasie nie chcą współpracować ze mną. Teraz zainstalowałąm IE i ta np. nie chce "bawić się" w edycję na FM:mad:. Enter nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam IE i mam to samo co Ty. ale to dopiero od nie dawna jest na forum, nie było tak kiedyś, a ja IE mam od dawna. Teraz też mi enter nie działa, czasami czegoś tam nie chce zrobić, innym razem to samo zrobi i kompletnie nie wiem o co chodzi, ale już niczego nie zmieniam. U nas pogoda do D! Wciąż tylko pada i pada i pada, na dodatek zimno. W łazience muszę grzać dmuchawą zanim idę Stefka myć lub kąpać. Ten rok, pogodowe jest bardzo kapryśny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio cudny, szczególnie na rowerku z wystającym języczkiem (taki zaaferowany jazdą). Cieszę się, że wszystko układa się po Waszej myśli ale dobrym ludziom musi się uładać dobrze. W kwestii pogody zapraszam na Ziemię Lubuską , u nas świeci słoneczko i nie pada.:yes:

Całuski dla całej rodzinki "z naciskiem" :D na Franusia.Forumowa babcia forumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałam:) Ale powiem Wam szczerze, że padam na twarz. Naprawdę. Czuję się jakby mi się zapas w moich Duracelkach wyczerpywał. To chyba starość;-) Popełniłąm wpis na blogu, który miałam zrobić wczoraj. Zajrzyjcie. Trochę zdjęć jest i o Fundacji Dom. Mówię Wam - niezwykłe miejsce i niezwykli ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoooko, jadymy. Ino w lipcu;-) Brak spacji to jakaś masakra po prostu. Pisałam kiedyś o łazience. Po setce kalkulacji, wertowania FM i netu stwierdziliśmy z Kosą, ze jednak tapety nie będzie. Idziemy w płytki. Białe na ściany. Bez szaleństw. Tylko biel. Płytki już są. A ciąg dalszy nastąpi;-) Z felerów - przy okazji nawałnic ujawnił się koleny - za krótkie odwodnienie przed garażem. Trza poprawić. TZn trza kupić i poprawić. To zadanie na ten sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też deszcz. Aguś, zrobicie sobie wszystko, po woli, bez pospiechu (no chyba, że na lotto wygracie, czego Wam życzę) i zobaczysz, że będzie przytulnie i po Waszemu. Mi się Wasz dom, ten pierwszy bardzo podobał, więc o styl się nie martwię. A gdzie Franio będzie w czasie remontu łazienki? Kłucie starych płytek, dla niego będzie masakrą, nie? A co do zmęczenia Twojego, ja ci się wcale nie dziwię. Przecież Wy taki maraton mieliście przez te Franiowe lata, że i tak Was tylko podziwiać. Dlatego kciuki za Ar.. trzymam, bo wtedy chociaż o tyle będzie lżej. A to jest dużo, bardzo dużo. Idę na bloga poczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobiełki:) Kucie Radek planuje na nasz wyjazd do szpitala, tzn mój z Franiem. Ścicny szybko pójdą, więcej zabawy pewnie będzie z podłogą. Bardzo byśmy chceli odświeżyć ściany, tzn pomalować na biało po prostu, bo malowane były tylko raz - gdy poprzedni właściciele się wprowadzali i teraz są po prostu mało czyste. No i kolory nie nasze. Tylko jest problem - R nie da rady już. Przy okazji przeprowadzki szwagros malował pokój Frania - był tam wściekły błękit. 3 dni mu to zajęło, nie wiem nawet ile warstw farby. Reszta też w kolorach egzotycznych więc nie wiem jak to pójdzie. Chciałabym, żeby R był z nami choć tydzień na turnusie, zebyśmy ten czas spędzili razem, poza tym wieczorami mają być warsztaty dla rodziców (jak na turnusie zimowym). Te zajęcia są bezcenne. No nic, zobaczymy jak to będzie. Na razie łazienka na tapecie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zobaczymy, co wyjdzie..A teraz hit - dziś byliśmy w kinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro mamy 15 rocznicę ślubu, ja cały dzień pracuję, więc nie poświętujemy. Spytałam nasze cudowne wolontariuszki czy zajmą się Francem w tym tygodniu na tyle długo, zebyśmy z tej okazji (po tylu latach!!) mogli iść do kina. Dziewczyny powiedziała, ze oczywiście i jeszcze na kwaę KAZAŁY nam iść!!!! Kawa trwała jakieś 15 min bo jednak trochę się stresowaliśmy ze tyle z Franiem są:) Ale było fajnie..jaki luz..matko jedyna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...