Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelka,padłam:lol2:To jak TO świętujecie???:lol2:
Tego dnia zamiast gonić męża miotłom gonię go tortem, a on zamiast gonić mnie łopata, goni mnie tym samym tortem. A jak już zjemy to znowu łapię każdy za swój sprzęt gończy. Nam w tym roku 20 lat. Nie chciałabyś moją miotłę zobaczyć. Już wcale do latania się nie nadaje. :rolleyes:ale lata swoje robią, nie? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Wam baaaaaaaaaaaaaaardzo!!!!!!!!!!!:) Żelko, padłąm:))))))))))) Wczoraj sąsiedzi jak nam sto lat odśpiewali...o matko... Do 1 w nocy grillowaliśmy.matko x 2:) A rano na zajęcia, mocz do labu (bo Franek nas nieźle wczoraj nastraszył, była gorąca linia z naszą dr Dorotą z IMiDu - dostał leki, dziś już było ok, ale dr kazała mocz zbadać). Ok 15 wyniki.Siorka ma przyjechała:) Chyba zacznę z innej przeglądarki pisać na FM bo wkurza mnie tu brak enteru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że masz siostrę u siebie. Zazdroszczę! Wczoraj do mojej napisałam sms-a: "Pie.. takie coś. Tutaj jak na Marsie. Tylko ja, Stefcio i nie ma innej żywej duszy. " ;-) Aguś Franio za perkusją, czadowy!!! Czy wiesz może ile trwa w naszej Fundacji otwarcie subkonta? Namówiłam by Stefka Nauczycielka załatwiła z Mamą Pauliny (też ma z Nią zajęcia rew-wych w domu) i by wysłały do fundacji, a tu miesiąc czasu i jeszcze nie ma żadnej odpowiedzi. My ostatnio na refundację rachunków czekaliśmy 2,5 m-ce, ale myślałam, że otwarcie idzie szybciej. Ilość podopiecznych swoje robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ok. Wychodzi na to, że to była silna reakcja alergiczna..ino nie wiemy na co!

Szlag by to.

 

 

Żeluś, Ty wiesz ile w naszej Fundacji jest już podopiecznych.. Za chwilę będą wakacje, potem rozliczanie 1% i znowu czas oczekiwania pewnie się wydłuży. Znajoma załątwiała przyjęcie swojego dziecka ok 2 mies. W dodatku zdublowały jej się imię i nazwisko dziecka i jakimś innym podopiecznym.

 

 

Słuchajcie, napisałąm do Redakcji maila z pytaniem o kolejną licytację.

Spytałam czy jest możliwość organizacji aukcji we wrześniu podczas której zbierane by były pieniądze na turnus zimowy dla ok 15 dzieci z autyzmem. Turnus będzie organizowany przez Prodeste - taki, na jakim był Francik w tym roku. Chcielibyśmy oczywiście aby i w nast roku się załapał.

 

Narazie nic więcej nie będę pisałą, bo nie wiadomo czy ten pomysł w ogóle przejdzie.

Zobaczymy.

 

 

A jutro (dzisiaj) jedziemy z Franiem na ...festyn rodzinny organizowany przez firmę mojej siostry.

Ciekawi jesteśmy , jak będzie:)

 

Jeszcze raz dziękujemy za życzenia:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ciekawe co odpiszą w sprawie tej aukcji, bo ja też napisałam tydzień temu z prośbą by pomóc właśnie tej Paulince,. Pisałam o niej u mnie, niektórzy już wiedzą o co chodzi. Na razie dostałam pozwolenie by napisać o Paulince w Sos-ie i przedstawić sytuację. Ale właśnie, pisać nie mogę póki tego konta nie będzie. :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...