Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Natka, dziewczyna na medal,hurrrraaaaa!:wave::wave: Franio ma doskonały wzór,da radę po swojemu czyli walecznie i z pazurem:stirthepot::stirthepot::stirthepot:. To co dzieje się na drogach woła o pomstę! Ludzie jeżdżą z taką fantazję,że szkoda słów. Jak można omijać stojące aute sygnalizujące skręt w lewo i jechąć wprost w auto jadące z przeciwka. i to jeszcze w pobliżu skrzyżowania.:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE DLA NATKI I FRANIA:wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:

 

 

i nic dodać nic ująć

 

Jutro posadzę Natkę przed kompem i otworzę tę stronę, niech poczyta:) Dziękuję wam:)

 

 

no można jeszcze dodać

 

NATKA

 

http://szkolabohema.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/2013/03/brawo2.gifhttp://szkolabohema.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/2013/03/brawo2.gif

 

http://files.myopera.com/irek18g/albums/7881812/heart-6.gif_thumb.jpg%20buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Pierwszy dzień wakacji na meeeeeega luzie:) Tzn tak trochę pracy było - sąsiadka wzięła Franca na badanie stóp przed naszym wypadem do Wawy, trochę cwiczeń nam też pokazała. Ale poza tym LUUUZ:)

Do jutra. Jutro pakowanko i poniedziałek rano w drogę.

 

A teraz kilka zdjęć z dzisiejszego dnia.

 

Najpierw - najlepszy telewizor w naszym domu;-)

 

13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, nie wiem, co to, ale lubię take rozczochrane:) Ewa, i mi się widzi 4 takie samo a na dole jakieś niskie chabazie. Do Wawy na neurologię dziecięcą, neurolog prowadząca Frania jest tam ordynatorem. Na bank będzie eeg (viedeo?) - hospitalizacja przekładana od lutego. Raczej MRI nie, bo dr zaczęła się zajmować Frankiem od czasu, gdy dostał drgawek przy premedykacji do znieczulenia, gdy mały miał 8 mies. Dr powiedziała, że MRI tylko, jeśli się to okaże być absolutnie niezbędne. Nawet wymieniłąm sobie w ub tygodniu komórkę z mojego ledwie chodzącego 8letniego trupka na wypas smartfonowy (który mnie doprowadza do szału), żeby puścić jakąś informację ze szpitala;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry smartfon nie jest zły :)

 

A wiesz, ja też lubię oglądać, jak się pranie kotłuje w pralce.....

I ciekawi mnie, jakby to było widać w zmywarce.. ale nie mam takiej z szybką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto informacja o stopach Frania:W staniu obunóż asymetrycznie obciąża stopy i bardziej obciąża stopę prawą. W stopach oś obciążana przesunięta w kierunku przyśrodkowym Stopy płasko-koślawe. Niestabilność stawu skokowego dolnego. Podczas stania wzmożony odruch chwytny, Babińskiego. Zalecana stymulacja proprioceprtywna, stymulacyjne ćwiczenia sensoryczne, ćwiczenia stopy w supinacji, masaż stóp, ćwiczenia różnoważne. Zalecane wkładki podpierające łuk przyśrodkowy i kość łódkowatą. Wskazana konsultacja za 4 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, jak to brzmi dla Ciebie? My usłyszeliśmy, że gdyby fizjo robiąca badanie nie usłyszała o przeszłości Franca to by powiedziała że patologia nie jest duża, a jak usłyszała to stwierdziła, że jest zdrowy:) Tzn, że nie powinno być tak dobrze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...