Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Galka, dziś ino jeszcze dwie rehabilitacje i trochę prochów:D

Czekam aż skrzat się obudzi. Strzykawkę z lekami już przygotowałam, czekam ino na znak werbalny małego, że koniec snu.

 

Wczoraj wydłużyłam spacer do 2 godz, czyli już jak z zupełnie zdrowym dzieckiem :D

 

Kordzina, mięśnie są :D Teraz ćwiczymy te przy łopatce (jakkolwiek się nazywają :D ), na pewno przy pływaniu niezbędne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes, bohaterowie też bywają zmęczeni. Na to nie ma silnych.

Ale żeby się tak zmęczyć, trzeba dzielnie się rehabilitować, co też nasz SUPERMAN czyni. I jaki on już pulchniutki, tyle ciałka do wymiziania.

Oczywiście trzymam za wyniki badań i uśmiecham się do Frania szeroko :D

W skrytości ducha marzę o takim spotkaniu forumowym, na które przyjedziesz Ty i Franio i będę mogła Supermenowi rączkę uścisnąć.

To będzie dla Frania ciężki dzień, bo jak się wszystkie forumowe ciotki i wujkowie zlecą, to zacałują go całego :D ale on da radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz- wielka ze mnie baba :wink:

 

Nie chwal się tak, to nieładnie. 8) :D

 

Aga, będzie dobrze ze wszystkim, a Franus na drugim zdjęciu taki rozbrajający, że szok. :D

Za wyniki takoż trzymam, na pewno będą wspaniałe, zobaczysz. :wink:

W sumie do tych Karkonoszy to ja rzut beretem mam. :roll:

To kiedy przyjedziecie? :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Skrzacik tak rozkoszny, że tylko go całować i pieścić! ach jakbym miała ochotę go wysciskać! Mój mały ma już 19 miesięcy i uwielbiam te chwile na przewijaku, kiedy jest cały goły, mamy wtedy swoje 5 minut na pieszczoty :wink:

A jak sprawa Twojej opieki nad Małym, Pisałaś że niedługo musisz wracac do pracy :o Polska to dziwny kraj :roll: a czy Możesz dostać chociaż chorobowe?

Kurcze ja miałam 10 miesięcy macierzyńskiego i to według mnie niewystarczająco długi okres :roll:

Wiecie co Kochani mnie również bardzo Pomogliscie- swoimi cudownymi postawami :lol: Ja obecnie mieszkam w Oslo, właściwie spędziłam tutaj większość swojego dorosłego życia ale zawsze tęskniłam za Polską, w tym roku postanowiliśmy, że przyszłe święta Bożego Narodzenia spędzimy juz w swoim polskim domu no i że tam zostaniemy juz na zawsze :lol: Nasi polscy znajomi patrzą na nas z niedowierzaniem i nie mogą się nadziwić po co chcemy wracać a bo Polska taka i owaka abo ludzie smetni i wogóle... Wy udowodniliście mi, że Polacy są cudowni, że warto... Bardzo Wam za to dziękuję!

Tobie Agnieszko dziękuję, że Podzieliłaś sie z nami swoją historią,za to że Jesteś cudowną,kochającą, dzielną Mamą! Udowodniłaś mi, że nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki Tobie zaczełam znowu doceniać prozę życia. Dziękuję Ci, że pomimo wielu obowiązków znajdujesz czas dla nas i Piszesz o Was! Usciskaj mocno Skrzacika! Myślę o Was każdego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agnesk

 

Franiu to tylko ja cię obronię.

No kto to widział rozebrać tak mężczyznę jak do rosołu. :evil:

I jeszcze te słowa;

uwielbiam te chwile na przewijaku, kiedy jest cały goły, mamy wtedy swoje 5 minut na pieszczoty

 

Czekajcie tylko dorośnie.

Franek nie daj się. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrytości ducha marzę o takim spotkaniu forumowym, na które przyjedziesz Ty i Franio i będę mogła Supermenowi rączkę uścisnąć.

To będzie dla Frania ciężki dzień, bo jak się wszystkie forumowe ciotki i wujkowie zlecą, to zacałują go całego :D ale on da radę :wink:

 

Oj Tolu, Ty wiesz, że ja o tym wczoraj pisałam w tym poście, który przepadł był mi w czeluściach internetu?

Tak sobie marzę, że przyjadę z maluszkiem podzękować Wam wszystkim i pokazać Franka zdrowego. Także dzięki Wam..

 

 

A jak sprawa Twojej opieki nad Małym, Pisałaś że niedługo musisz wracac do pracy Polska to dziwny kraj a czy Możesz dostać chociaż chorobowe?

 

Niestety za chwile kończy mi się macierzyński. Mówiąc otwartym tekstem - będe musiała pokombinować, bo nie mogę sobie pozwolić na bezpłatwy wychowawczy. Mam trochę urlopu wypoczynkowego z tego roku, potem wezmę wypoczynkowy z 2010, potem L4 na Frania (można do 60 dni w roku byc na zwolnieniu na dziecko) a potem...bede musiała sie chyba rozchorować :-? (mam nadzieję, że nikt z ZUSu nie czyta FM :-? ).

 

Wiecie co Kochani mnie również bardzo Pomogliscie- swoimi cudownymi postawami Ja obecnie mieszkam w Oslo, właściwie spędziłam tutaj większość swojego dorosłego życia ale zawsze tęskniłam za Polską, w tym roku postanowiliśmy, że przyszłe święta Bożego Narodzenia spędzimy juz w swoim polskim domu no i że tam zostaniemy juz na zawsze Nasi polscy znajomi patrzą na nas z niedowierzaniem i nie mogą się nadziwić po co chcemy wracać a bo Polska taka i owaka abo ludzie smetni i wogóle... Wy udowodniliście mi, że Polacy są cudowni, że warto... Bardzo Wam za to dziękuję!

Tobie Agnieszko dziękuję, że Podzieliłaś sie z nami swoją historią,za to że Jesteś cudowną,kochającą, dzielną Mamą! Udowodniłaś mi, że nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki Tobie zaczełam znowu doceniać prozę życia. Dziękuję Ci, że pomimo wielu obowiązków znajdujesz czas dla nas i Piszesz o Was! Usciskaj mocno Skrzacika! Myślę o Was każdego dnia!

 

Aneta, to Ty jesteś niesamowita! Wiem co mówię - czułam to już po twoim liście na priv do mnie. Strasznie się cieszę, że śledzisz nasza historię, że jesteś tutaj z nami. Dobrze, że tacy ludzie jak Ty/Wy wracają do Polski..

 

 

Franiu to tylko ja cię obronię.

No kto to widział rozebrać tak męszczyznę jak do rosołu

 

Oj, nie czepiaj się :lol:

Poza tym, czy znasz kobietę, która mając władzę nad mężczyzną nie korzysta z niej? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnam już spać, bo pora późna, ale jak już dotarłam do tego wątku, to nie mogę się oderwać. Choć przerwa w czytaniu była, bo mój siedmiomiesięczny urwis się obudził i domagał przytulenia. Ale zasnął znów, więc wróciłam dokończyć czytanie.

Wzruszyłam się czytając Twoją historię. Zaniedbuję ostatnio FM, bo niestety wróciłam już do pracy i czas się skurczył mocno, dlatego nie trafiłam na Twoje wpisy wcześniej. Ale dziś poczułam prawie jakbym tam była w tym szpitalu z Wami.

Śliczny chłopczyk z Frania i taki dzielny. Życzę Wam wytrwałości. Wola życia to, jak widać, niesamowita siła i niech ona prowadzi Frania ku zdrowiu. A Ty jesteś niesamowitą Mamą :)

PS. a na problemy z logowaniem najlepsze jest zapamiętanie hasła na komputerze i logowanie automatyczne. Choć wtedy warto to hasło gdzieś zapisać, bo nie używane ulatuje z pamięci i potem procedura zmiany jest konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do ryczących po Twoim poście na poprzedniej stronie. :D

Czytając o Franiu przypomniało mi sie, jak mój Stefek bardzo szybko po urodzeniu wysoko potrafił podnieść głowę, a my głupi sie cieszyliśmy, że on silny jest. :(

Ściskam mocno naszych siłaczy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powoli wracają nam do zycia i do zdrowia nasi chorujący. 8)

Tomek podyktował dzisiaj i osobiście podpisał swój pierwszy post od czasu wylewu!!! :D :D :D

Franuś w domu, rośnie śliczny krasnalek, wraca do zdrowia - świat dzisiaj jest piękny, czyż nie? 8) :D :D :D

 

Franusia ucałowac od ciotki proszę. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zacznę od dobrych wieści :D

 

Radek był w szpitalu u dr A, który prowadził Frania na OIOMie i teraz wybraliśmy go także jako lekarza prowadzącego dla małego. Poprosiłam R, żeby wypytał lekarza, co znaczyły jego słowa, które powiedział nam podczas ostatniej wizyty (spieszylismy się na rehabilitację i nie było czasu na dłuższe rozmowy). Dr powiedział, że Franek neurologicznie nie wygląda najgorzej!

Dzisiaj dr rozwinął swoją myśl, powiedział, że u wcześniaczków w 2-3 miesiącu życia zaczynają wychodzić wszystkie deficyty neurologiczne. Franek podczas badania reagował całkiem dobrze (a był badany na początku 4 mies życia)! Dr powiedział, że na to, co mały przeszedł, to on spodziewał się, że neurologicznie będzie fatalnie a jest naprawdę nieźle!!!

 

O rany, ile nadziei we mnie po tych słowach!!! :D

 

A te gorsze wieści, to może jutro.

Dziś nazbyt piekny dzień na to :D

 

A zdjęcia obiecuję wklejać. :D

 

 

Żelko, widzisz, jak byliśmy we Wrocławiu to inne mamy na sali też mówiły z zazdrością, że Franiu taki silny.. Ja za każdym razem odpowiadałam, że to nie jest dobry objaw.. Zobaczymy, co powie pani dr we Wrocławiu. To będzie bardzo ważna wizyta.

 

Depsiu, ucałuję obywatela :)

 

Aniu, zdjęcia na pewno będę wklejała nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes, Twój Franuś to sama słodycz :D

 

Agnes, dopiero dzisiaj się odzywam, bo nie wytrzymałam....

Masz Wspaniałego synka i jesteś Wspaniałą mamuśką.

 

Życzymy Ci sił (choć wiem że ją masz, bo czego się nie robi dla swojej dzieciny)

I trzymamy kciuki za SUPERMENA :lol: I za całą twoją rodzinkę.

 

Beatka i Boguś

 

A to dla Franusia :D

 

http://img204.imageshack.us/img204/6448/misie22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...