Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

To jeszcze dziś odliczamy tylko, tak? Potem już spokojniej, bo z Epi dacie sobie rady. Ilu mądrych ludzi miało i ma epi i świetnie sobie radzą w życiu. Franuś też da rady. :yes:

p.s. Czy ja dobrze pamiętam, że dziś ma zacząć się aukcją dla Dzieci z autyzmem, podopiecznych Fundacji Prodeste? :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To jeszcze dziś odliczamy tylko, tak? Potem już spokojniej, bo z Epi dacie sobie rady. Ilu mądrych ludzi miało i ma epi i świetnie sobie radzą w życiu. Franuś też da rady. :yes:

p.s. Czy ja dobrze pamiętam, że dziś ma zacząć się aukcją dla Dzieci z autyzmem, podopiecznych Fundacji Prodeste? :wiggle:

 

Żeluś, dobrze pamiętasz. Przez to wszystko, co się u nas zadziało w ostatnich dniach, kompletnie zaniedbałam sprawę aukcji. Muszę się szybko skontaktować z Redakcją i Edzią (ona miała otwierać wątki licytacyjne). Możliwe więc że aukcja ruszy jutro.

 

Zastanawiam się czy te nieprzespane noce Franka, pobudki poranne z krzykiem, fatalny nastrój jego o poranku może miec jakiś związek z tym ostatnim wynikiem eeg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franula lepiej. Myślę ze te objawy infekcyjne, gorączka wylazły przez stres , niewyspanie i warunki na oddziale. W sobotę odsypiał, był cichutki, dziś wręcz przeciwnie - krzyczał dużo, nie mógł miejsca sobie znaleźć.. Trudny dzień za nami.

Inhalujemy go, jest dobrze, nie gorączkuje.

Tylko zalegania ma.

 

A my przegryzamy diagnozę.

Czujemy się, jakby z nas ktoś całe powietrze spuścił.

Jakoś sobie wszystko w głowie poukłądamy..

 

 

A ja jutro lecę z samego rana podpisac umowe o pracę, potem badania.

Jak dobrze, ze z pracą się udało... W przeciwny wypadku nie wiem , jakby to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiara utrzymuje nas na powierzchni od 4 lat.

 

Teraz jestem na etapie dziękowania Bogu, że tak szybko udało się wyłapać, że coś złego się dzieje.

To chyba etap nr 2. Nie wiem, co kryje się pod nr 3.

 

Idę spać, rano lecę do nowej pracy.

Ogromnie jestem ciekawa wrażeń..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudził się po 2 godzinach, teraz jest jak młody Bóg:)

Za to mamunię coś rozkłada, kurcze blade!

 

Rozamwiałąm dziś z Frankowym 'wujkiem R.', powiedział dwie podstawowe rzeczy, które wiele osoób powtarza: 1. dovbrze ze mamy diagnozę JUŻ, 2. dobrze lek ma być wprowadzany w szpitalu a nie w domu.

Wiadomo dlaczego.

 

Będzie dobrze, na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy ktoś z Was ma nr tel do Edzi?

Ma przepełnioną skrzynkę, nie mogę się z nią skontaktować w sprawie aukcji:(

 

Skrzynka lekko wyczyszczona a licytacja ruszyła.

 

Zapraszam serdecznie http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?275-AUKCJA-NA-FORUM-Ferie-rehabilitacyjne-dla-dzieci-którym-jest-trudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...