Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Powiem tylko, że chodzi o podróż.

Mamy czas do maja - Natka ma swój plan, my swój. Powiedzieliśmy, że pomożemy jej zrealizować marzenie, ale - ze względów różnych - ona musi wziąć część planu na siebie. Wtedy realizacja marzenia lepiej smakuje.

Uda się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Było pięknie! Franuś zaprawdę Wielkim Człowiekiem jest co widać było w filmie. Sama natura,no i ten wdzięk(Reszta Rodzinki też udzwignęła role):yes:

Rozmowa wokół blogów, wcześniaków pouczjąca,wzruszająca,dająca impuls rodzicom borykającym się z różnymi deficytami u swych pociech. Można i trzeba poszukiwać pomocy dla Maluszków od najwcześniejszych chwil życia,by potem nie mieć do siebie pretensji o zaniedbanie. Maleńka jesteś Wielka! Nieustająco dobre myśli ślę i Całej Rodzince przytulasy zostawiam. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochno, dziękuję Ci bardzo bardzo bardzo za ten link. NIewiarygodnie wzruszający..

 

 

Wróciłam, Monika (Lasche) pewnie właśnie szykuje się do wysiadki z pociągu.

Dobrze nam obu zrobiło takie wyrwanie się z szarej rzeczywistości do rzeczywistości przez którą...nie spałam pół nocy:)

I to w pokoju za 850 zł!!! Ze śniadaniem za 65 zł!! Za każda z nas!!! Masakra!!

 

 

A samo nagranie - za mało czasu. NIestety. Nie powiedziałam 99% rzeczy, które chciałąm powiedzieć..

Ale mam nadzieję, że choć główne przesłanie wyszło - wiara, nadzieja i ogromne podziękowanie wszystkim tym, którzy nas wspierali od początku, wspierają nadal, wierzą we Franka i nie wątpią w nas.

 

Za to wszystko jeszcze raz Wam dziękuję.

W nagraniu nie wyszło to tak, jak chciałam, ale i tak dobrze, że pozwolili mi powiedzieć to jedno zdanie na zakończenie.

:hug:

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...