Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Są swojaczko, zwiększone sterydy robią swoje:)

Dziś Franula odespał zarwane nocki, cały dzień był po prostu przecudowny:) A i energia go roznosiła:)

Zastanawiam się, kiedy nadejdzie czas, że mały będzie mógł funkcjonowac bez sterydów, kiedy skończą się te koszmarne zalegania.

Krasnal jest bez antybola, wystarczyło zwiększyć mu częstotliwośc inhalacji. Od wtorku wracamy do starej dawki.

Dzięki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sennie,jesiennie się zrobiło;) Cicho tak i spokojnie,a jak tam Wasze kaszele i katary? Inhalacje dają radę mam nadzieję.Widziałyśmy się po raz pierwszy dwa lata temu, nie pojedziecie kiedyś przez moją wieś? Przytulasy zostawiam i aniołom opiekuńczym polecam.:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde wspomnienie Okruszka z pierwszych chwil,godzin,dni,tygodni sprawia,że oczy mi wilgotnieją i muszę przecierać okulary;)

Dał radę i zobacz jaki chłopak wyrósł! Ma jeszcze wiele przed sobą,ale ma też fajną Rodzinę, świetnych terapeutów i pomocników w osiąganiu rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Trzymam kciuki,mieszam i tak po ludzku wspieram,bo sprawia mi to dużo radości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - a podrzuć no link do darmowych aplikacji jakichś dla dzieci, takich poznawczych, potrzebuję dla dziadka, żeby spróbował demencję opóźnić, a nuż udałoby się go zainteresować prostymi aktywnościami.

Jest coś takiego?

Jak dla dziecka kilkuletniego, trudniejsze nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie rozbawiłyście:)

Ja nie wiem, co my z tym księżycem zrobimy....:)

 

A sterydy nie dały rady niestety. Leci antybol.

Pulmonolog mówi, że steryd ma być na stałe teraz, pediatra wcześniakowa (pracuje na OIOMie i zna doskonale specyfikę problemów wczesniaczych), mówi, żeby za 2 tyg schodzić ze sterydów. Nie weim, kompletnie wiem, kogo słuchać.

Chyba zadzwonię do naszej dr Doroty (ona z koei dziwiła się że dochtory nie włączyli Frankowi leków rozkurczowych).

Musimy zrobić naradę wojenną, ale najpierw niech antybol się skończy.

Dr z OIOMu powiedziała, że płuca Frankowe potrzebuję jeszcze jakiś 3 lat żeby dojść do siebie po dysplazji oskrzelowo-płucnej.

I dowiedziałąm się, ze regularnie będziemy musielić robić Frankowi próby wątrobowe - to ze wzgl na leki p padaczkowe. Ponoć zawsze tak się robi.

 

 

Aneta, a na jaki system? IOS czy Android?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, taki księżyc w pełni to już chyba podpada pod opodatkowanie od luksusu. Światło oszczędzasz,czarujesz nowym wystrojem wnętrz, pod jego nieziemskim wpływem zaczynasz tworzyć poezję itd:cool: Wybierz coś mniej okazałego:lol2:(inną fazę)

Moje wnusie też padnięte:(Ot pomorek jak mawia Depesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, odpowiedziałam Ci w sprawie "niemartwieniasię":)

A na Windowsa..kurcze, to ja się tak nie znam.. Chyba musze Natalkę zapytać, ale ona już spać poszła. Jutro, dobra?

 

Swojaczko, coś musimy wykombinować:)

A wnuczę wyściskaj od nas. NIech zdrowieje szybko:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...