Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Helenka, kurde!!!! Ty się lecz!!! Ledwieś chyrlała przez telefon i dopieroś do lekarza poszła??

 

Dziś przed kursem migowego wysłałam wniosek do Ewentualnego Wielkiego Patrona.

TZn sprawa z patronem juz niemal dogadana, ale na gębę. Teraz chcemy na papier, ale nie wiem czy to się uda, bo normalnie przy takich wydawnictwach patronat jest, jak całośc gotowa. Ja im posłałam 1 rozdzaił tylko.

Ale potrzebujemy ich JUŻ, zeby kasę zbierać

 

Jeśli mielibyście jakieś propozycje - do jakich firm pisać, dajcie znać.

Narazie będziemy zbierały deklaracje firm, bo nikt nam zadnej kasy wpłacać nie będzie, Dopiero jak wybierzemy wydawnictwo, kasa pójdzie tam.

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic nie dostałam na emajla :mad::mad::mad: sama se znalazłam, małpo jedna.

 

Ale za to dostałam pierniczki, hahaha i Mikołajkowego Franka :)

 

możecie mi zazdrościć :) bo jest czego.

 

 

 

Moja zguba się nie odnalazła , nie wiem czy już ogłaszać żałobę narodową, czy mieć jeszcze nadzieję :(

 

idę popłakać w kąciku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma mi się na życie,chyba;) Wasze dobre słowa pomogły,dziękuję. Czeka mnie teraz sporo obowiązków i przyjemności(Dzień BAbci) Myślę,że jakoś dam radę

.Franuś idzie swoim rytmem i tak ma być. Nie ma dwóch takich samych dzieciaków,bo i bliźnięta się różnią. Dorośli często zapominają o tym i tresują swe maluchy no bo jak to sąsiada córka jeździ rowerem a ty nie umiesz? I nawet najfajniejszą czynność obrzydzą do imentu. Tak nie wolno,bo my dorośli także czasami tak biegle jak znajoma nie mówimy w obcym języku,nie śmigamy na nartach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja ledwie żyję:)

Ledwie, ale jakże radoścnie:)

 

Kaśka, miałąm Ci coś wysłąć????? To chyba zapomniałam zaraz po rozłączeniu się...Wot starość:)

 

Jutro u nas zlot w chałupie - przyjeżdza Monika L z familią, będą nasi książkowi konsultanci i TVP.

JAk my to wszystko przezyjemy to ja nie wiem:)

 

Wobec tego wszystkiego powyższego prosze o wyrozumiałość i walenie po łbie jesli czegoś zapomnę.

Słyszała???? Malka????:):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To k woli przypomnienia, miałaś mi wysłać link do wydarzenia.

Teraz ładnie się pokajaj, bo mi z kwadrans zajęło znalezienie go ;) :lol2: cały kwadrans rozumiesz :lol2:

 

to kiedy wpadniesz, bym Ci mogła natrzaskać ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...