Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Prababko, dziś pielęgniarka z oddziału powiedziała mi, że coś było na oddziale, bo dzieciaczki padają jak muchy:(

No nic to, zobaczymy jaka będzie noc.

 

Malko, dziękuję za informację o konkursie i za pomoc w poszukiwaniach neurologa dla Krasnalka. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobra, Wy się tam po stolycy obijajcie a my w tym czasie zagłosujemy :)

 

 

Bo zagłosujemy, co nie??

 

 

BLOG ROKU

 

http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/dzielny-franek,69w,blog.html

 

 

SMS o treści A00422 na numer 7122

 

Pozwolę sobie na skopiowanie, z bloga, bo sama bym lepiej nie napisała :

 

 

 

Ruszył II etap konkursu Blog Roku 2013 - głosowanie SMSowe na blogi. Trwa ono od dzisiaj do 6 lutego, do godz. 12.00.

Z danego numeru telefonu (z sieci Orange, T-Mobile, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat) można głosować tylko jeden raz na dany blog w trakcie konkursu. Można jednakże z tego samego numeru głosować także na inne blogi. Koszt 1 smsa to 1,23 zł brutto.

Aby oddać głos na blog Frania należy wysłać SMS o treści

A00422 na numer: 7122 (w treści SMSa '0' to cyfra zero a nie duża litera o, proszę także nie wstawiać spacji).

 

Skopiuję tutaj fragment mojego wpisu z 13.01, gdy zgłosiłam blog do konkursu:

 

"W tym roku start w konkursie ma podwójne dno.

 

Pierwsze - jak co roku będziemy się cieszyć z każdej nowej Franiowej Ciotki i nowego Wujka Frankowego, którzy zechcą kibicować naszemu Krasnalowi.

Drugie - każdą osobę, która zajrzy na blog Frania dzięki konkursowi Blog Roku, bardzo prosimy o spojrzenie na lewą stronę ekranu - jest tam wizytówka przekierowująca do strony naszej książki na FB. Cały Team Książkowy bardzo liczy na Wasze wsparcie i kciuki w słusznej sprawie."

 

Dziękujemy za każdy głos na nasz blog:)

 

 

 

Franio poszło! Niech się Wam wiedzie! Zdrówka dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francik ma się zdecydowanie lepiej, za to Natka padła. Jakiś złośliwy ten wirus, którego przywieźliśmy ze stolicy.

Myślę, ze i u Natki szybko się z nim rozprawimy, bo u niej to też najpewniej kwestia zmęczenia - długi mają semestr w tym roku.

 

Dziękujemy za wszystkie głosy na blog Frania. Wydaje mi się, że nie uda nam się wejść do 10 w naszej kategorii, więc ten sposób na wsparcie w kwestii książkowej nam odpadnie, niestety. W tym roku startują w naszej kategorii silni zawodnicy. Będziemy więc szukać innych dróg i jakieś znajdziemy. Na bank.

 

Uściski pozostawiam i wracam do robali ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helenko, koniecznie!!:)

 

Natka dwa dni posiedziała w domu, podkurowała się i wróciła do szkoły.

Nasze dziecko starsze zawisło wczoraj na tablicy z nazwiskami 20 najlepszych uczniów gimnazjum.

Pękam z dumy:)

 

Dziękuję wszystkim za smsy na blog Frania. Ostatecznie nie udało sie nam wejść do pierwszej 10, ale konkurencja w tym roku była wyjątkowo duża.

Teraz główkujemy jaką inną drogę znaleźc dla promocji naszego projektu.

Wierzę, że jakąs znajdziemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...