Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Aaaa no prawda, prawda.

Ale to wszystko nic - proch marny.

 

NIC wobec Frankowego GDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Od rana mamy GDZIE:)

 

I jakby się ten nasz chłopak językowo rozwijał gdyby nie migał?

Francikowa terapeutka, która owo 'gdzie' dziś z Franuli wydobyła, powiedziała, że następne będzie 'dlaczego' :)

 

Mamy PYTANIA jak się patrzy:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Chrzanić wszystko inne:)

 

A pamietam jak podczas rediagnozy Monika powiedziała, że naszym celem na ten rok jest nauczenie Franuli formułowania pytań. I przyznaję z ręką na sercu, że patrzałam na nią ..tak...ehm...mocno niedowierzając:) W ogóle nie mogłam sobie wyobrazić pytającego Franka:) No i mamy!!

 

Aaaaiiii żeby wątpliwości nie było - praca nad artykulacją wre:) Przy miganiu 'jak'/'jaki' Franc mówi 'kaka' - coś w tym stylu. Ale ja już rozpoznaję w czasie jazdy samochodem. nie musze się odwracać do tyłu:)

 

GDZIE!!!!! To jest to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A zbieram, choćby od takich słów: kocham babsiu,moćno;)i uśmiechu przecudnego. To mój trzeci tydzień chorowania i widać już światełko,ale idzie to bardzo wolno:eek: Słaba jestem i nie mam ochoty iść do ogrodu,a to niepokojący objaw.

Co do Frania to ja również nie wątpię w to że przemówi i mocno za to trzymam kciuki.

Prababko słońca coraz więcej,dereń kwitnie,pszczoły pracują,tulipany spore, zabierz trochę tych kolorówe i energii słonecznej dla siebie. Każdy kolejny dzień będzie lepszy,z serca tego życzę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrraaaaaa,dałam radę być na poczcie(z cegiełką niewielką dla spraw wielkiej wagi:)) No i przy okazji niezbędne zakupy uczyniłam bo pusto w spiżarni się zrobiło;) W piątek, sobotę i niedzielę wzytuje mnie wnusio, a tak codziennie wnusie dwie,nie mam wyjścia i muszę się zebrać coby podołać.Po niedzieli też już mam zaplanowany wyjazd do wnusia. Depesiu dbaj o siebie i odpoczywaj po tych pracach polowo-ogrodowych. Pierwsze prace po mniej aktywnej zimie mocno dają w kość,wiem coś o tym:yes:Prababko,dobrą myślą otaczam,zdrowiej:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia,my obie nie wątpimy w mowę Frania:)

 

Ja też wiem, że jeszcze troszkę jeszcze ciut i Agnieszka będzie prosić naszego Franiulę by zamilkł choć na chwilę;)

 

ale póki co czekamy na "dlaczego" (to świetne pytanie do testowania cierpliwości rodzoców)

 

pozdrawiam wszystkie chorujące zdrowia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kochane, nie ubijcie mnie, proszę, ale ... chyba przechodze kryzys zimowo-wiosenny a że roboty w robocie huk (wiecie, umowa na rok, więcłam więc na sebie b duzo obowiązków zeby się wykazać) do tego sprawy książkowe (zakulisowo dopinamy wiele ważnych spraw organozacyjno-finansowych) i..powiem Wam wprost - zmęczona jestem koszmarnie. Postaram się jednek poprawić i odzywać częściej :)

Myślę ze jeszcze z 2-3 tyg tego szaleństwa i potem będzie ciut luźniej. Mam nadzieję ze do tego czasu skończymy ostatecznie prace nad tekstem i potem juz graficy będą się męczyć a my tylko dopniemy sprawy formalno-finansowe. Zobaczymy.

Jezu, wiecie ile można dywagować nad 2 linijkami tekstu? Strrrasznie długo.

Tak więc bardzo Wam dziekuję ze nie zważając na moją niewydolność werbalną podtrzymujecie tu żar dyskusji.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,żeś zagoniona wielce,aleeeee czasem zajrzyj:yes:Pytalski jest wspaniały. I te stokrotki,no i łyżwy po prostu do schrupania. Słooooodziak:D Przez tydzień będę u wnusia w Łodzi. jak dopuszczą mnie do cywilizacji to poczytam co napiszecie i sama coś skrobnę:yes:. Chorym -Prababko:) nakazuje zdrowieć i cieszyć się przedwiośniem. Depesiu szanuj pracę i dziel się nią z innymi:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...