Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:Moje panny miały(25 lat temu) tylko dlatego rozpoznałam,że córka weszła do kuchni i stanęła tylem do okna. W okolicach ust miała jasny trójkąt reszta twarzy była zaczerwieniona. Lekarka stwierdziła u obu szkarlatynę(jedna zaczynała a druga kończyła) Śladów choroba nie zostawiła(badanie moczu)Bądź dobrej myśli:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dodzwoniłąm się do Doroty - powiedziała ze Fr może niezachorować ale moze być nosicielem i niestety może zarazić dzieci.. A w sobotę mieliśmy jechać na spotkanie sobotnio-niedzielne z 2 rodzinami z dziećmi niepełnosprawnymi, naszymi znajomymi blogowymi. Nie darowałabym sobie, gdyby Franio zaraził tamte dzieciaczki, tym bardziej ze jedno z nich (też Franio - moze kojarzycie z blogu) jest na respi.

Nic to, następnym razem się uda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, szkoda...

No ale trudno, zdrowie ważniejsze.

Ja przeszłam szkarlatynę we wczesnym dzieciństwie, po niej została mi wada wzroku.

Ale za to jaka jestem piękna i mądra! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio wczoraj już czuł się super, infekcja wirusowa poszła precz, mam nadzieję, ze szkarlatyna też go nie dopadnie:)

 

A tak dziś po porannych ćwiczeniach dawał znac tacie, że czas najwyższy na ściągnięcie...lampek świątecznych......... ;-)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/SYMqJMZ0YwBfZUtOjB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na dolną belkę postu, tam masz dużo różnych napisów.

Między innymi "Edytuj post".

Klik i po sprawie, tylko trzeba spojrzeć niżej potem, nie na pokazującą się wyżej opcję kasowania.

Pod nią jest po prostu edycja, dopisujesz i zapisujesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...