Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cieszy mnie "każde lepiej",bo wiem ile Was takie starania kosztują i nie mam tu na myśli jedynie finansów,a bardziej "warstwę emocjonalną"(Frania i Waszą) :hug:Spotkanie mądrego człowieka to dobry pretekst do użycia "srebrnej strzały" Wracaj bezpiecznie i uchyl rąbka;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję ze wróciłam, zmęczona jestem nieziemsko, ale ciesze się ze spotkania z p prof.

Poza tym 4 godz z terapeutami w jednym aucie, za czego połowa rozmowy o Franku....bezcenne:) A zmęczenie podwójne, bo ja kierowałam:)

Jezuuuu, iel rzeczy zrozumiałam, ile dostrzegłam..

 

Dobrze ze jutro mam wolne, bo w niedzielę miałam zajęcia od 7.30, dziś wstałam o 5,30, jutro nie dałabym rady tak wcześnie:) Za to polece z małym na zajęcia logopedyczne a potem na spotkanie z p psycholog, któa ostatnio miała kontakt z małym ok 1,5 roku temu. Ciekawa jestem wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Frania rozebraliście z terapeutami do rosołu:)

Wrażenia p.psych będą pozytywne,oczy jej się nie zamkną:)Tak sobie tylko myśle,czy ona pamięta jeszcze dzieciaka po 1,5 roku?Pewnie musi polegać na swoich notatkach:(Chyba,że Franio ją oleje:)Bo jeśli mały będzie z nią wspólpracował to z góry wiesz co usłyszysz:)Podzielisz Się z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka,a ja Ci mogę d. zawrócić?Czy jak raz się stało RZS,to może być jednorazowe,czy wraca???

Aga-ciekawa jestem tych OCZU p.psych.:)

 

 

No niestety jak sama nazwa wskazuje to choroba przewlekła i postępująca.

Remisje są dłuższe, lub krótsze, ale objawy powracają. :(

ALE TO SIĘ LECZY !!!!!! nie zaleczy, ale można znacznie odwlec nawrót stanu ostrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosnie fajnie, naprawdę - wreszcie wyrasta z ubrań:)

Podczas ostatniej wizyty we Wrocławiu u naszej dr endo mierzył już 99 cm. Trzeb abędzie zmierzyć chłopaka.

Dziś dostaliśmy informację z Pefronu - dostaliśmy dofinansowanie do turnusu rehab dla Frania. 1720 zł:)

 

Wczoraj Franek zaliczył pierwsze zdjęcie w przedszkolu. Bardzo jestem ciekawa , jak wyjdzie, bo coś nie miał ochoty na fotki.

 

No i chciałam powiedzieć (napisać) ze chyba powoli zaczynam wierzyć, że może coś z tą mową Frania będzie?.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba!!! :D :D :D

Jak to wiedźmy!

 

Bęęęęęędzie gadał. :yes:

Czasu mu tylko trzeba.

Trzy flaszki będziesz nam wisieć matka za brak wiary w werbalne możliwości Franciszka! :p

Spirytus poproszę.

 

Do smarowania, rzecz jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja naprawdę zaczynam wierzyć, ze Franio będzie mówił.

Poważnie!:)

 

A za nami fantastyczny weekend i spotkanie z dwiema niesamowitymi rodzinami.

A Franula dał radę. I to jak! Ciągle nie możemy wyjść z podziwu dla niego.

Franiowa psycholog zachwycona!

Tyle spraw się prostuje..

Kurczę, aż trudno w to wszystko uwierzyć.

 

A jutro jedziemy załatwiać hipoterapię - w stadninie polecanej nam przez Agę Agduś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...