Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Hej, hej!

A ja chyba widziałam kawałek Franka, i Agę w domku i Martynę opowiadającą o miganiu i przedszkolu:wiggle:. Mówię: chyba, bo kątem oka i końcówkę programu. Ale postaram się jeszcze raz zobaczyć. A było to w wiadomościach lokalnych z Kielc :yes:

Uściski i pozdrówki dla całej Dzielnej Rodzinki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus, przepraszam za prywatę we Franiowym wątku, ale sprawę mam i potrzebuję opinii Franiowych ciotek. :D

 

Dziewczęta, moja koleżanka jest mamą niespełna 2-letniej córeczki. Malutka jest od urodzenia niepełnosprawna (jest podopieczną tej samej fundacji co Franio, ma zaświadczenie o niepelnosprawnosci, jest cały czas diagnozowana, ale tu wiem, że są kłopoty i rehabilitowana). Rodzice jeżdżą z nią od lekarza do lekarza, z różnym skutkiem.

Mimo akcji zbierania 1% i kilku akcji w firmie nie udało im się zebrać kasy na turnus rehabilitacyjny dla małej. Mama Malej bardzo to przeżywa. I tak sobie pomyślałam - zbliżają się święta i zawsze w tym czasie na FM organizowane były aukcje charytatywne. Może i w tym roku udałoby się coś takiego zorganizować dla Kai? Nie rozmawialam jeszcze z nikim w tej sprawie, bo chciałam zasięgnąć Waszej opinii na ten temat. Myślicie, że warto zawracać głowę Redakcji naszej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, dużo złego się zeszłego roku zadziało, obawiam się, że mocno podważono ideę aukcji... :(

Carver rzucił u Mirka myśl, żeby zorganizować aukcję.

Może porozumieć się z nim (z Carverem znaczy) i ewentualnie zorganizować aukcję z przeznaczeniem na bliźniaczki Mirka i Kaję...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idea aukcji pomocowych jest zawsze jedna-pomoc w potrzebie,kto chce pomaga i tyle.

Franio tez teraz musi uzbierać na pomoc dla słuchu,to wątek Frania,więc mam odwagę:)Jest allegro charytatywne-też można pomagać:)

Nemi,Miras-dzieciom należącym do fundacji można także założyć all. charytatywne,niezależnie od aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew Dziewczynki. Próbujemy jeszcze zadziałać coś w firmie, zobaczymy jaki będzie efekt. Rodzice Małej bardzo liczyli na 1%, ale się nie udało.

Wiem, że to wstyd, ale napiszcie mi proszę - może być na prv, coby Franiowego wątku nie zaśmiecać) co się wydarzyło w ubiegłym roku w związku z aukcją (u mnie wtedy się sporo niedobrego działo i nie ogarnęłam tematu, więc nic nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

W nowym roku zaś wszelkiej pomyślności, dużo dużo zdrowia i spełnienia marzeń.

1a.jpg

 

 

Za nami dość trudny rok pełen wyzwań, przed nami kolejne wyzwanie - podjęliśmy pewną trudną decyzję (nie pierwszą i nie ostatnią), od kilku miesięcy pracuję nad ważnym projektem (ważnym dla Frania i całej naszej rodziny), trzymajcie więc kciuki, aby się powiódł. Za to książka się wykańcza - ostatnie szlify. Już wyliczamy strony, gdzie wklałdka, gdzie spis treści - jedno się kończy, drugie w toku. Jednym słowem - dzieje się, panie, oj dzieje się.

Nudy na horyzoncie ciągle nie widać ;-)

Pozdrawiamy serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, mam nadzieję, że nie wpadłaś tylko życzenia pozostawić. Jesteś tutaj potrzebna ludziom. Franio jest tutaj potrzebny. Tutaj w tym wątku działo się tyle dobrego i może nadal się dziać.

Nadal chcemy Wam pomagać z tych samych powodów z których pomagaliśmy dotychczas. Proszę Cię, nie odbieraj nam możliwość takiej pomocy tutaj w ramach fm..., w przyszłości kolejnej aukcji dla Frania. Wróć, pisz, masz tu dużo ludzi którzy są z Wami. Może nie wszyscy piszą, ale w razie potrzeby, będą tam gdzie będą pomocny. Wierzę, że piszę to nie tylko w swoim imieniu. Mieliście, macie i będziecie mieli swoje miejsce i na tym forum i w sercach ludzi. Ludzi którzy są czasami tylko a czasami aż ludźmi, ale nigdy nie bili i nie są Waszymi wrogami.

Zdrowych i spokojnych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,Twoje trudne decyzje dla mnie są niebotyczne.Śmiało działaj,świat mknie do przodu dzięki takim ludziom jak Ty!POWODZENIA! Nowy rok niech będzie dla Was pomyślny.Zdrowia dla Waszej Czwóreczki !

A Franuś Waleczny pod koniec przyszłego roku sam nam powie,czego Sobie i Wam życzy:))) :hug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...