Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Też nie wytrzymałam i kliknęłam "odpowiedz". Właściwie to nie mam nic ciekawego do napisania... Że zachwycam się Franiem - przecież to oczywiste! Że trzymam kciuki, cieszę się z każdej dobrej wieści, kibicuję wiernie? To też oczywistość.

No to tylko melduję, że jestem, że cały czas wysyłam dobre myśli i... że dzisiaj będę wpadała tu póki nie przeczytam tych zapowiedzianych gorszych wiadomości, bo się niepokoję.

 

PS Nawet, gdyby był tu ktoś z ZUS, to nie odważy się nic zrobić - bałby się zjednoczonych sił Forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nooo Kochana przegiełas teraz! łobsmarkałam klawiaturę, siebie, spodnie i co tam jeszcze popadło!

Nie będę pisac wiele. Napisze tylko ,że ja się codziennie modlę za Franusia i modlić nie przestanę!

Sąsiadów to całuj i wychwalaj bo takie ludziki wokól to skarb! A Franio Supermen- to jakby się rozumie samo przez się!!

Trzymaj się kochana- dużo siły życzę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek dostał dzisiaj pierwszy w życiu list :D W dodatku polecony :lol: :lol:

Dobrze, że pan listonosz nie robił problemów w kwestii własnoręcznego podpisu :D

Przyszła dokumentacja Frania z Wrocławia. Nasz smyk ma w sumie ...17 stron wypisów z trzech szpitali.. Jak czytam te strony, to faktycznie trudno uwierzyć, że skrzacik dał radę..

Ale to już było, teraz patrzymy ino do przodu :D

 

Środowy termin na usg mózgu już zaklepany. Potrzebujemy tylko skierowanie z przychodni (pierwsze badanie, które wykonujemy w ramach NFZ!) i...jest problem :evil: Już nawet nie chce mi się opisywać całej rozmowy z dzisiejszego ranka, w każdym razie po południu w przychodni miała odbyć się burza mózgów ( :roll: chyba musguff :roll: ) i jutro rano mamy się dowiedzieć czy skierowanie będzie :roll:

Kolejna rzecz do skoordynowania: szczepienie Synagisem. 5.11 była pierwsza dawka, czyli ok 5.12 powinna być druga. Preparat może być dostarczony tylko do apteki szpitalnej, ale nie wiadomo czy załatwimy podanie małemu Synagisu w szpitalu :-? Bo uprawnienia, przepisy itd.. A tak w ogóle, to problem ze skierowaniem na usg wynika m.in. z tego, ze nie oddałam w przychodni karty szczepień, ale nie oddałam jej dlatego, że małemu ma być podany Synagis no i tę kartę mam ja bo nie wiadomo gdzie mu ów Synagis zostanie podany.. osiwieję.. Nie dość że Ministerstwo Zdrowia ma w ...d.. (sorry) wcześniaki, nie daje zielonego światła na szczepienie maluchów z dysplazją, to jeszcze na każdym kroku problemy, nawet jak się szczepionkę kupuje samodzielnie. :-?

Dobra, chrzanić to, skoro udało się załatwic dla Franka klinikę we Wrocławiu to zatwienie podania Synagisu jest juz żadnym problemem, prawda?

 

Dziękuję za prezenty, uściski i słowa zachwytu dla/nad Franka/-kiem :D

 

Agduś.. :D Zjednoczone Siły... w rzeczy samej :D

 

No własnie, miałam już kilka razy o tym napisać: nie mówcie, że jestem jakąś-tam-wyjątkową-matką. Wszystkie jesteśmy wyjątkowe, wszystkie zrobiłybysmy tak samo! I XX i Tabaluga i Żelka były w podobnej sytuacji, wiele z nas też miało pociechy w szpitalach... przecież dla tych skrzatów dałybyśmy się pokroić :D (Ale i o tym kiedyś opowiem, takie refleksje poszpitalne, któregoś dnia - jak nie będe miała za bardzo o czym pisać :D )

 

A jutro ma być opis EEG. Nerrrrrrrwy...

 

Dobrej nocy kochani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się w pale nie mieści! Agnes powinna teraz siedzieć z Frankiem, głaskać i dopieszczać, a pielęgniarki powinny SAME wydzwaniać do niej z pytaniem, czy ten termin badania jej pasuje, czy wolałaby inny. A tu jeszcze trzeba wszystko załatwiać, biegać, prosić... Chore to jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałam powiedzieć dzień dobry i połaskotać Frania w stópkę :D

 

Aga, ty mnie nie drażnij ino pisz czyś już urodziła! :D Zakłądam, że tak, O zdjęcie proszę tu u Frania :D I Ivo też o zdjęcie Maciusia. Nie mam czasu na kopanie na FM, pewnie gdzieś się już chwaliłyście dziewczyny.

 

Zia, dzięki za jajecznicę :D

 

Mały zasnął, lecę ugotować obiad.

O reszcie popisze wieczorem

 

Miłęgo dnia :D

 

EEG ma byc wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja jestem z kciukami i dobrą energią :)

Na temat NFZ się nie wypowiem, bo jak pochodziłam sobie ostanio po różnych oddziałach dziecięcych ( w ramach stażu na specjalizacji ) to co wiedziałam jest niczym w porównaniu z tym czego się dowiedziałam :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...