Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Agnieszko,nie będę oceniać tego co Wam się przytrafiło dzięki niechlujstwu niby-doktorów,bo wczoraj stałam się najszczęśliwszą babcią na świecie i nię chcę tego ważnego zdarzenia zaśmiecać brzydkimi słowy! Wiem,że zrobiłaś i zrobisz wszystko, by właściwi ludzie zdiagnozowali Frania. Mocno przytulam.Będzie dobrze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wrocławianie kochani

 

Jakiś czas temu słyszałam w telewizji że dworzec główny ma być/jest (?) remontowany i odjazdy pociągów mają się odbywać/odbywają się (?) z jakiegoś dworca zastępczego.. Oświećcie mnie, czy już jest ten remont, czy duża zadyma z tym, bo nie wiem czy wcześniej mam z małym wyjeżdżać, żebyśmy kufa gdzies na dworcu we Wrocławiu nie utknęłi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławianie kochani

 

Aga, wprawdzie rzadko na dworcu bywam,ostatnim razem pod koniec lutego br i wtedy wszystko było po staremu tj. dworzec główny był na swoim miejscu i w pełni funkcjonował. znalazłam jeszcze taką ostatnią informację prasową:

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,7619283,Wroclaw__Podpisano_umowe_na_remont_Dworca_Glownego.html

 

wygląda na to, że nie powinniście mieć jutro problemów; może ktoś ma jeszcze jakieś świeższe wiadomości, ja niestety tylko tak mogę pomóc;

 

a nie myślałaś może żeby zabrać się do wrocławia busem "krycha"; on ma postój niedaleko dworca pkp, 100 m w linii prostej - trzeba przejść jedno skrzyżowanie; a jedzie się 1,5-2h, a pociągiem 3-4h; pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże kry-chą do Wrocł!! :lol: Ja ledwie uchodze z życiem po takiej jeżdzie :D Do Wrocł podrzuci mnie z małym Radek, potem przesiadamy się na IC. I tu pierwszy raz korzystam z Franiowego orzeczenia o niepełnosprawności! Mamy 65% zniżki na pociąg!!! :)

Wygląda na to, że ten remont spokojnie za miesiąc ruszy :)

Dziękuję za informacje.

Lecę pakować wszystko.

Przygotowałam całą dokumentację Franka, kartki formatu A4 położone na sobie mają.. 1,5 cm grubości :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę pociągami więc nie wiem czy remont już objął perony, ale czytam lokalną prasę i wiem, że przeniesienie kas, odjazdów i przyjazdów zaplanowano na rampy przeładunkowe na tyłach poczty czyli w linii prostej 300 m od dotychczasowych peronów.

 

http://www.pkp.pl/node/3155

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że podróż krychą bywa przeżyciem:) tak czy inaczej fajnie, że do worcka to akurat bez problemu się dostaniecie, a póżniej to już faktycznie tylko pkp:) mam nadzieję, że podróż minie Wam bez niespodzianek! cieszę się, że choć tak mogłam pomóc:) leć się pakować! walczcie dzielnie w Stolicy! przesyłam Wam delikatnego kuksańca na szczęście!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam przed chwilą do znajomej ,która pracuje na dworcu :o :lol: .

Wszystko jest w porządku ,nie ma jeszcze remontu,więc możesz śmiało jechać.Dobrej drogi Ci życzę i załatwienia wszystkiego po myśli.

Powodzenia :D

 

Swojaczka gratulacje i.....witaj w klubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes chyba pisałam że chłopak ma być... Ale może mi umknęło i nie napisałam... :oops: Tak czy siak trzymam mocno kciuki za waszą wyprawę. I za wizyty u lekarzy.

 

Swojaczka gratuluję dorodnej wnusi...No toś babcia pełną gębą... :D a mąż to tylko mąż babci :p

mbz o ile przyjmą miesiąc przed... :roll: Wiesz jeśli szyjka mi znowu zacznie puszczać to poród naturalny nie taki straszny (chyba że kolos będzie to przy moich gabarytach cc)

 

XX najpierw spróbuję wyjścia nr1 czyli chodze do poradni przyszpitalnej (równolegle z moją panią dr) wtedy ma się pierwszeństwo w przyjęciach. A co do tego co działa to ja nigdy nikomu nic... Poważnie Jakiś dziwny człowiek jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mamy, walczące o Swoje dzieci, czytam cały czas o Waszych wzmaganiach o zdrowie a nawet życie Swoich dzieci. Ostatnio nie pisalam nic , bo poprostu brak słów na naszą tak zwaną służbę zdrowia.

Też tego doświadczylyśmy z Asia i doświadczamy do tej pory w walce o życie kiedyś a teraz o w miarę znośną egzystencję mojego męża i taty Asi.

 

Uściski dla FRANUSIA - bedzie wszystko dobrze jak sie ma taka dzielną mamę i tatę też napewno.

Forumowa babcia franusiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu swojaczko :D

 

 

 

http://www.theworldwidewine.com/Wine_and_Food/Wine_and_Pasta/champagne_and_friends.jpg

 

Żeby Maleńka sie nie rozeschła :wink: , najjjjjjjcieplejsze gratulacje :D ( i osobiste poczucie zazdrości :oops: ) :oops:

 

Agneska będzie pod opieką Ludzi Dobrych . :D

 

Naganiajcie dobre fluidy, żeby wszystkie możliwe drzwi się dla nich otworzyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...