Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Ciociu aaggooo, ja własnie z kąpieli wylazłam.

Powiem Wam, że złazi ze mnie ten stres. Kurcze, nie sądziłam, że tyle trzymac będzie. Ale dziś wiem, że będzie dobrze!

Kochani jesteście. Normalnie brygada RR :D

A jak Aga JG mówi, że waga śliczna, to znaczy, że śliczna. W końcu szwefowa Agi opiekuje się Frankiem jako pulmonolog :D Aga, przy dysplazji 5.900 na 7 mies i 1 tydzień to waga ciężka, prawda? :D

 

Kochane ciocie, babcie, wujkowie, dziadkowie...idę spać :D

jesteście absolutnie niesamowitymi ludźmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Franek wreszcie zaczął jeść jak człowiek :D Sposób na tę gadzinę jest baaaaardzo prosty - do Sinlacu trzeba dodać ze 3 łyżeczki jabłek z bananami a do zupki trochę jabłek. Wciąga aż mu się uszy trzęsą! :D Wczoraj ważył już 5.880 :)

 

Mnie to się zdaje, że nie tylko to decyduje. :wink:

Maluch doskonale wyczuwa Twój stres i wtedy też jest zdenerwowany i może mieć słaby apetyt. :roll:

Dobrze więc, że Tobie stres puszcza, a Franusiowi zaczyna się jeść. :wink:

 

A waga rzeczywiście piękna! 8)

 

Buziaki i uściski dla Was! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jakie niedaleko????

 

6.010!!!!!!!!

 

waga pokazała jakieś 20 min temu, tuz przed kąpielą!

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

 

 

 

 

 

Ps. Ale ja naprawde nie wiem jakim cudem on przybiera na wadze...

Oto co krasnal zjadł dziś: przed 1 w nocy 150 ml mleka, 7 rano sinlac na 100 ml wody z 2 łyzeczkami jabłka, w ciągu dnia 40 ml soku, 3 łyzeczki zupy, 6 łyzeczek jabłek zmieszanych z bananem, 60 ml mleka i po kąpieli...całe 20 ml mleka.. I kolejne karmienie będzie znowu między 24 a 1 w nocy. No ale przybiera na wadze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margoth..aleś mi piknie powiedziała :D

 

Swojaczko, tak i...fakt autentyczny :D

Ja na to 1 przyzwoite karmienie całą dobę czekam. Ledwie zacznie chrumkać już mu butle pakuję zeby sie porządnie nie obudził ino przez sen wciągnął i piknie sobie beknął po fakcie..:)

 

Lecę kochane kobiełki pakować wszystko na jutrzejszy rajd do chirurga. jeszcze skierowania zapomniałam :-? Szlag by to... Więc najpierw przychodnia. Dobrze, że nasza pani dr taka kochana wyrozumiała kobietka, średnio raz w tygodniu jakieś kwity wypełnia, podpisuje, skierowania.. :roll:

 

Trochę sie ino obawiam, że jak pan chiur spojrzy te ostatnie "rewelacyjne" wyniki Fraka to mu mina zrzednie.. Ale mam nadzieję, że jak powiem, że za tydzień szpital i lekarze ustawią Franka to nam wyznaczy termin operacji w drugiej połowie kwietnia, bo znowu czekać 2 miesiące na wizytę u niego to... niebałdzo.. trzeba chłopakowi ulżyć. A jakoś optymistycznie jestem nastawiona :D Do jutrzejszego wieczora i dobrej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...