Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Aga! brawo za postawę - koniecznie dzwoń w poniedziałek, niech nie myslą że Ktoś się zniechęci. Kropla drąży skałę...wiem że Twoja cierpliwość ma granice ale NFZ jest dla Ciebie a nie odwrotnie :wink:

To ja tez zapisuję się do klubu tych, którym waga bez problemu w górę :wink: szkoda, że mój Okruszek tego po mnie nie ma :wink: u nas jest mizerne 10 kg, nie wiele jak na dwulatka :roll: ale co tam - grunt że energii ma za co najmniej 2 dzieci :wink:

Przyjemnego sobotniego wieczoru no i pieknej, słonecznej niedzieli Wszystkim życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:) A może my tyjemy bo za dużo...pijemy?... :roll: :D

 

chcesz się pobawic, to możesz sprawdzić. Licz ile wypił (wszystkiego, woda z zupki też) i ile wysiusiał (ciężar pieluchy z i bez moczu, tak metodą chałupniczą, na wadze kuchennej :roll: ) powiedzmy , ze w tym kupka więć można olać pocenie - i masz mniej więcej pogląd.

 

Dobrze, że te kobirty przynakmniej były sensowne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) A może my tyjemy bo za dużo...pijemy?... :roll: :D

 

chcesz się pobawic, to możesz sprawdzić. Licz ile wypił (wszystkiego, woda z zupki też) i ile wysiusiał (ciężar pieluchy z i bez moczu, tak metodą chałupniczą, na wadze kuchennej :roll: ) powiedzmy , ze w tym kupka więć można olać pocenie - i masz mniej więcej pogląd.

 

Dobrze, że te kobirty przynakmniej były sensowne :wink:

EZS a jak to sprawdzić u dorosłego człeka :roll: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeewwwaaa, są pewne wysokokaloryczne napoje, które ciągle (jeszcze) znajdują się poza zasięgiem i zainteresowaniami Franciszka :roll: :lol: Do czasu zapewne... :lol:

 

Jagna, dobra kobieto, jakże miło Cie zobaczyć :D

 

 

Od jutra zaczynam pakowanie - to tak jakby już był wtorek... :roll: :lol:

 

Dobrej nocy, kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Bardzo pilna wiadomość. Dzwonił mój znajomy lekarz powiedział żebyś do niego zadzwoniła- rozmawiał ze swoją szefową i jeśli tylko będziesz mogła to w śr po południu czekają na Ciebie na Kopernika z konsultacją. Potwierdź proszę info lub Ziaba proszę podeślij Adze te info (ja nie mam do niej nr telefonu). Myślę, że warto podjechać jak już i tak będziecie w Warszawie co 2 konsultacje mądrych głów to nie jedna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta pantoflowa działa :D

Od 30 min nie mogę się dodzwonić ..chyba już sprawa nabiera tempa.

 

Bógzapłać dobre ludki. :D

 

no mam nadzieję że będziesz skrzynką kontaktową z Agą? Daj znać co jej się udało załatwić na Kopernika i w ogóle w Warszawie ... plisssss

 

i daj znać jak się do Agi dodzwonisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z (przemiłym) sylwiowym doktorem. Opowiedziałam najpierw ciut o przepuklinie frankowej, potem o wizycie w klinice we Wrocławiu. Pan dr stwierdził, że mały powinien być w takiej sytuacji operowany....przed zachodem słońca :o :o Że tak traktuje sie przypadki pilne a nie min 3 mies.. :roll:

Taaaa... ustaliliśmy, że odezwę się zaraz po konsultacji chirurgicznej w IMiDz (ta będzie w czwartek lub piątek) i jeśli byłby jakikolwiek problem w Instytucie, to pomyślimy na skonsultowaniem Franka w szpitalu pana dra. :)

Myślę wiec, że w stolicy uda się pomóc kurczakowi wcześniej niż we Wrocławiu:)

 

 

Miałam dziś trochę spraw do pozałatwiania w JG i niestety nie udało mi się zadzwonić do biura p Rzecznik Praw Pacjenta (dlaczego mam wrażenie, ze pieniądze za rozmowy z RPP są pieniędzmi wyrzuconymi w błoto?..).

 

Jutro mamy synagis i pakowanie wieczorem, więc pewnie nie popiszę za dużo. Zdam jednak przynajmniej krótką relację z pobytu we Wrocławiu, Ciekawa jestem czy podawanie S w tym miesiącu będzie wygladało tak, jak w ub..

 

I jeszcze dziś umieszczę jakieś zdjecie kurczaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...