Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miło słyszeć ,że są fajni ludzie w białych fartuchach,którzy nie czekają na swiętego Dygdy, tylko działają :D

To bardzo potrzebne i Franusiowi i Agnes.

[/b]Sylvia wielka bużka i szacun za ten pomysł :D

Trzymam kciuki żeby podanie synagisu w tym miesiącu odbyło się inaczej niż poprzedno,bo jeszcze mnie trzepie na wspomnienie :evil:

 

A Wam ,podróżnicy życzę dobrej drogi .

I czekamy na częste meldunki-dobre albo jeszcze lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zanim zacznę sobie żartować z własnego syna, będzie na poważnie.

 

Na tym zdjęciu widać:

1. jak wiele krasnal osiągnął jeśli chodzi o łapanie przedmiotów

2. jak mało osiągnął jeśli chodzi o obracanie sie na boczki.

Ten "obrót" to max na jaki go stać.

 

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/lLeWhe2tjpSR09abHB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zdjęcia sprzed prawie 3 tygodni.

 

Zwróćcie uwagę na skupienie na twarzy Franka... :lol:

Nauka łapania :D

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/Tq3M5N5hB37i0INaQB.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/PDEI8Oyy0NOj5skBvB.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/Q6a8si0F33P6zdbOqB.jpg

 

Łapanie to jednak cięęęężka umysłowa praca :D I kto by pomyślał?.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga uwielbiam jak są wstawione zdjęcia Franusia, oko cieszą. Jak miło patrzeć jak nasz malec pokonuje wszystkie przeciwności i wyrasta na przystojniaka. Jest niesamowity, śliczniutki, słodziutki... To takie nasze dziecko, któremu kibicujemy od pierwszych chwil.

Dużo zdrówka dla Franeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga super foty i widzę że Franio jęzorem sobie pomaga jak Nastka.

I mam nadzieję że Cię troszkę pocieszę z tym gryzieniem moje dziecko dopiero posiadło tą umijętnośc całkiem niedawno do 10 m-ca nie potrafiła nic gryźć, każdym większym kawałkiem się dławiła. Zaczęliśmy nauke od skórki chleba i powoli załapała ale na poczatku musiałam jej pilnować żeby nie miała dużych kawałkółw w buzi. Więc i Franio napewno się nauczy :)

Trzymam kciuki za Warszawę i pozdrawiam Was gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam wszystkim.

 

Tak szybko, bo pakowanie itd: synagis lepiej zorganizowany w tym mies, ale nadal w poradni chorób zakaźnych. Tym razem jednak byliśmy sami - rodzice i wczesniaczki, zmiana dnia tygodnia - może tego dnia poradnia zamknieta normalnie? Wzięcie wózka - strzał w 10:) Franek spał w wózeczku na szpitalnym placu zabaw a mama...huśtała sie na huśtawce!!! :lol: Nawet zdjęcie mam :lol: :lol: Potem koszmar powrotu do domu, bo dziury, ryją asfalt itd. 120 km w 3 godz :-? :-? Masssakrrrra :-? Jutro polecimy inną trasą na Wrocław.

PAni dr badająca Frania powiedziała: jest szmer na sercem, ale to pewnie wszyscy państwu mówią :o :o Czy mały był konsultowany kardiologicznie :o :o Noooo...ostatnio jak leżał w szpitalu... Jezu..jak dobrze, że jutro ta Warszawa...

A potem: i przydałaby się konsultacja genetyczna, bo naczyniak + przepuklina + wcześniactwo, to w wielu zespołach chorobowych występuje.. No i teraz rozumiem dlaczego lekarze w IMiDz po przeanalizowaniu historii Franka ustawili też konsultacje genetyczną... :-? No dobra.. musimy w końcu wiedziec na czym stoimy..

Kończę kochani, bo teraz zabawię się w Makgajwera..( :wink: ) - spróbuję te stertę szmat moich i Frania zapakowac w 1 średniej wielkości walizkę.. :roll: :roll:

A jak będę miała siłę to jeszcze przed snem jakies zdjęcie kurczaka z dzisiejszej podróży wkleję :D

Całusy

A.

 

 

 

Ps. Aniu k, bardzo wzruszające jest to, co napisałaś o Franiu.. Ale masz rację. Dziękuję Ci za te słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko dobrze, że nasz Franuś będzie gruntownie przebadany. Moja Ola też ma szmery w serduszku, ja już mam 38 lat szmery. U mnie to tylko szmery ale Ola ma wadę serca, którą tylko obserwujemy. No i ma szlaban na klasę sportową, a sport to jej pasja.

A Franeczka to ja często oglądam w tym wątku, przelatuję strony wstecz aby popatrzeć na śliczne dzieciątko. Nawet u mnie w pracy kibicują Franusiowi, też się nim zachwycają.

Powodzenia w Warszawie, optymistycznych wyników i sukcesów w leczeniu życzę naszemu malcowi - supermenowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu... po prostu dziękuję Ci.

 

 

Kiedyś napisze kilka słów, jakie znaczenie ma dla mnie to, że nam towarzyszycie. Ale to na spokojnie już..

 

 

Melduję, że szmatki zmieściłam :D

 

 

A teraz zagadka: co się stanie, jak mama opuści na chwile samochód by kupić sobie kawę (na trasie JG-Wrocł) a w aucie zostawi kilkumiesięcznego szkraba ze starszą siostra i tatusiem? A przed wyjściem mama powie: Nakarm dziecko, polulaj, niech odpocznie od fotelika... No jak myślicie, jaki widok zastanie mama po 3 minutach?....

 

Ano taki:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/TGZLsz9nxQNDRjPBaB.jpg

 

:o :o :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:

 

Dobra kochani, odmeldowuje się.

 

Całuje i ściskam Was mocno aczkolwiek wirtualnie. Obiecuję raporty codzienne słać Sylwii i Ziabie, na pewno któras z dziewczyn zawsze znajdzie czas, żeby napisac kilka słów od nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes kochana

właśnie skonsultowałam powyższe zdjęcie z mężem.

Otóż widok jaki zastałaś jest ponoć najzupełniej NORMALNY i PRAWIDŁOWY :lol:

 

Dziecko odpoczywa od fotelika? Odpoczywa :lol: Lulać nie trzeba, bo zafascynowany i przeszczęśliwy, karmić też nie, bo szkoda czasu :lol: :lol:

 

Trzymam za Was kciuki! Będę czekać na wieści!

Będzie dobrze, jestem tego pewna!

 

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...