Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Franek miał być przez WMLG przebadany - ale tak się składa, że ma być to 1.kwietnia. - czyli 48 godzin po opercji przepukliny. Franek będzie na lekach wytłumiających ból , więc całe badanie o kant..

 

nie koniecznie

lepiej oczywiscie, żeby nie był na lekach, ale te okołooperacyjne już przestaną działać a p-bólowe same nie zmieniają tak bardzo obrazu.

Może mu się ze 100% powiedzmy 80% trafności :D Ciesę się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franuś zaciskam te kciuki mocno, mocniej.., aby wszystko, wszystko, wszystko sie udało!!!!

 

I chciałam jeszcze ukochać Was wszystkich tutaj zaglądających, za to, że jesteście tacy wyjątkowy i pomagacie Agnes i Franusiowi przez to wszystko przejść. Jesteście Wielcy! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko tu piszę (z braku czasu) ale zaglądam i ciągle myślę o Franusiu i Agnes. Posyłam pozytywne fluidy w stronę stolicy i z niecierpliwością czekam na wieści. Będzie dobrze- najważniejsze, że nasz Krasnal jest pod dobrą opieką i ma ooooogromne wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franiulek jutro ma swój Wielki Dzień Łatania.

O 8.00 zostaje zabrany na chirurgię. Agnieszka będzie przeżywać koszmar,czy anestatycznie wszystko pójdzie tak jak potrzeba.

Spróbują znieczulić Franka podpajęczynówkowo. To byłoby idealnie. Jeśli nie, pójdzie klasyk ..a to nie bardzo by było fajnie.

 

Wyniki badań dzisiejszych najwcześniej jutro.

Prześlijcie ciepłe myśli dla Agnieszki.

Sama..daleko od domu..w korytarzu pod blokiem operacyjnym..z milionem głupich myśli.

Ja wiem, że ktoś może sobie pomyśleć ..eee, przepuklina :-? , niestety, trzeba we Frankowym brzuszku zrobić naprawdę porządek.

 

Będzie dobrze.

Z Waszymi dobrymi myślami nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki i modlę się aby wszystko poszło zgodnie z planem :wink: znieczulenie musi się udać :wink:

Biedna nasza Aga napewno nie będzie dzis spała a jutro bedzie kłębkiem nerwów :roll: Nawet nie chcę myśleć co Ona przeżywa...

Ziaba Powiedz Jej Kochana, że my tutaj wszyscy bez przerwy o Nich myślimy i ślemy dobrą energię i wsparcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis juz od samego rana (Stefek wstal o 5.30) myślę o Franku i Agnieszce. Mam nadzieję, że moje dobre myśli Wam pomogą.

Aga trzymaj sie dzis mocno! Franus dasz rady Słonko!

Ciocia Depsia z dalekiej Wyspy :wink: też kazała ukochać i powiedzieć, że jest w myślach z Wami.

Bedzie dobrze Kochani!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...