Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ocieplać z zewnatrz stan surowy zamknięty czy nie ????


bigstopka

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Prosze o podpowiedz bo sam juz nie wiem co mam robic bo ludzie bardzo roznie podpowiadaja, kazdy ma inne zdanie na ten temat.

W tym roku jakos dwa miesiace temu skonczylem stan surowy i wlasnie wstawiam okna czyli mam stan surowy zamkniety i chce ocieplic z zewnatrz styropianem, siatka i przycierka bez pucu. Dach mam nie ocieplony czyli bez welny i tak chce zabezpieczyc dom przed zima czy to dobry pomysl czy lepiej nie ocieplac ??? ale jesli nie ocieple to znowu okna beda narazone na to ze moga je ukrasc.

Prosze o podpowiedz czy ta wilgoc bedaca w wewnatrz wyparuje sobie bez problemu przez poddasze oczywiscie bede cala zime grzal i otwieral okna by ladnie przewialo budynek.

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam

bigstopka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

ale jesli nie ocieple to znowu okna beda narazone na to ze moga je ukrasc.

Prosze o podpowiedz czy ta wilgoc bedaca w wewnatrz wyparuje sobie bez problemu przez poddasze oczywiscie bede cala zime grzal i otwieral okna by ladnie przewialo budynek.

 

Nie widzę związku logicznego pomiędzy ociepleniem a możliwością ukradzenia okien - jak rozumiem tynków węwnetrznych brak, okna nieobrobione (jak rozumiem plastykowa) - no i tak dla chcącego nie problem ukraść.

Zostawiłbym bez ocieplania - niekoniecznie grzał, ale na pewno wietrzył...

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...