Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co ludzie myślą o Ikea?


albertos

Recommended Posts

W Polsce, mam wrażenie, że IKEA jest wyznacznikiem pewnego stylu. Stylu, do którego dużo osób dąży.

 

 

jakie dąży??? to raczej finansowa konieczność

 

mam fotele z ikei, drewniano-skórzane. mam 3 lata, drewno jak było, skóra jak była. Używane co dzień. Poprzednio miałam podobne z iyska, wytrzymały 2 lata.. więc te ikeowskie już je pobiły. no, ale cena też 5 razy większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Finalna cena ma się nijak do cen które widzisz przy pierwszym spojrzeniu ... + drzwiczki +klameczki + śrubeczki+ podkładeczki + jakiś dziwny plastik + .....
Poniekąd prawda, ale gdzie tak nie jest. Nie dawno kupowałem u nich szafę i przynajmniej tyle że nikt mi nie usiłował wciskać 1001 szpejów których w ogóle nie potrzebuję, natomiast w większości innych firm jest to tak namolne że ciężko wytrzymać. Pamiętam rozmowę z Panem bodajże z Komandora: cargo koniecznie, oświetlenie w szafie zapalające się po otwarciu drzwi też, a może to a może owo, a wszystko z takim lekceważącym podejściem "na pewno nie chcesz bo cię nie stać i po co w ogóle d... zawracasz" . Jak zaczął mi wciskać szufladę na zegarki, jako rzecz absolutnie nieodzowną, to go pogoniłem.

A sukces IKEA moim zdaniem polega na tym że w przeciwieństwie do większości firm meblowych oferują meble do mieszkań i domów a nie do rezydencji.

Mają meble tanie i solidne, przy czym te tanie stoją zupełnie gdzie indziej niż solidne, ale nadają się do wstawienia do mieszkania w bloku, albo do niewielkiego domu. Natomiast większość firm meblowych oferuje albo straszną tandetę, na dodatek brzydką, albo meble wymagające pałacu lub rezydencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Ja bardzo często korzystam z tych katalogów co wysyłają co roku:-) Poza tym fajna jest ta nowa karta dla stałych klientów ...Masz taka?

 

Niestety nie mam takiej karty. Katalogi to ja swojego czasu często i namiętnie przeglądałam :)

 

A Ty masz taka kartę? Jak wrażenia i co ona daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...