Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co ludzie myślą o Ikea?


albertos

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
co Wy z tą ikeą

przeca tam pretensje ma ochrona, a ta jest najmowana jako firma

próba uwikłania w to ikei to manipulacja, zapewne myślą, że jak własna firma ma ich w du.pie to wytrą sobie gęby tymi, co zatrudnili ich firmę

 

taka próba odlania się cudzym ....

 

nieładnie

 

zajeb nieładnie !

my już chyba jesteśmy ostatnim cywilizowanym społeczeństwem, w którym ludziom strzelają do łbów tak kretyńskie pomysły,

pal sześć czy to IKEA czy nie, ale żeby mieć pretensje do garbatego, że ma proste dzieci ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...
Ikea zatrudnia mnóstwo podwykonawców np. do montażu, dlatego zapomnijcie o reklamacjach w ikei :-P Kupiłem meble z montażem z Ikei i to był wieeelki błąd. Montaż koszmarnie drogi, ale myślałem że będzie to lepiej zrobione i zachowam wszystkie gwarancje na sprzęt. Nic bardziej mylnego. Ekipa uszkodziła mi zmywarkę i poryła płytę indukcyjną. Moje straty 3700 zł. Ikea nie chce wypłacić odszkodowania ani nawet zwrócić pieniędzy za montaż. Dział reklamacji zbywa tylko kolejne maile. Pozostaje tylko sąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu pracowałem w miescie Buerstadt w Niemczech w firmie produkującem meble dla Ikea.. Głownie te pakowane w kartony. Wspólprace z Niemcami oraz Kurdami wspominam bardzo pozytywnie. Zwłaszcza z tymi drugimi, ktorych to na hali montażu można było w czasie pracy uczyc polskich piosenek np Szła dzieweczka do laseczka.. :):):) eh piękne czasy...

 

a teraz do meritum - krótko i na temat

 

po wielu miesiacach spędzonych w tej fabryce powiedziałem sobie iz nigdy alto przenigdy nie kupie w Ikea mebli (z kartonu), które by miały byc wystawione na widok na przyklad gosci...

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Wg mnie ikea jest takim sklepem, że jak kupujesz coś z najtańszych linii to wiadomo, że jakościowo to nie jest inwestycja na lata. Ale droższe rzeczy są naprawdę lepsze. Wydaje mi się, że takie myślenie że ikea to badziew wzięło się właśnie z tego, że większość kupuje te najtańsze produkty, które szybko się niszczą i zużywają. No ale czego oczekiwać za taką cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Swego czasu szafę kupowało się na 100 lat albo więcej :popcorn:

 

Niestety, ale to nie są czasy, gdzie kupowało się meble z litego drewna, bo tylko takie były dostępne. Oczywiście nie mówię że nie można tak owych mebli kupić, tylko bardziej popularne są ze sklejki z okleiną, które mają predyspozycje do rozklejania się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...