Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co ludzie myślą o Ikea?


albertos

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Ja nie mogę narzekać, chociaż... Ich oferta z dowozem woła o pomstę do nieba. Cena dowozu biurka wyniosła u mnie ostatnio niewiele mniej od ceny samego biurka! Skandal!

 

Skandal? Pomyśl sobie, jak byś się czuł kupując tam szklankę - wtedy dowóz byłby wielokrotnie droższy od zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kierunku "Meblarstwo" i szczerze polecam meble z IKEA. W tej cenie na rynku nic lepszego nie znajdziemy. Przede wszystkim używają dobrych okuć Bluma. Za to przestrzegam przed BRW, nie kupię już od nich żadnego mebla.

 

okucia bluma produkowane dla Ikea różnią się od "zwykłych" okuć bluma - takie info uzyskałam od stolarza

 

Ps. ja lubię robić zakupy w ikea, zwłaszcza dodatki, pierdoły do kuchni/łazienki/pokoju można kupić w bardzo fajnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okucia bluma produkowane dla Ikea różnią się od "zwykłych" okuć bluma - takie info uzyskałam od stolarza

 

Ps. ja lubię robić zakupy w ikea, zwłaszcza dodatki, pierdoły do kuchni/łazienki/pokoju można kupić w bardzo fajnych cenach

 

A co stolarz wie o konstrukcji okuć? Zna się na ich rodzajach, owszem - a te są dostępne wszędzie takie same. Wiarygodne info w takim temacie to może być jedynie od Bluma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam myśleć źle. Nie o meblach ale o kranie. Kupiłam szafki do łazienki i w komplecie zlew i kran. O ile szafki służą dobrze, zlew jest praktyczny, to kran mnie wkurza, bo ta wajcha do odkręcania wody chodzi ciężko. Mąż czymś ją posmarował, poprawa była na 2 dni i wróciło stare.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM DOŚĆ!

Mam dość ludzi, którzy nabijają sobie posty pisząc dwa bezsensowne zdania. A potem jako dumny forumowicz-posiadacz 15 postów bez treści zaczynają przemycać reklamy pod pozorem rad.

CZY NIE MOŻE KTOŚ ZROBIĆ Z TYM PORZĄDKU???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Myślę że to zależy, co się wybierze. Wiadomo, że jeśli szukamy najtańszych produktów, to w każdym sklepie będą marnej jakości. My mamy łóżko z ikei, ze średniej półki cenowej i służy bardzo dobrze, tak samo materac :)

NAstępny trzypostowy odkrywca, a wszystkie posty to reklamy.

Będę piętnować, uprzedzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...