Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Indywidualna "Stodoła"


orvis

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj, projekt na pierwszy rzut oka fajny tylko obrazki małe i mówiąc szczerze ledwie go widać. Przy takich oknach też nie chciałabym mieć z boku sąsiadów :wink: są piękne.

 

pozdrawiam, trzymam kciuki i czekam na więcej...

 

PS fajnie się Ciebie czyta, może pomyśl jednak o pisaniu książek :wink:

 

A i mój dom też nazywam pieszczotliwie stodołą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za budujące (nomen omen :-) ) komentarze.

Rzeczywiście dużo tej wody mamy. Szczególnie liczę na atrakcyjne wizualnie wrażenia w salonie, gdzie jest wąskie okno nad woda - nietypowo.

Trochę dołujące są za to wizje mycia tego wszystkiego, zwłaszcza po ulewach.

Trzeba będzie Młodych doszkolić, a i tak nie wiem, czy rąk nam starczy :-)

 

Ze stworzeń jest kot - hydrofob, będzie pies - hydrofil i ... - jak myślę - stada komarów, które przyjdzie nam polubić (ale to nie czworonożne i futrzaste :-) ) Aha, jeśli Mikołaj nie zawiedzie, a zwierz przeżyje, to do domu będziemy się wprowadzać jeszcze z chomikiem (lub jego wnukiem :-) ).

 

Po przestudiowaniu wątków na forum o ogrodach od razu dopisałam do listy ogrodowych "złotych myśli" też pomysł, żeby wzdłuż płotu zostawić przyszłemu psu ścieżkę strażniczą :-) (oj, nabiega się sunia, żeby obchód zrobić).

 

Pozdrawiam

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Też mam pralnie u góry, super rozwiązanie będziesz zadowolona. Początkowo w projekcie mieliśmy na dole ale w czasie budowy przeniosłam na górę i nie żałuje.

Duuuuużo u Ciebie w domku "powietrza" super. My nie mieliśmy tyle odwagi i nasza stodoła jest całkiem zwyczajna choć wyszło prawie 200m2, a jak u Ciebie z metrażem bo chyba nie doczytałam...chyba że chcesz by napięcie rosło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... rzeczywiście o metrażu jakoś zapomniałam napisać... Wyszło nam 230 m2 plus garaż, więc dość dużo. Planowaliśmy zamknąć się w 200 metrach, ale jak obejrzeliśmy projekt, to za bardzo nie wiedzieliśmy co można by wyrzucić - wszystko nam się podobało. I pomyśleć, że kilka(naście) lat temu marzyliśmy o domku 100 m2.

Od tego czasu przybyło jednak dzieci, zwierząt i apetytu na duże przestrzenie.

 

Pozdrawiam

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Nie bede oryginalna - pieknie. Uwielbiam takie stodoly

 

Małżonek zdecydowanie nie nadaje się na instruktora. Jeśli jest jakieś piekło dla początkujących kierowców, to bezsprzecznie mój Mąż będzie tam podpalał pod kotłem.

Wypracowaliśmy zawieszenie broni: jeżdżę albo jako pasażer, albo bez niego. Ma to jeszcze jedną dobrą stronę poza zachowaniem przeze mnie zdrowia psychicznego – gdy jeździmy wspólnie na imprezy, to ja jestem „pijącą” polową

Wracając do wątku budowlanego, po stronie plusów mogę wpisać mój zwieńczony sukcesem powrót za kółko.

 

Hahah wypisz wymaluj mam tak samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olgusieniunieczko, dziękuję. Twój projekt też jest extra. A już zupełnie serce mi podbiłaś miłością do betonu. :-) Z niecierpliwością będę czekać na Twoje wnętrza.

 

Zabino, także wielkie dzięki. Z sondy przeprowadzonej naprędce wynika, że wiekszość mężów źle znosi żony za kółkiem :-) Całe szczęście, że możemy jeździć osobno :-)

 

Pozdrawiam

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 5 weeks później...

to i ja zajrzałam do Twojego dziennika...widze kochana ze nie tylko działki nam sie takie same podobają...fajnie by było gdybyśmy zostały sąsiadkami!! Mamy tyle podobnych poglądów...

Przyznam szczerze.

Jak zobaczylam Twoj dziennik to ilość tekstu mnie zniechęcila do zagłębienia się w temat... teraz gdy dzieci juz zasnęły zrobiłam podejście numer II.

I przeczytałam jak super figlarny felieton o budowaniu...Może zamiast pisać ksiązki zacznij od felietonów w jakimś muratorze tudziez innym magazynie budowlanym??

A czy zastanawialiście się nad budową w technologii szkieletowej? M y chcemy dom ponizej 5 litrów,to był jeden z powodów dla jakiego wybraliśmy ten sposób budowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...