Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, przeczytanie Twojego dziennika zajeło mi 4 dni ale wciągnął mnie jak czytanie dobrej książki :-) Gratuluję wytrwałości i optymizmi oraz oczywiście męża, który poświęcił się i wykańczał (raczej budował !) dom jednocześnie tam mieszkając :-) Podczas naszego budowania nie było aż tylu przygód ale musze napisac , że równiez sporo sie napracowaliśmy i jescze napracujemy bo mamy sporo do zrobienia, choć mieszkamy już 3 miesiące. Gratuluje jeszcze raz wspaniałej "bukowej chatki" :-)

 

Gorąco witam w Bukowej Chatce!

Czasem jak czytam, że ktoś poświęcił swój czas (i to 4 dni :)), aby przeczytać cały mój dziennik - nie mogę się nadziwić, jak to możliwe.

Zawsze mi się wydawało, że te moje wynurzenia mogą ewentualnie zainteresować jedynie tych, którzy znają nas osobiście, oczywiście mniej lub więcej.

Tym bardziej więc jest mi miło, że ten czas poświęcony na czytanie nie poszedł na marne.. ;)

Oczywiście dziękujemy bardzo, razem z Mariuszem, za gratulacje i wszystkie miłe słowa.

Domyślamy się, że Wy również macie wiele radości ze swojego "napracowania się" przy swojej chatce i z zamieszkiwania w niej.

Pozdrawiamy serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona i Mariusz

Ale dużo zmian u Was.Pięknieje domek i ogród.

Kotki cudowne,a jak Ty pięknie potrafisz o nich pisać.

Bardzo lubię czytać Twoje opisy.Humanistka z Ciebie fajna.

Zdjęcia kotków to mogły by iść na wystawę.:bye:

U nas narazie nic nowego na budowie.Może na wiosnę.

Miłych dni w Waszym domku. KG

 

Witaj Krysiu!

Kotki rzeczywiście są fantastyczne i dostarczają nam wiele uciech.

A fotografowanie ich, to czysta przyjemność i zabawa.

Więc teraz czekamy na wiosnę, żeby i w Twoim domku coś zaczęło się dziać..

Ściskam Cię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, kociaki rewelacyjne ;-) Nasz "kot budowlany" nie przepada za naszymi psami (za bardzo namolnie namawiają go do zabawy) i ostatnio rzadko u nas bywa. A szkoda...

 

Witaj Aniu!

"Nasze" koty też unikają psów od sąsiadów, ale powiedziałabym, że raczej ze strachu. :)

Chyba jeszcze nie zdążyły oswoić się z ich obecnością, chociaż psy bywają już u nas coraz rzadziej.

Myślę, że przy takiej ilości kociaków, poddały się bez walki i oddały im swoje dotychczasowe terytorium.

Pozdrawiam Cię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko bardzo przytulnie jest w Twoim salonie! Zaslonki w sypialni pasuja idealnie i polka na kwiatki to strzal w dziesiatke.

Jak kociaki?

 

Witaj Mag!

Dziękuję za pochwały, a pytaniem o kociaki zainspirowałaś mnie do wcześniejszego napisania o nich paru nowinek.

Więc zapraszam do przeczytania postu.

Pozdrawiam Cię cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...