Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iwonko - dziękuję Ci z całego serca za te zdjęcia!! W życiu takiej wiechy nie widziałam - uśmiałam się do łez :lol: :lol: Pozdrów majstra ode mnie :D

A o złych snach nie trzeba pamiętać. W pamięci niech pozostaną tylko te dobre i wierzę, że tak właśnie z Tobą będzie :)

Ale męża kontroluj na tej budowie - jeszcze się za bardzo przyzwyczai do samotnego trybu życia i co ? :p

 

Iwonko!

On się nie da kontrolować :roll:.

Taki z Niego indywidualista :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, doskonale rozumiem Twoje rozterki...

Ze mną jest dokładnie tak samo. Za każdym razem, gdy mamy wracać z budowy do bloku, serce mi pęka:(

Moje serce "mieszka" już na naszej górce od dłuższego czasu. Uwielbiam tam być, po prostu być... Nie muszę nic robić. Wystarczy, że tam jestem, choć chwilę:)

Dzisiaj, gdy byliśmy na budowie, pomyślałam o Was. Nawet przypomniałam mojemu Norbercikowi, że Wy już spędzacie weekendy w domku i że nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy lada chwila też zaczęli pomieszkiwać :)

Powoli zaczynam dojrzewać do tego, że to już mój DOM, taki prawdziwy, z duszą....:)

Pozdrawiam Was serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, doskonale rozumiem Twoje rozterki...

Ze mną jest dokładnie tak samo. Za każdym razem, gdy mamy wracać z budowy do bloku, serce mi pęka:(

Moje serce "mieszka" już na naszej górce od dłuższego czasu. Uwielbiam tam być, po prostu być... Nie muszę nic robić. Wystarczy, że tam jestem, choć chwilę:)

Dzisiaj, gdy byliśmy na budowie, pomyślałam o Was. Nawet przypomniałam mojemu Norbercikowi, że Wy już spędzacie weekendy w domku i że nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy lada chwila też zaczęli pomieszkiwać :)

Powoli zaczynam dojrzewać do tego, że to już mój DOM, taki prawdziwy, z duszą....:)

Pozdrawiam Was serdecznie:)

 

Więc Iwonko, doskonale wiesz, co czuję i co się wtedy dzieje z moimi emocjami!

Tak samo, jak Ty - utożsamiam się z tym domem całkowicie.

Wiem, że to jest nasze miejsce, spełnienie naszego marzenia

i uwieńczenie tylu godzin spędzonych na wyobrażaniu sobie, jak to będzie..

W niedzielę, kiedy siedzieliśmy z Mariuszem przy palących się drewienkach,

spojrzałam przez okno tarasowe, zobaczyłam za nim zbliżający się zmierzch,

piękny widok na las i powiedziałam, że jestem szczęśliwą kobietą.

Tak właśnie to czuję, a ten dom ma w tym swój wielki udział.

Cieszę się, że odbierasz to tak samo i wiesz, jak to jest z emocjami i przeżyciami z tym związanymi.

Pozdrawiam Was równie serdecznie i gorąco! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Widzę, że nas budujących łączy jedno i to samo emocję związane z budową domu. My mamy tak samo, kiedy tam jedziemy nawet bez celu, tak po prostu, też nie chce się wracać, jeszcze gdy piękny dzień temu towarzyszy to się to pogłębia.

Iwonka lecicie jak burza, już nawet jeden pokoik prawie skończony. Gratuluję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Widzę, że nas budujących łączy jedno i to samo emocję związane z budową domu. My mamy tak samo, kiedy tam jedziemy nawet bez celu, tak po prostu, też nie chce się wracać, jeszcze gdy piękny dzień temu towarzyszy to się to pogłębia.

Iwonka lecicie jak burza, już nawet jeden pokoik prawie skończony. Gratuluję :D

 

O tak.. Emocje są wielkie.

Jutro jadę znowu na dwa dni i już się cieszę.:D

I ponoć warsztat Mariusza ma być na jutro skończony (oczywiście bez podłóg).

Teraz czekam tylko na weekendy.

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...