Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wpadłam zobaczyć co się dzieje w bukowej chatce :)

widzę że wszystko w jak najlepszym porządku :)............. i nawet domek jest już "ciepły" :)

pozdrawiam :)

 

Witam Cię cieplutko!

U nas wszystko w porządku,

domek grzeje od zewnątrz ciepła kołderka. :)

I mkniemy z robotą dalej..

Uściski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko dzień dobry. Oglądam postępy z budowy i nie nadążam. Myślałam że ja szybko buduję, ale wy to po prostu rakieta. Domek w oczach zmienia się i ................ no nie wiem jak to ująć. ROŚNIE? Eee też nie bo już urósł. Nie chcę pisać że się wykańcza bo to jakoś nie pasuje to może upiększa w końcowych etapach tuż przed zamieszkaniem? Ale pokręciłam, mam nadzieję że jednak rozumiesz o co mi chodzi. Jest pięęęęęęęęęęęęknie i mam nadzieję, że się już za kilka dni wprowadzicie. Jakby na to nie patrzeć maj to tylko kilka dni - tylko 31;)

 

Witaj Izo!

Jak się cieszę, że zajrzałaś do mnie!

Oczywiście wszystko zrozumiałam z Twojej wypowiedzi

i.. nic nie pokręciłaś!

No tak - maj to tylko 31 dni lub aż 31 dni.

Ale już i tak jesteśmy bliżej końca

i nawet jeśli ta przeprowadzka miałaby się przenieść na czerwiec..

dam radę..

Buziaki dla Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Iwonko. Przyznaję bez bicia, że parę dni nie zaglądałam i...... :jawdrop:

 

Ale tempo. A koza, kibelek i łóżko to już dom!

Zainteresowałaś mnie ogrzewaniem w Waszym domku. Musze poczytać, bo cały czas myślę nad ogrzewaniem piwnicy (jak ją wyremontuję oczywiście). Dzięki, bo nie miałam pojęcia, że takie cuda istnieją.

Baw sie dobrze na majówce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilkę Iwonko życzyć Ci pięknej majowej pogody. Ja niestety jeszcze w domku nie zanocuję, ale Ty wreszcie dołączysz na kilka dni do mężulka. Przyda się wam obojgu taki odpoczynek ;):rolleyes:. My planujemy pierwsze spanie w domeczku dopiero na początku czerwca. Bedziemy wtedy zbijać meble przywiezione w paczkach i .................. echhhh tyle tego jeszcze do roboty aż się spać z emocji nie może.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałabym tylko napisać kilka słów do wypowiedzi MarceliQ; odnośnie oglądania "przyszłego domku"

my osobiście przed budową oglądaliśmy dwa takie domki jak my budujemy jeden w stanie surowym i jeden już zamieszkały. niesamowite przeżycie można zobaczyć co gdzie i jak , zobaczyć co zmienień co zostawić ja polecam w 100 % taka wizytę a to że ja tego nie mam hm.... wiadomo szkoda ale to mnie tylko mobilizuje do zarabiania pieniążków na "to cudo" :):)

a Ty MarceliQ; głowa do góry jeszcze chwilka i Ty też będziesz miał swój domek w takim stanie :):

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Masz rację w 100 %. Takie " odwiedziny " to super sprawa. Nie ma jak to zobaczyć w praktyce a nie tylko na ekranie monitora. Tylko jak tak człowiek się napatrzy , napatrzy a później jeszcze się to wszystko przyśni to aż strach rano oczy otworzyć. Niby się wie, że da się radę ale zawsze coś jest nie tak. Nie pamiętam już czy na forum czy na gg pisałem z IWONKĄ , ale i to napisze z jakim obecnie problemem się borykam. Otóż, przez ostatnie kilka miesięcy urabiałem rolnika by sprzedał mi 30 ar swojej ziemi ROLNEJ - żadna działka siedliskowa. Chcieliśmy ją kupić w trzy osoby a następnie jeden by się wybudował na środku jako rolnik po czym wydzielił by swoją działkę i zostało by po bokach po 10 ar. Tak można ominąć przepis mówiący , że działka ROLNA nie może mieć mniej niż 30 ar. ( tu chciałem zaznaczyć, że w mojej okolicy m.kw. działki budowlanej to 150 zł +VAT) Ale najpierw targi co do ceny. Ja chciałem szybko a on chciał poczekać. Wiadomo sytuacja na rynku była dla mnie super dla niego nie. Chciał czekać aż działki pójdą w górę. Gdy już pod koniec kwietnia ustaliliśmy cenę przy umowie przedwstępnej okazało się, że w 2008 roku on dostał tą ziemię od ojca i nie może jaj sprzedać przed upływem 5 lat ( podatek ). Tu kolejne negocjacje cenowe. On trochę obniżył cenę. Ja ( razy 3 ) zgodziliśmy się pokryć VAT. I już było blisko ale... on otrzymał ziemię w formie darowizny więc w U.S. śliczna bląd piękność oświadczyła, że będzie jeszcze podatek od darowizny pomiędzy ojcem a synem. I oto, to był już ostatni gwóźdź do naszej działkowej trumny. Teraz jestem znów na początku walki i szukam( y ) działki. Ale chce Was wszystkich zapewnić:

BĘDĘ MIESZKAŁ W ŚLICZNYM Z 7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Iwonko. Przyznaję bez bicia, że parę dni nie zaglądałam i...... :jawdrop:

 

Ale tempo. A koza, kibelek i łóżko to już dom!

Zainteresowałaś mnie ogrzewaniem w Waszym domku. Musze poczytać, bo cały czas myślę nad ogrzewaniem piwnicy (jak ją wyremontuję oczywiście). Dzięki, bo nie miałam pojęcia, że takie cuda istnieją.

Baw sie dobrze na majówce. Pozdrawiam.

 

Witam, witam!

No widzisz, trochę Cię nie było, a tu takie niespodzianki!

Dziękuję za wszystkie miłe słowa.

Uściski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilkę Iwonko życzyć Ci pięknej majowej pogody. Ja niestety jeszcze w domku nie zanocuję, ale Ty wreszcie dołączysz na kilka dni do mężulka. Przyda się wam obojgu taki odpoczynek ;):rolleyes:. My planujemy pierwsze spanie w domeczku dopiero na początku czerwca. Bedziemy wtedy zbijać meble przywiezione w paczkach i .................. echhhh tyle tego jeszcze do roboty aż się spać z emocji nie może.

Pozdrawiam.

 

Witaj Izo ponownie!

Jeśli zanocujecie w swoim domku w czerwcu, to przecież już całkiem niedługo!

Czas leci niesamowicie i myślę, że już niebawem będziesz przeżywała te same emocje co ja..

Wspaniale.. bardzo się cieszę :).

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko kochana, poczytałam sobie o tym grzaniu na podczerwień i nabrałam na to ogromnej ochoty. Czy możesz mi podać ceny tego cudeńka i gdzie mogę to dostać?

 

My za komplet paneli na podczerwień do naszego domku zapłaciliśmy ok. 6.600 zł,

łącznie z tym dużym obrazem, który kosztował 1.000 zł.

Do tego kupiliśmy na allegro termostaty za niecałe 300 zł.

Więc w sumie ok. 7.000 zł.

A tu link do firmy:

http://www.najtanszeogrzewanie.pl/strona/index.php?option=com_content&task=view&id=90&Itemid=57

 

Pozdrowionka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...