Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

Witam!! Czasami zaglądam do Was, chociaż się nie odzywałam..

ale Wam wszystko szybciutko i sprawnie idzie!! Gratuluję pięknej kuchni i jadalni!!! Pozdrawiam

 

Witam Asiu w dzienniku Bukowej Chatki!

Cieszę się, że zaglądasz do nas i dziękuję za gratulacje!

Oczywiście - zapraszam ponownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iwona, proszę Cię - jeden malutki pościk po tylu dniach nieobecności. Ty kobieto rób zdjęcia, wklejaj i opisuj nam wszystko.

U nas krok milowy - mamy wreszcie pozwolenie, zaczynamy kopać 29 lipca, o ile oczywiście nic nikomu nie wypadnie. Pozdrawiam

 

Amelko!

Staram się, ale..

Sama wiesz, jak to jest. ;)

Gratuluję pozwolenia i.. czekam na Twój dziennik!

Ściskam, już niedzielnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć Iwona, jaka ta nasza jadalenka mała :-)

Wasze drzwi wyglądają pięknie - też takie chcę (zrób jakieś zdjęcie w zbliżeniu).

Ja nie będę pisać dziennika, bo nie mam na to czasu - małe dziecko, praca i te sprawy.

Pozdrawiam Pa Pa

 

Witaj Amelko!

No tak, jadalnia wielka nie jest, ale nie jest to odrębne pomieszczenie, tylko wygospodarowane miejsce w salonie, więc czegóż można się więcej spodziewać?

Myślimy, że do posiedzenia przy stole i do zjedzenia posiłku - zdecydowanie wystarczy miejsca.

I na życzenie drzwi wewnętrzne w zbliżeniu:

 

Takie są do łazienki i kibelka:

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200911/119914/493799/00000039.JPG

 

 

A tak wyglądają pokojowe:

http://pl.fotoalbum.eu/images1/200911/119914/493799/00000040.JPG

 

 

Nazywają się Manhattan i zostały zakupione w Praktikerze.

Pozdrawiam Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek pięknieje... :-) deski dekoracyjne super się prezentują. Czekam z niecierpliwością na dalsze zdjęcia łazienki. Nam została do zrobienia łazienka na górze i wciąż nie mam na nią pomysłu. Także zaczynam szukać inspiracji. Pozdrawiam

 

Witaj Asiu!

Zdjęcia już są, jak na zamówienie. :)

Niebawem będą kolejne.

Ja też - nie ukrywam - inspiracji szukałam na forum.

Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam Cię cieplutko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Iwonko!!!!!!!!!!!!

Ależ postępy w domku twoim. Chyba jednak powinnaś się zebrać do pakowania............

 

Witaj Izo!

Z tym pakowaniem to cały ambaras.

Już nie mówię o braku czasu, ale albo pada deszcz (a my musimy tam pojechać z odkrytą przyczepką), albo są niesamowite upały i wtedy to już w ogóle nic się nie chce.

Ale wiem..

Powinnam. :bash:

Uściski!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw Iwonko. W końcu pogoda zrobi się trochę chłodniejsza ale nie deszczowa i wreszcie zamieszkasz w domku ukochanym.

Jak są upały to ja resztki sił zbieram żeby się doczołgać z kawusią (koniecznie bo inaczej zasypiam na stojąco) i "werandą" do bujawki. Potem to mam już tylko wyrzuty sumienia..... prace przy domu najelpiej mi wychodzą tak koło 22-ej do drugiej w nocy. Ale potem znowu zasnąc nie mogę i rano boli mnie głowa.... Echhhhhhh to chyba sks (tłumaczę: starość kurde starość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie serdecznie Iwonko!!!!

Tak jak obiecalam:rolleyes: melduje sie po urlopie z kolejnymi pytaniami tym razem bez wyrzutow sumienia,bo przyzwolenie od Ciebie dostalam:)

Mianowicie interesuja nas wymiary drzwi wejsciowych bo w projekcie zostaly zastosowne jakies nietypowe(90x235)czy zmienialiscie je czy moze dostaliscie te niestandardowe bo z tego co sie zdazylismy zorientowac to mozna dostac ale 80x205 lub tez 90x205.A drugie pytanko tez dotyczy drzwi ale tych od spizarki zgodnie z projektem sa tam drzwi przesowne a jakie wy macie chodzi mi rowniez o wymiary (jesli macie przesowne to milo by bylo gdybys podala nam namiary gdzie takowe mozna zdobyc).Serdeczne dzieki za odpowiedz.

 

A tak na marginesie to nasze sprawy urzedowe poszly troche do przodu i cieszymy sie kazdym otrzymanym od szanownych urzednikow i urzedow papierkiem.Wciaz sledzimy Wasze postepy i juz marzymy sobie ze i my ´´niedlugo´´bedziemy mogli cieszyc sie nasza chatka.

 

Zyczymy powodzenia w dalszej realizacji i upiekszaniu waszej Bukowej Chatki.

 

Agnieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...