Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

Z tym gustem to tak jest. Co do kogo wpadnę to zachwyt mnie ogarnia na jego wystroje i wybory. Każdy ma co innego a mnie się wszystko podoba i wszystko zaraz przymierzam w wyobraźni jakby to u mnie wyglądało. A rozterek wyboru z tego nie ubywa oj nie ubywa.... A potem idzie człowiek do sklepu a tam jeszcze większy wybór i co pozostaje?! Usiąść i płakać.... Ja szukałam takich płytek do łazienki jak u ciebie Iwonko, widziałam w Practikerze w Łodzi ale jak poszłam kupić to nie było :mad:. Już wyszli z tego modelu. No to wybrałam zieleń, potem ją oddawałam bo miała błędy w kolorach. Echhhhh szkoda nerwów na wracanie w te chwile. Teraz jest oki ale co do kogo wpadnę to nadal mam ochotę to u siebie też mieć. Jak dziecko normalnie jak dziecko :no:

 

Mam podobnie, Izo.

Gdzie nie zajrzę - większość mi się podoba.

A trzeba się zdecydować tylko na jedno rozwiązanie.

Najlepiej byłoby mieć 5 łazienek i ze 3 kuchnie, a także kupę szmalu.

Wtedy nie byłoby problemu z wyborem.

Ja w którymś momencie przestałam już szukać inspiracji, bo miałam w głowie coraz większy mętlik.

I chyba w całym tym zamieszaniu, kupiliśmy tych ciemnych kafli do łazienki o wiele więcej, niż potrzebowaliśmy.

A potem jeszcze urodził się nowy pomysł, doszły te czerwone i po zakończeniu prac okazało się, że zostało nam 7 paczek granatowych kafli.

I nie wiem co z nimi zrobić.

A Ty masz już łazienkę zrobioną.:)

Masz rację, dziećmi pozostajemy do końca.

Tylko takimi dużymi. ;)

Uściski dla Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iwonko,

serdeczne dzieki za tak szybka odpowiedz ale intryguje nas jeszcze pytanie odnosnie tych drzwi do spizarki skoro je pomniejszyliscie to czy nie mieliscie problemu aby wstawic tam zbiornik?aha no i jeszcze o strych chcialam zapytac bo pisalas ze mozecie sie tam swobodnie przemieszczac czy to znaczy ze zwiekszyliscie kat nachylenia i konstrukcje?.Bo my sie zastanawiamy czy mozna tam w miare normalnie chodzic a strych to dla nas rzecz bardzo wazna szczegolnie dla malzonka ktory nie potrafi sie rozstac z tymi wszystkimi SKARBAMI;) ktore przez lata nazbieral.:)i juz sie zamartwia gdzie sie z nimi podzieje.No i na koniec jeszcze pytanko czy drzwi wejsciowe otwieraja sie do srodka?

Wielkie dzieki i pozdrowionka.

Agnieszka:bye:

 

Witaj ponownie Agnieszko!

Nasze drzwi do spiżarki mają 70 cm szerokości, a zbiornik ma 52 cm średnicy, a więc przeszedł całkiem spokojnie.

Strych mamy zrobiony w ten sposób, że na długości 12 metrów (a więc na całej długości domu) i na szerokości 3 metrów można przemieszczać się całkiem swobodnie.

Nie zwiększaliśmy kąta nachylenia dachu, tylko tak przeprojektowaliśmy wiązary, żeby pośrodku był ten korytarzyk 3 - metrowej szerokości, do swobodnego poruszania się.

W miejscach, gdzie łączą się wiązary - trzeba lekko (zaznaczam- lekko) schylić głowę, pomiędzy wiązarami można poruszać się zupełnie swobodnie.

Jest tam, dzięki temu, mnóstwo miejsca na przeróżne skarby. ;)

Drzwi wejściowe otwierają się do środka.

Wieczorne pozdrowionka przesyłam dla Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko wydaje mnie się ,że ten pan koło ciebie to chyba aktor ....;) ale też jest podobny do ciebie czyżby braciszek????

Pozdrawiam :):) papapaap!!!!

 

Dorka, pierwsze przeczucie Cię nie omyliło.

To jest aktor.

Wprawdzie rodzina, ale nie braciszek !!!

Naprawdę jest do mnie podobny??? :jawdrop:

Edytowane przez Iwona i Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...