Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

O, czyżby marynarskie wspomnienia? Jeśli tak, to pochwalę się, że też kupiliśmy duuuży żaglowiec, wisi na ścianie w holu od roku, chcę zrobić niespodziankę i wpisać nazwy statków, na których mój mąż pływał przez 17 lat, tylko nie mam koncepcji jak to zrobić, żeby wyglądało to efektownie, pozdrawiam

 

Witaj Rubinowa!

To Mariuszowe hobby.

Masa wspomnień, wiele sentymentu do żeglowania.

Taka namiastka wakacji w sypialni. :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Iwonko! Dawno do Ciebie nie zaglądałam i nie mam na to nawet sensownego wytłumaczenia :eek: Ale przynajmniej miałam co czytać... :) A bardzo wyjątkowo piszesz więc przyjemność tym większa :)

Żaglówka w sypialni cudna-świetnie się komponuje z kolorem ściany. Zazdroszczę Ci że możesz już sadzić roślinki, kwiaty i beztrosko patrzeć jak zakwitają. U nas do tego daleka droga, kwiatki dopiero na przyszłą wiosnę ale już zaczynam działać w ogrodowym temacie :)

Z okazji Świąt życzę Wam dużo słońca, relaksu i rodzinnej atmosfery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!!!

Uwielbiam te Wasze klimaty!!! Piękny dom, ogród rozrasta się.. i rodzina widać szczęśliwa.. :-) Mama i córka, a wyglądają jak siostry!!!

Widzę, że zauroczenie tulipanami takie duże jak u nas :-) Bardzo podoba mi się też chodniczek w korytarzu i łóżko wygląda na bardzo wygodne. Super dopasowałaś narzutę i poduchy do wystroju sypialni. Zresztą wszystko u Was ładnie do siebie pasuje.

P.s. Jestem taka ciekawska i pewnie gdzieś nie doczytałam.. macie do urządzenia jeszcze jeden pokoj? Jakie macie plany co do powierzchni tarasu?

Pozdrawiam gorąco Bukową Rodzinę!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iwonko! Zajrzałam a tu tyle do czytania i oglądania! :)

Ogród robi się coraz ładniejszy, ja też bardzo lubię piwonie i na pewno w przyszłości znajdą miejsce w moim ogrodzie. Bardzo podoba mi się ten ciemny kolor na ścianach waszej sypialni a z tą narzutą komponuje się rewelacyjnie. A skrzynia tarasowa super-pomysł i wykonanie :yes:

pozdrowienia dla Was! :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Uwielbiam te Wasze klimaty!!! Piękny dom, ogród rozrasta się.. i rodzina widać szczęśliwa.. :-) Mama i córka, a wyglądają jak siostry!!!

Widzę, że zauroczenie tulipanami takie duże jak u nas :-) Bardzo podoba mi się też chodniczek w korytarzu i łóżko wygląda na bardzo wygodne. Super dopasowałaś narzutę i poduchy do wystroju sypialni. Zresztą wszystko u Was ładnie do siebie pasuje.

P.s. Jestem taka ciekawska i pewnie gdzieś nie doczytałam.. macie do urządzenia jeszcze jeden pokoj? Jakie macie plany co do powierzchni tarasu?

Pozdrawiam gorąco Bukową Rodzinę!!! :-)

 

Witaj Asiu!

Dziękuję pięknie za komplementy.

Powiem szczerze, że bardzo lubię tulipany, szkoda tylko, że te kwiaty kwitną tak krótko.

Chodniczek w korytarzu wybierał Mariusz, oczywiście za moją akceptacją :), a łóżko jest bardzo, bardzo wygodne. ;)

Jeśli chodzi o naszą trzecią sypialnię, to kiedyś pisałam, że Mariusz ma tam urządzony swój warsztat.

Taki już z Niego majsterklepka - musi mieć swoje miejsce do podłubania różnymi narzędziami.

Tego pokoju dawno nie pokazywałam, bo niewiele się w nim od początku zmieniło i panuje tam iście męski nieporządek. :)

Jeśli chodzi o taras, planujemy położyć na nim kafle, ale jeszcze nie mamy ich kupionych, ani nawet nie mamy pomysłu jakie będą.

Jest to sprawa jakiejś tam przyszłości.

Pozdrawiam Cię również gorąco i życzę codziennego uśmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iwonko! Zajrzałam a tu tyle do czytania i oglądania! :)

Ogród robi się coraz ładniejszy, ja też bardzo lubię piwonie i na pewno w przyszłości znajdą miejsce w moim ogrodzie. Bardzo podoba mi się ten ciemny kolor na ścianach waszej sypialni a z tą narzutą komponuje się rewelacyjnie. A skrzynia tarasowa super-pomysł i wykonanie :yes:

pozdrowienia dla Was! :bye:

 

Witaj Netko!

To prawda, ogród sukcesywnie się rozrasta, co bardzo mnie cieszy.

Piwonie, to moje najukochańsze kwiaty i nie wyobrażam sobie, że mogłabym ich u siebie nie mieć.

Dlatego też znalazły swoje miejsce pod oknami naszej sypialni.

Przyznam Ci się, że co do tego ciemniejszego koloru w sypialni, to miałam trochę stracha, że wyjdzie za ciemny i niezbyt ciekawy, ale muszę przyznać, że wygląda dobrze i rzeczywiście pasuje do niego narzuta z łóżka.

A skrzynia, jak już wiesz, to od początku do końca zasługa mojego dzielnego i pomysłowego męża. :)

Pozdrawiam Cię cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona i Mariusz

Gratuluję pięknych widoków wokół domku.

Śliczne kwiaty wiosenne.

No i piękne miss mama z córką.

Fajnie,że już poznaliście sąsiadów .

W naszej wiosce także sąsiedzi bardzo się

interesują nami,wspierają i czekają kiedy

już tam będziemy mieszkać.Bo tak jest na wiosce.

Pozdrawiam KG:rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona i Mariusz

Gratuluję pięknych widoków wokół domku.

Śliczne kwiaty wiosenne.

No i piękne miss mama z córką.

Fajnie,że już poznaliście sąsiadów .

W naszej wiosce także sąsiedzi bardzo się

interesują nami,wspierają i czekają kiedy

już tam będziemy mieszkać.Bo tak jest na wiosce.

Pozdrawiam KG:rolleyes::)

 

Witaj Krysiu!

Dzięki, że zajrzałaś, ja jak zwykle cierpię na brak czasu.

Podczytuję Cię czasami, ale wiem, że u Ciebie teraz zastój i przygotowania do ślubu.

Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę spełnienia planów o grilu przy domku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko,

zaglądam tu do Was od jakiegoś czasu, ale w końcu nie wytrzymałam i muszę napisac, ze ciepła i życiowego spełnienia, jakie masz w sobie życzyłabym sobie i wszystkim ludziom. Na pewno jeszcze tu wpadnę.

Pozdrawiam

 

Witaj Morlenko w Bukowej Chatce!

Cieszę się, że nie wytrzymałaś i napisałaś tak miłe dla moich oczu słowa.

Dziękuję Ci za nie serdecznie..

Zaglądaj do nas, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Gorąco zapraszamy do śledzenia naszej bukowej przygody.

Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Hej,

fajna suczka z Luny..:-) wiesz, ja też mam takiego psa szwendacza i wiem co to znaczy poszukiwania. Na szczęście tylko raz musieliśmy go szukać i objeździliśmy wszystkie okoliczne wioski.....i nic, nigdzie go nie było.....We wsi wszyscy już go znają i wiedzą, że codziennie rano robi obchód we wsi ( mieszkamy jakieś 2km przed wsią ) ale potem wraca do domu. Tamtego dnia nie wrócił..... smutno nam było bardzo, szukaliśmy go do 23 w nocy.....ale ......:yes:.... następnego dnia przywiózł go do nas mieszkaniec wsi oddalonej od nas jakieś 10 - 12km. Zdziwienie nasze było ogromne ..skąd facet wiedział do kogo należy pies, który pojawił się u niego na podwórku:jawdrop:...i ....okazało się, że kiedyś pił piwo w barze w naszej wsi z naszym stróżem, który na piwo chodził sobie z Harrym....pies jest cały biały, kundel ale inny niż wszystkie kundle :) więc łatwo rozpoznawalny..i po prostu zapamietał go. Radość nasza była wielka....:):)... a Harry był taki wystraszony, że przez tydzień nie ruszał do wsi

Dzisiaj już nie pamieta tego zdarzenia i codziennie nam znika do wsi....ale wraca i oby tak było zawsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

fajna suczka z Luny..:-) wiesz, ja też mam takiego psa szwendacza i wiem co to znaczy poszukiwania. (...)

Dzisiaj już nie pamieta tego zdarzenia i codziennie nam znika do wsi....ale wraca i oby tak było zawsze....

 

Witaj Ninko!

Takie psy szwendacze zdarzają się chyba w każdej wiosce.

Nasze dwa kundle od sąsiadów, które odwiedzają nas codziennie, też robią obchód wsi, ale daleko nie odchodzą.

Należy sobie tylko życzyć, aby Twój Harry zawsze wracał do swojego domku.

Pozdrawiam Cię cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...