Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iwonko, nie martw się tą zimą. Zobaczysz, zaraz będzie zielono. Poza tym dzięki zimie bardziej doceniamy kolorową wiosnę i lato, czyż nie? A i tak o każdej porze roku u Was jest pięknie :yes: Choć przyznam, że ja nie lubię stycznia, bo jest taaakiiii dłuuugiii i nic się nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, nie martw się tą zimą. Zobaczysz, zaraz będzie zielono. Poza tym dzięki zimie bardziej doceniamy kolorową wiosnę i lato, czyż nie? A i tak o każdej porze roku u Was jest pięknie :yes: Choć przyznam, że ja nie lubię stycznia, bo jest taaakiiii dłuuugiii i nic się nie dzieje.

 

Masz rację Makowa Panienko!

Poza tym wiem, że roślinki potrzebują takiej zimowej przerwy na regenerację i zbieranie sił.

Więc dosyć mojego marudzenia. ;)

Niebawem już luty. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

I tu wam jeszcze pięknie podziękuję za gościnę jakiej nam udzieliliście. Czasem spotkanie w 'realu' bywa rozczarowaniem, tu jednak absolutnie nie mogło to mieć miejsca. W jakiś tajemniczy sposób Iwonce udało się tu przekazać waszą osobowość i gdy przyjechaliśmy byliście naszymi dobrymi znajomymi. Po prostu szkoda że żadne z nas nie ma kondycji nocnego marka - już po północy zmorzył nas bukowy sen. Dzięki temu jednak dane nam było doświadczyć również bukowego poranka, lekko zamglonego, z szadzią malującą świat za oknem...

Natchnęliście nas zapałem do rozpoczęcia budowy - przygotowania już na finiszu. Wiemy że mamy w was wiernych kibiców i taki doping jest bardzo cenny...

Bardzo się cieszymy że mieliśmy okazję poznać Ciebie i Mariusza osobiście.

Życzymy wam duuuuuuuużo zdrowia i jeszcze więcej radości.

blekowca z blekowcową.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu wam jeszcze pięknie podziękuję za gościnę jakiej nam udzieliliście. Czasem spotkanie w 'realu' bywa rozczarowaniem, tu jednak absolutnie nie mogło to mieć miejsca. W jakiś tajemniczy sposób Iwonce udało się tu przekazać waszą osobowość i gdy przyjechaliśmy byliście naszymi dobrymi znajomymi. Po prostu szkoda że żadne z nas nie ma kondycji nocnego marka - już po północy zmorzył nas bukowy sen. Dzięki temu jednak dane nam było doświadczyć również bukowego poranka, lekko zamglonego, z szadzią malującą świat za oknem...

Natchnęliście nas zapałem do rozpoczęcia budowy - przygotowania już na finiszu. Wiemy że mamy w was wiernych kibiców i taki doping jest bardzo cenny...

Bardzo się cieszymy że mieliśmy okazję poznać Ciebie i Mariusza osobiście.

Życzymy wam duuuuuuuużo zdrowia i jeszcze więcej radości.

blekowca z blekowcową.. :lol2:

 

Drodzy Blekowcowie! :D

My też ogromnie Wam dziękujemy za możliwość poznania Was osobiście.

Wasza wizyta w naszej Bukowej Chatynce pozostanie na długo w naszej pamięci.

Spędziliśmy z Wami przemiłe chwile i tylko nieubłaganie płynący czas położył im kres.

Rzeczywiście, nasze "realne" poznanie było naturalną i jakby oczywistą konsekwencją wcześniejszej, tak miłej wirtualnej znajomości.

Tym bardziej, że okazaliście się tak przesympatyczną parą.

Oczywiście, że bedziemy Wam gorąco kibicować i śledzić w dalszym ciągu Wasze budowlane poczynania.

I życzymy Wam samych radosnych chwil w tych jakże wyjątkowych w życiu chwilach, kiedy buduje się i urządza własny dom.

Ściskamy Was mocno.

Z zaciśniętymi na szczęście kciukami - Iwona i Mariusz. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, fajnie jak poznajemy nowych ludzi i dobrze czujemy się w swoim towarzystwie....:)....a jeszcze ludzi z takimi samymi marzeniami czyli budowa domku......my też takich mamy i cały czas utrzymujemy ciągły kontakt....a zaczęło się od wizyty w celu obejrzenia domku od środka...:D..a teraz za chwilkę bedą już mieszkać w takim samym domku jak nasz...:)... i powiem ci, że nie wyobrażam sobie teraz, żeby ich nie było w naszym życiu...:yes:

Masz rację co do tego, że teraz niewiele się dzieje.....ale nie wszędzie, nie wszędzie bo u nas .... a dziej się, dzieje....:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja witam po długiej nieobecności. Cieszę się, że tak pieknie u Ciebie rosną te kwiatki, a szczególny jest ten biały storczyk. Mam nadzieje, że ten od nas też będzie tak pięknie kwitł. Ostatnio dowiedziałam się, że nie można mieć jednego storczyka, bo on źle się czuje, że potrzebuje towarzystwa innych storczyków tak jak ludzie potrzebują innych ludzi. Czyż to nie wzruszające :hug: My też nie umiemy doczekać się wiosny, już od paru dni marudzę, że już chcę :) W szczególności, że nie mogę się doczekać kiedy będzie na tyle ciepło, aby na naszą działeczkę skoczyć na dłużej, bo teraz dni jeszcze krótkie. W sumie byliśmy już ze trzy razy i zdjęcia porobiliśmy: pierwszy raz jak śnieg leżał, drugim razem zielono, ale pochmurno, ale już za trzecim razem ładne słoneczko było :lol2: Wtedy wsadzaliśmy z doniczek kilka żółtych sosen nowo zakupionych, tuji i cyprysów, żeby jeszcze więcej kolorow nadać naszej ładnej działeczce. Ale kiedy tam dom stanie? :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście Iwonka nie pracuje w marketingu jakimś. Tak umie zachwalać i chwalić że pewnie my klienci bylibyśmy bezbronni wobec jej kunsztu...

To tak odnośnie pochwał którymi tak 'bezlitośnie' nas obsypałaś.

Naprawdę żałowałem że około północy po prostu oczy same już się zamykały i coraz trudniej przychodziło zebrać myśli - a po prostu dobrze nam było z wami w waszym zmaterializowanym Bukowym Marzeniu. Przy okazji - Blekowcowa Przystań, wzięła udział w naszym wewnątrzrodzinnym konkursie na nazwę domku. Niestety nie wygrała póki co - obawialiśmy się hord czarnorunnych baranków szukających azylu w naszym jednak skromnym lokum :D

 

 

Gdybyście chcieli sobie jednak robić gmc do magazynowania nadmiaru ciepła z solara to adam przepis podaje tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?203309-ja%C5%9Bkowe-quot-wynalazki-quot&p=5643948&viewfull=1#post5643948

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, fajnie jak poznajemy nowych ludzi i dobrze czujemy się w swoim towarzystwie....:)....a jeszcze ludzi z takimi samymi marzeniami czyli budowa domku......my też takich mamy i cały czas utrzymujemy ciągły kontakt....a zaczęło się od wizyty w celu obejrzenia domku od środka...:D..a teraz za chwilkę bedą już mieszkać w takim samym domku jak nasz...:)... i powiem ci, że nie wyobrażam sobie teraz, żeby ich nie było w naszym życiu...:yes:

Masz rację co do tego, że teraz niewiele się dzieje.....ale nie wszędzie, nie wszędzie bo u nas .... a dziej się, dzieje....:eek:

 

Oj, racja Ninko!

My też mamy wielu takich znajomych, u większości z nich domki już stoją, więc teraz my je oglądamy.

To właśnie jest piękne, że to forum jest takim miejscem, gdzie możemy poznać tylu ciekawych ludzi i przyjaźnie nawet zawrzeć różnorakie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...