Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

No to i ja witam po długiej nieobecności.

 

Witaj Danusiu!

Storczyk od Was stoi sobie spokojnie obok tego mojego białego i cierpliwie czeka na kolejne kwitnienie.

To rzeczywiście wzruszające, że kwiaty - tak jak ludzie - potrzebują towarzystwa.

Ja też z utęsknieniem czekam na wiosnę, a tu na razie zasypało nas totalnie i widać, że zima nie odpuszcza.

 

Ale kiedy tam dom stanie? :rolleyes:

Oj, stanie.. stanie..

I to szybciej, niż myślisz.

Czas leci tak nieubłaganie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na całe szczęście Iwonka nie pracuje w marketingu jakimś. Tak umie zachwalać i chwalić że pewnie my klienci bylibyśmy bezbronni wobec jej kunsztu...To tak odnośnie pochwał którymi tak 'bezlitośnie' nas obsypałaś.

Szukałam "buźki" z czerwieniejącym licem, ale nie znalazłam.

Bo byłaby najodpowiedniejsza.

 

Naprawdę żałowałem że około północy po prostu oczy same już się zamykały i coraz trudniej przychodziło zebrać myśli - a po prostu dobrze nam było z wami w waszym zmaterializowanym Bukowym Marzeniu.

Tu taka sama zarumieniona "buźka" byłaby jak najbardziej adekwatna.

A tak a propos, nam też było z Wami fajnie. :D

 

Blekowcowa Przystań, wzięła udział w naszym wewnątrzrodzinnym konkursie na nazwę domku. Niestety nie wygrała póki co - obawialiśmy się hord czarnorunnych baranków szukających azylu w naszym jednak skromnym lokum :D

:( A miałam nadzieję na wygraną. :yes:

 

Gdybyście chcieli sobie jednak robić gmc do magazynowania nadmiaru ciepła z solara to adam przepis podaje tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?203309-ja%C5%9Bkowe-quot-wynalazki-quot&p=5643948&viewfull=1#post5643948

Bardzo dziękujemy. :D

 

A tak w ogóle to pozdrawiamy Was bardzo.. bardzo cieplutko.. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusiu!

Z przyjemnością obejrzeliśmy zdjęcia.

Widzę, że już nie możesz się doczekać realizacji swojego marzenia.

Oj, rozumiem to - nawet nie wiesz, jak bardzo rozumiem.

 

Jak przeszkadzać bedą Ci te zdjęcia możesz usunąć, ale nie mogłam się powstrzymać, aby sie pochwalić

Ani myślę niczego usuwać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Hej Iwonko, jak tam wiosna w Bukowej Chatce? Rozgościła się już? Szkoda, że znowu mają wrócić mrozy :( U nas jest taka wspaniała pogoda, że aż umyłam sobie okna bo tej brzydkiej zimie. I obudziłam biedronki, które to schowały się w szczelinach okiennych:D

 

Witaj Makowa Panienko!

Niestety, jak dobrze wiesz, wiosny ani śladu.

Zima znowu rozpanoszyła się na dobre.

Ty chociaż okna zdążyłaś sobie umyć!

A biedronki pewnie znowu uciekły przed mrozem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Zima mnie już dobija, nie możemy nawet na działkę pojechać, żeby porobić. Torfu kupiliśmy i leży sobie i czeka na wiosnę, aby jakiś skalniak i rododendrony i azalie poprzesadzać z naszej działki ROD w Zabrzu. Poza tym chciałam zapytać ile wyszedł was prąd od zeszłego roku do tego, bo na forum podane były tylko zużycia kwh, a cena jaka całkowita wyszła i jakie są prognozowane miesięczne wpłaty na ten rok? Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana to ja się wetnę, bo Iwona może zajęta. Już się wypytałem o zużycie, za rok wyszło im 4500 zł. Mariusz zadowolony z obecnej taryfy, bo w tej samej opłacie więcej kWh skonsumowali.

Też już nie mogę się doczekać aż mrozy i śniegi pójdą sobie od nas precz! Załatwiam póki co sprawy nie wymagającej fizycznej bytności na działce, ale ileż można....

 

Iwono i Mariuszu, życzę żeby wasze władze okazały się szybkie i sprawne w sprawie waszej drogi. I oby pięknie się wam roślinki rozwijały i wnuki...

Czekamy na relacje i zdjęcia

Pozdrowienia ze Szczecina/Bezrzecza

Blekowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Zima mnie już dobija, nie możemy nawet na działkę pojechać, żeby porobić. Torfu kupiliśmy i leży sobie i czeka na wiosnę, aby jakiś skalniak i rododendrony i azalie poprzesadzać z naszej działki ROD w Zabrzu. Poza tym chciałam zapytać ile wyszedł was prąd od zeszłego roku do tego, bo na forum podane były tylko zużycia kwh, a cena jaka całkowita wyszła i jakie są prognozowane miesięczne wpłaty na ten rok? Pozdrawiamy.

 

Witaj Danusiu!

Ja też mam już serdecznie dosyć tej zimy.

A tu wiosny ani widu, ani słychu.

Tulipany już wystawiły swoje zielone listki i nie mogę się doczekać, kiedy ten śnieg wreszcie stopnieje i pogoda pozwoli roślinkom normalnie się rozwijać.

Na pytanie prądowe odpowiedział Ci już Blekowca, więc ja poprzestanę tylko na pozdrowieniach dla Was.

Uściski od Bukowych Ludków! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana to ja się wetnę, bo Iwona może zajęta. Już się wypytałem o zużycie, za rok wyszło im 4500 zł. Mariusz zadowolony z obecnej taryfy, bo w tej samej opłacie więcej kWh skonsumowali.

Też już nie mogę się doczekać aż mrozy i śniegi pójdą sobie od nas precz! Załatwiam póki co sprawy nie wymagającej fizycznej bytności na działce, ale ileż można....

 

Iwono i Mariuszu, życzę żeby wasze władze okazały się szybkie i sprawne w sprawie waszej drogi. I oby pięknie się wam roślinki rozwijały i wnuki...

Czekamy na relacje i zdjęcia

Pozdrowienia ze Szczecina/Bezrzecza

Blekowca

 

Witaj Darku!

Dziękujemy za drogowo-roślinkowo-wnukowe życzenia, część z nich już się spełnia. :)

I niskie ukłony za wyręczenie w "prądowej" kwestii dla Danusi.

Pozdrawiamy Was bardzo.. bardzo.. a dla Ewy przesyłamy gorące całusy!

No i wiosny Wam życzymy (przy okazji sobie także). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Pan Burmistrz sie popisal - lubie takich burmistrzow, co to slow na wiatr nie rzucaja. Ja to bym tylko powybierala sobie z tego "gruzu" cale cegly na jakas mala architekture ogrodowa... :)

 

Ja też lubię takich burmistrzów, Jagustynko! :)

A z tymi cegłami, to dobry pomysł.

Muszę poszukać jakichś inspiracji.

Dziękuję za odwiedziny w Bukowej Chatce i zapraszam ponownie.

Pozdrawiam Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...