Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
helloł...

 

przysłała mnie tu Melcia w temacie deski kompozytowej... możesz podać mi namiar gdzie kupiłaś? jak się sprawuje? ile płaciłaś za metr?

 

pozdrowionka

 

Witaj Karolino!

Miło mi Cię gościć w Bukowej Chatce.

Odnośnie deski kompozytowej mogę napisać tylko same pochlebne rzeczy.

Jestem z niej ogromnie zadowolona.

Wygląda super, utrzymanie jej też jest proste, nie trzeba odnawiać, malować, konserwować.

Raz położysz i.. spokój.

W ciągu letniego sezonu, ze trzy razy myję ją na mokro z odrobiną Ludwika (tak zaleca producent).

Utrzymanie takiego tarasu jest proste, tanie i nieskomplikowane.

Zapłaciliśmy 3.140 zł za 16 m kwadratowych tarasu.

A to dane naszego wykonawcy:

 

ORGANICAMP

Tomasz Lewiński

Kominiarska 41/f

51-180 Wrocław

Tel. 601613128

[email protected]

 

Naprawdę szczerze polecam.

Pozdrawiam Cię i zapraszam ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, ta jodła koreańska jest przepiękna! Znaczy w tej dorosłej formie. Niezwykle dekoracyjna, naprawdę. A szafirki to nieodzownie kojarzą mi się z wiosną i Dniem Matki, bo między innymi z szafirków dawałam mojej mamie bukieciki na klasowych spotkaniach.

 

Witaj Makowa Panienko!

Ja też bardzo lubię szafirki, to takie typowo wiosenne, wdzięczne dla oka kwiaty.

A co do jodły?

Teraz czekam, aż urośnie taka wspaniała, jak ta na zdjęciu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolino!

Miło mi Cię gościć w Bukowej Chatce.

Odnośnie deski kompozytowej mogę napisać tylko same pochlebne rzeczy.

Jestem z niej ogromnie zadowolona.

Wygląda super, utrzymanie jej też jest proste, nie trzeba odnawiać, malować, konserwować.

Raz położysz i.. spokój.

W ciągu letniego sezonu, ze trzy razy myję ją na mokro z odrobiną Ludwika (tak zaleca producent).

Utrzymanie takiego tarasu jest proste, tanie i nieskomplikowane.

Zapłaciliśmy 3.140 zł za 16 m kwadratowych tarasu.

A to dane naszego wykonawcy:

 

ORGANICAMP

Tomasz Lewiński

Kominiarska 41/f

51-180 Wrocław

Tel. 601613128

[email protected]

 

Naprawdę szczerze polecam.

Pozdrawiam Cię i zapraszam ponownie.

dzięki za opinię! bardzo bardzo pomocna :)

 

a ten wykonawca też sprzedaje deski?? czy kupowaliście gdzieś indziej???

ja wykonawcy nie chcę - zależy mi jedynie na kupnie samych desek jeśli się na nie zdecydujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię! bardzo bardzo pomocna :)

 

a ten wykonawca też sprzedaje deski?? czy kupowaliście gdzieś indziej???

ja wykonawcy nie chcę - zależy mi jedynie na kupnie samych desek jeśli się na nie zdecydujemy

 

Nie wiem Karolinko, czy też sprzedaje same deski.

A raczej już nie pamiętam.

Wydaje mi się, że mogliśmy od niego kupić same deski z opcją zakładania ich samemu, ale tego już nie jestem taka pewna.

Deski kupiliśmy u nich.

Z tego co wiem, obecnie reklamują deski kompozytowe chyba w Castoramie, ponoć w atrakcyjnej cenie.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko! U was jest po prostu pięknie! Na moje oko, to i przed i po wertykulacji trawnik wygląda równie dobrze - no nie znam się i już. Te klimaty dopiero przed nami. A kwiatki, że rok po roku takie same, bujne i piękne... ważne, że co roku sprawiają wam radość, którą dzielisz się z nami.

Kwiatki jednak bledną przy wnuku i wnuczce - to jest dopiero duma i radość dla babci i dziadka. Bukowa Chatka w ich świadomości jest i będzie zawsze ważna i cenna - jeszcze jedna nagroda za wasz wysiłek włożony w budowanie i potem urządzanie domu i otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Was cudnie jest! :D Takie bogactwo kwiatów, że nawet krakowski ogród botaniczny może się schować ;)

Jaka jest tajemnica piękna tulipanów? U mnie z roku na rok coraz marniejsze, tak że lepiej wychodzi kupować jesienią nowe cebule.

 

Mnóstwo pracy włożyliście w pielęgnację trawnika, powinien teraz odwdzięczyć się z nawiązką. Pewnie będzie rósł jak na drożdżach ;) Mój byle jaki wymaga już cotygodniowego koszenia, a co dopiero taki wypielęgnowany i dożywiony :)

 

Wnuczęta piękne i dorodne, macie prawo być dumni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko! U was jest po prostu pięknie! Na moje oko, to i przed i po wertykulacji trawnik wygląda równie dobrze - no nie znam się i już. Te klimaty dopiero przed nami. A kwiatki, że rok po roku takie same, bujne i piękne... ważne, że co roku sprawiają wam radość, którą dzielisz się z nami.

Kwiatki jednak bledną przy wnuku i wnuczce - to jest dopiero duma i radość dla babci i dziadka. Bukowa Chatka w ich świadomości jest i będzie zawsze ważna i cenna - jeszcze jedna nagroda za wasz wysiłek włożony w budowanie i potem urządzanie domu i otoczenia.

 

Darku, dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa.

Zwłaszcza te o ważności naszych poczynań dla przyszłego pokolenia. To bardzo budujące stwierdzenie.

A nasz trawnik dopiero teraz wygląda dobrze. Bardzo odżył po tej wertykulacji (fotki w przygotowaniu).

Ściskamy Was. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Was cudnie jest! :D Takie bogactwo kwiatów, że nawet krakowski ogród botaniczny może się schować ;)

Jaka jest tajemnica piękna tulipanów? U mnie z roku na rok coraz marniejsze, tak że lepiej wychodzi kupować jesienią nowe cebule.

 

Mnóstwo pracy włożyliście w pielęgnację trawnika, powinien teraz odwdzięczyć się z nawiązką. Pewnie będzie rósł jak na drożdżach ;) Mój byle jaki wymaga już cotygodniowego koszenia, a co dopiero taki wypielęgnowany i dożywiony :)

 

Wnuczęta piękne i dorodne, macie prawo być dumni :D

 

Dziękuję Joasiu za te wszystkie serdeczności.

Ale gdzie mi tam do jakiegokolwiek ogrodu botanicznego. ;)

A tulipany? Nie wiem, może to zasługa ziemi, jeszcze zasobnej we wszelkie potrzebne im składniki?

Jest wciąż w miarę świeża, niewyjałowiona.

Więc myślę, że to może jest powód ich bujnego rozkwitu.

Zobaczymy za parę lat..

Trawnik już szumi, wertykulacja to jednak doskonały sposób na polepszenie jego kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko u Ciebie pięknie jak zawsze a trawnik super:) Chciałabym mieć taki u siebie,na razie wyglądam pierwszych źdźbeł i nie mogę się doczekać:bash: Mam nadzieję ,że wzejdzie;) Chciałam jeszcze zapytać o markizę,czy jesteś zadowolona,bo też takie osłonięcie tarasu planuję::) Pozdrawiam cieplutko:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się slicznie :wiggle: Powojniki to moje hobby tak samo azalie i rododendrony. Z tych powojników co kupiłaś to mam Dr. Ruppel i jest naprawdę śliczny, jest jednym z najładniejszych z naszych 15tu clematisów. Mam go posadzonego od strony wschodniej i kwitnie bardzo obficie i długo. Rośnie nie taki wysoki, ale w dużej niskiej kępie, kwiaty ma przecudne. Nie mogę Ci teraz pokazać zdjęcia ponieważ mam w domu dysk przenośny a na nim zdjęcia, a w tym roku jeszcze nie kwitnie, ma pełno pąków więc będzie znów ślicznie jak w zeszłym roku. :wave: Pozdrawiamy. Muszę u siebie wrzucić nasze zdjęcia z ogrodu, teraz kwitną azalie już i jakieś bylinki. :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko u Ciebie pięknie jak zawsze a trawnik super:) Chciałabym mieć taki u siebie,na razie wyglądam pierwszych źdźbeł i nie mogę się doczekać:bash: Mam nadzieję ,że wzejdzie;) Chciałam jeszcze zapytać o markizę,czy jesteś zadowolona,bo też takie osłonięcie tarasu planuję::) Pozdrawiam cieplutko:hug:

 

Dziękuję Aniu. I Twój trawnik będzie taki. Pamiętam, jak też czekałam na ten nasz zielony dywan. No niestety, u każdego ogrodnika najgorzej jest z cierpliwością. :) Jeśli chodzi o markizę, to jestem bardzo zadowolona, jak najbardziej spełnia swoją rolę. Wydatek niewielki, a zalet ma całe mnóstwo. Tak więc polecam taki zakup jak najbardziej.

Ściskam Cię Aniu. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się slicznie :wiggle: Powojniki to moje hobby tak samo azalie i rododendrony. Z tych powojników co kupiłaś to mam Dr. Ruppel i jest naprawdę śliczny, jest jednym z najładniejszych z naszych 15tu clematisów. Mam go posadzonego od strony wschodniej i kwitnie bardzo obficie i długo. Rośnie nie taki wysoki, ale w dużej niskiej kępie, kwiaty ma przecudne. Nie mogę Ci teraz pokazać zdjęcia ponieważ mam w domu dysk przenośny a na nim zdjęcia, a w tym roku jeszcze nie kwitnie, ma pełno pąków więc będzie znów ślicznie jak w zeszłym roku. :wave: Pozdrawiamy. Muszę u siebie wrzucić nasze zdjęcia z ogrodu, teraz kwitną azalie już i jakieś bylinki. :hug:

 

Witaj Danusiu. Czekam na zdjęcia Twoich roślinek, uwielbiam oglądać różne zieloności. Clematisy mam pierwszy raz, ale mam nadzieję, że zostaną ze mną na dłużej, bo rzeczywiście są piękne. Zresztą jeden z nich już mi kwitnie, jest cudny. Twój zbiór 15 clematisów jest doprawdy imponujący. Azalie i rododendrony też mam, bo też ogromnie mi się podobają. Czekam na fotki z Twoich zielonych włości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniu. I Twój trawnik będzie taki. Pamiętam, jak też czekałam na ten nasz zielony dywan. No niestety, u każdego ogrodnika najgorzej jest z cierpliwością. :) Jeśli chodzi o markizę, to jestem bardzo zadowolona, jak najbardziej spełnia swoją rolę. Wydatek niewielki, a zalet ma całe mnóstwo. Tak więc polecam taki zakup jak najbardziej.

Ściskam Cię Aniu. :hug:

W takim razie będę mieć takie zadaszenie tarasu,ale chyba już nie tego lata:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...