Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Bukowej Chatki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę!

 

Jak bajecznie wyglądają Twoje lampeczki w ogrodzie! Cudownie po prostu! I z śniegiem i bez. Jak ja bym chciała już mieć tak udekorowaną działkę. Ech...

Muszę tez dodać, że można się totalnie przenieść w inny czas patrząc na zdjęcia Twoich roślin z lata - zupełnie jak z innego świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę!

 

Jak bajecznie wyglądają Twoje lampeczki w ogrodzie! Cudownie po prostu! I z śniegiem i bez. Jak ja bym chciała już mieć tak udekorowaną działkę. Ech...

Muszę tez dodać, że można się totalnie przenieść w inny czas patrząc na zdjęcia Twoich roślin z lata - zupełnie jak z innego świata :)

 

Dziękuję Makowa Panienko za wszystkie miłe słowa i za noworoczne życzenia. Tobie również życzymy w Nowym Roku tylko pięknych chwil i spełnienia marzeń, zwłaszcza tych budowlano-dekoracyjnych. :) Doczekasz się też udekorowanej działki, ani się obejrzysz, jak będziesz fotografować swoje świecidełka i ozdoby. Czas leci nieubłaganie. Uściski dla Ciebie! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko pięknie u Ciebie.

Bajkowe zdjęcia.

Szkoda,że już śnieg topnieje.

Czekamy na następny.

Przed kilkoma dniami i dzisiaj objechaliśmy okolice.

Jeziora jeszcze zamarznięte,wokół dużo śniegu.

Dzisiaj mieliśmy okazję oglądać kilkunastu morsów w jeziorku.

Miłe pozdrowienia

KrysiaG

 

Witaj, Krysiu!

Dziękuję Ci za miłe słowa.

U nas też w ciągu dnia temperatury na plusie i grzało słoneczko, więc śniegu jest już jak na lekarstwo.

A morsem chyba nigdy nie będę, bo zbyt nie lubię zimna. :D

Uściski dla Ciebie i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Roślinki budzą się do życia :D

Miło pooglądać takie widoki, u mnie jeszcze niezbyt garną się do wypuszczania pąków. No i mróz uszkodził niektóre krzewy :(

 

Wiosenne uściski dla Was! :D

 

Witaj Joasiu, dziękujemy za uściski.

Długo nie nacieszyłam się przedwiośniem, dzisiaj spadł świeży śnieg i zdecydowanie się ochłodziło.

Ale do wiosny już niedaleko.

Uściski dla Ciebie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej Iwonko, przeglądając Twoje wcześniejsze zdjęcia tak sobie pomyślałam, że roślinka, którą posadziłaś przy tarasie to nic tylko drzewko moreli. Moja morela ma takie same liście ale może się mylę... zobaczymy po pierwszym zakwitnięciu...

A tak w ogóle to nie moge się już doczekać wiosny. Kwiatki już wysiane teraz tylko pikować mi zaraz czas przyjdzie...:yes:... znowu begonie drobnokwiatowe...a co tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwonko, przeglądając Twoje wcześniejsze zdjęcia tak sobie pomyślałam, że roślinka, którą posadziłaś przy tarasie to nic tylko drzewko moreli. Moja morela ma takie same liście ale może się mylę... zobaczymy po pierwszym zakwitnięciu...

A tak w ogóle to nie moge się już doczekać wiosny. Kwiatki już wysiane teraz tylko pikować mi zaraz czas przyjdzie...:yes:... znowu begonie drobnokwiatowe...a co tam...

 

Witaj Ninko!

Jeśli rzeczywiście jest to morela, to tylko samosiejka, bo z pewnością takiej nie wsadzałam.

Jedyne co kojarzę, to mogłam tam przesadzić swoją małą wisienkę, która na poprzednim miejscu słabo rosła, ale tego też nie jestem pewna, po prostu nie pamiętam. Na wiosnę powinno się okazać, co to jest.

Ja też nie mogę się doczekać wiosny, ale na szczęście to już bliżej niż dalej.

Będę czekać na zdjęcia Twoich kwitnących roślinek, z pewnością jak co roku będzie u Ciebie pięknie i kolorowo. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Iwonko storczyki cudne,co ty robisz,że tak pięknie kwitną w takiej ilości:o Zdrowych,spokojnych świąt dla całej rodzinki życzę:hug:

 

Witaj Aniu. Pięknie dziękujemy za świąteczne życzenia, Wam też życzymy udanej końcówki świątecznych dni i wspaniałego wiosennego nastroju na resztę tygodnia.

A storczyki? No cóż, podlewam je, czasem z nimi pogadam..

I nie robię więcej nic specjalnego.

Oprócz tego, że po prostu je kocham. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie śliczne kwiaty! A wierzba zadziwia ilością kotków, napatrzeć się nie mogę :D

 

Czy u Was też już cieplutko? W weekend chodziłam w krótkim rękawku ;)

 

Dzięki, Joasiu. U nas już prawie lato, przynajmniej tak było w ciągu ostatnich dwóch dni, a na jutro też zapowiadają sporo ponad 20 stopni. Cudnie!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowności! Od razu widać, że kilka dni wysokiej temperatury nadało przyspieszenia roślinkom :) W moim starym ogródku wczoraj zastałam kwitnące tulipany. Zszokowało mnie, że to już ;) Ostatnio czas dzielę między pracę a budowę, jak przyjeżdżam to jest już ciemno i tracę wiele z uroków tegorocznej wiosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...