Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Styrodur a myszy...


glacjusz

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie, jak w temacie. Obecnie ocieplam fundament, który w jakiejś tam części będzie w przyszłości cokolikiem. Ocieplenie to styrodur 8 cm( pewnie niektórzy napiszą, że kasa w ziemię...), nie będzie folii kubełkowej na styrodur bo naokoło piach. Czy w takim wypadku zapewniam cieplarniane warunki okolicznym myszkom? Jeżeli tak to czym sie wybronić prócz kota w domu? Proszę o spostrzeżenia użytkowników.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co folia kubełkowa ja malowałem przed położeniem styropianu fundamenty trzy razy następnie specjalny styropian pózniej siatka,klej i jeszcze trzy razy dysperbit tak na wszelki wypadek.

W twoim przypadku nie musisz dawać siatki z tego co wiem to myszy nie jedzą styroduru i nie wiem w czym by miała pomóc ta folia kubełkowa chyba tylko myszom korytarzy od holery między ścianą a folią raj na ziemi dla mysz :wink:

Jak już to zwykła folia budowlana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to zwykła folia budowlana

 

A do czego ta zwykła folia?

 

Mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych? Bo ni cho..ry nie rozumiem co chciałeś wyartykułować

 

W twoim przypadku nie musisz dawać siatki z tego co wiem to myszy nie jedzą styroduru i nie wiem w czym by miała pomóc ta folia kubełkowa chyba tylko myszom korytarzy od holery między ścianą a folią raj na ziemi dla mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, jak w temacie. Obecnie ocieplam fundament, który w jakiejś tam części będzie w przyszłości cokolikiem. Ocieplenie to styrodur 8 cm( pewnie niektórzy napiszą, że kasa w ziemię...), nie będzie folii kubełkowej na styrodur bo naokoło piach. Czy w takim wypadku zapewniam cieplarniane warunki okolicznym myszkom? Jeżeli tak to czym sie wybronić prócz kota w domu? Proszę o spostrzeżenia użytkowników.

Pozdrawiam

 

jak będa chcialy to Ci styrodur zeżrą dlatego najlepiej siatka i klej (na pewno będzie trudniej zjeść ;) ) ale po co wtedy styrodur ... :roll:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to zwykła folia budowlana

 

A do czego ta zwykła folia?

 

Mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych? Bo ni cho..ry nie rozumiem co chciałeś wyartykułować

 

W twoim przypadku nie musisz dawać siatki z tego co wiem to myszy nie jedzą styroduru i nie wiem w czym by miała pomóc ta folia kubełkowa chyba tylko myszom korytarzy od holery między ścianą a folią raj na ziemi dla mysz

OK. Następnym razem postaram się używać znaków, śpieszyłem się, sorry!!! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzą te z napędem diesla

 

przecież gołego styroduru nad ziemią, tak czy siak, gołego się nie zostawia

to i można te 20-30 centów pod ziemią zaciągnąć, jak boicie się tych potężnych niszczycieli

bez łopaty, głębiej nie będą raczej kopać by złośliwie zrujnować Wasz styrodur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...