Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

Masz takie samo postanowienie jak ja - perfekcyjna pani domu :D Niestety tak samo jak Tobie wychodzi mi to kiepsko. Postawiłam jednak diagnozę - nie mam jeszcze określonego miejsca na wszyskie klamoty. Np. przydałaby się jakaś mała komoda w jadalni, na obrusy, świeczki itp. - trochę tylko nie bardzo wiem gdzie ja ustawić.

 

Poza tym szafy w sypialni jeszcze też nie rozplanowane. Na razie powrzucałam trochę rzeczy jak leci...nie było czasu na myslenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć

Właśnie wpadłam w odwiedziny i zauroczyły mnie Wasze schody. Są to schody moich marzeń ale niestety nie do wykonania u nas ponieważ muszą mieć pełne podparcie na ścianie (u nas z jednej strony nie ma ścianki).

My ruszyliśmy z budową troszkę później ponieważ kupiliśmy działeczkę wtedy kiedy Wy założyliście dziennik budowy i ruszyliście z pracami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, obejżałam dziennik i musze powiedzieć że domek bardzo ładny, superowe łazienki ale jest jedno ale trudno doszukać się konkretnego stylu w jakim urządziłaś domek tzn, czy nowoczesnie, czy bardziej stylowo, bo troszke sie to miesza, np: lampa w jadalni super też mam taką ale ten obrusik i obraz obok to chyba inna bajka, i ten kosz na drewienko przy kominku (ja bym to wyrzuciła), też mnie razi, jeszcze raz napisze że łazienki masz superowe zwłaszcza teak, pozdrawiam i mam nadzieję że się nie obrazisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he!!! alez się nie obrażam, jak bym się miała obrażać to bym się chowała ze swoimi zdjęciami :)

ale uwagi dobre, tylko że zdjecia robię jak jest czysto i nie zawsze wszystko ogarniam:)

koszyczek jest chwilowy bo za kominkiem nie ma pólki na drewno jeszcze, a w rękach się źle nosi drewno z garażu.

obraz........hmm........pamiątka z Dominikany i że w życiu chodzi czesto o umiejętnośc chodzenia na kompromisy, wieszając ten obraz zrobiłam mojemu G "dobrze" :)

a historia z serwetką też jest śmieszna, bo to od G babci, która akurat w tym dniu przyjechała w odwiedziny, nie mogłam jej powiedzieć przecież, że serwetka lezy na dnie w szafie:)

a miało być nowocześnie, ale sielsko - folkowo przyjemnie :) w domu jest jeszcze baaarrrrrrrrrrrdzo dużo rzeczy do zrobienia, a co z tego wyjdzie to się okaże:)

 

 

muszę poszukac zdjęcia szafki w sypialnianej łazience, bo jeszcze nie pokazałam a już z miesiąc stoi i spełnia swoją funkcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, BID mnie rozumie ;) wiejski eklektyzm:) taka twórczośc kompilacyjna..........

 

Słońce dzis ujrzałam i tak sobie pomyślałam, że muszę zacząć odkładać kasę na taras, bo troche kasy na drewno będę musiała wyłożyć, a gdzies browary latem musze pić przecież :) wiem, wiem, tu środek zimy a ja o wiośnie myślę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...