Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Iwko:) wczoraj trafiłam na Twój dzienniczek pierwszy raz-jak to mówią po nitce do kłębka:) Macie bardzo ładny dom, bardzo zgrabny i przytulny!! My budujemy w odmiennym stylu;) Chciałoby sie juz byc na takim etapie jak Wy;) My dopiero ruszamy z budową w tym roku. Mam tylko nadzieje i codzien się modlę, że podobnie jak u Ciebie, zaden pokoj nie bedzie niepotrzebny... trzeba myslec pozytywnie, tylko w tym durnym swiecie nie przychodzi to łatwo. Dobrego dzionka zycze i zapraszam na wirtualną kawke;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo Ci dobra kobieto! wybieram chors, tiny slim :) Idealan, cena też do przełknięcia:):hug:

Bardzo jestem na tak!!!

 

tylko jednak w tym miesiącu chyba lipa z nowymi lampami, because... Dostałam list z US, że mi 300 zł mandatu potrącają z wypłaty! i rachunek za prąd przyszedł jakiś gigantyczny!

Tak to jest szewc bez butów chodzi!!! Męża mam elektryka wspaniałego, tylko się poświęca pracy dla innych. i na napisanie protokołu dla nas nie ma już czasu!!!!!!!!!! Ale myslę, że suma na fakturze jaką zobaczył przemówiła mu do rozumu i w końcu zamieni prąd budowlany na "normalny"! :bash::bash:

A dziś załatwiłam sobie urlop, własnie ide do domu zaraz, bo następuje dziś c.d. montażu drzwi!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tatarak specially for you:

listwy: http://allegro.pl/listwy-przypodlogowe-cokol-mdf-model-c1-i1425159474.html

ławka: od tego sprzedawcy http://allegro.pl/drewniana-lawka-kolor-czarna-seria-pantera-nowa-i1433908783.html

schody: są strome i dla niektórych gości za krótkie są podstopnice :) (jeden obity tyłek) namiary wyślę na priva, bo nie mam ochoty robić Panu reklamy, bo na to nie zasługuje:) . Ale schody są bardzo ok! zmieniłabym tylko poręcz z aluminowej na czarną:) , ale to już kwestia wizualna nie jakościowa schodów.

Schody są montowane na 3 kołki rozporowe 12’,ściana jest z cegieł (nie z suporexu jak inne), przywiezione w 3 częściach skręcone na miejscu. Koszt 10 tyś.

 

Mozaika: hmmmmm……przemilczę, chociaż ładna bardzo, ale patrz na wpisy z sierpnia ile mnie nerwów kosztowała!!

 

Umywalka: no name z lm za ok. 200- 300 zł szer. 80cm.

 

 

A w drzwiach to mi się najbardziej nie widzą te poziome pasy, chociaż na żywo i tak mniej widać niż na zdjęciu. Wiesz pół roku mieszkałam bez drzwi, nie mogę się do nich po tak krótkim czasie przyzwyczaić! idę na oślep do wc a tam przeszkoda!!! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek - dzięki!! Tego pana od ławek to sprawdzam pod kątem ala ludwikowych sof, będę go mieć na oku. listwy fajne - nieprzegadane.czym ci schodziarz podpadł?

 

o mozaice czytałam, dobrze, że przypilnowałaś, odkleiłaś i wyegzekwowałaś poprawkę. efekt jest naprawdę fajny.

 

cieszę się, że nie tylko mnie się czasami coś podoba w LM, bo chwilami jak oglądam różne dizajnerskie bajery w dziennikach, to niemal popadam w kompleksy, ze taki mam prosty gust:rotfl:

 

a do drzwi cóż - po paru guzach się przyzwyczaisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drzwi prezentują się bardzo ładnie - dopełniają całość. Na górze planujesz jakieś listwy przypodłogowe?

 

Ale ja nie mam jeszcze drzwi na górze :lol2: wszystkie drzwi są tylko na dole. Na górne zabrakło nam kasy ;) ale będą... kiedyś.

A na dole będą białe listwy, już kupione.

 

@Tatarak - stolarz podpadł tym, że schody były miesiąc później niż miały być, a na drzwi czekaliśy pół roku !!!! bez straszenia sądem pewni dalej by ich nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, święta prawda!!! nic nas tak nie cieszy jak nasz dom, teraz już nam się nie spieszy...mamy czas.

Tym bardziej, że wiosna się zbliża i kase na ogród będziemy potrzebować. Zeby chociaż trawę jakąś zasiać. Najgorsze (finansowo) przed nami to taras! nie mały i drewniany sbie wymyśliłam :bash: A mój nierozsądny, "oszczędny" mąż oznajmił mi kilka dni temu, że.................. kupił wycieczke, bo musi odpocząć! Mężczyźni! A dzisiaj na giełdzie, żulił 200 zł na taką ekstra wiklinową leżankę do ogrodu, bo wyblakła był! :cry: Za miękka jestem, mogłam sama kupić - tylko kto by to do auta taszczył ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...